Без бебе на море :(

  • 1 149
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 952
... през август ще е на 8...

Ако решите да ходите с бебето на море, аз бих ти казала да не правиш никакви планове отсега. През юли ще видиш колко енергично и шавливо е детето и ще можеш да прецениш дали ще ти е леко с него на морето или не. На тази възраст някои деца могат с часове да стоят на едно място, а други пълзят, ходят хванати за ръка, спят малко през деня и изобщо нямат търпение да опознаят света. Големият ми син беше, още е  Grinning, много активно дете и с него на 8 месеца не бих могла да си почина, но има и много спокойни деца, така че в края на юли, ще можеш да прецениш. Имай предвид, че активните деца на непознато място се възбуждат много и стават невъзможни.
С две думи аз на твое място или бих пропуснала ходенето на море или бих отишла с помагач. Имай предвид, че дори ако си само с таткото на детето, той може да ти помага и ти ще оставаш насаме между кърменията. Аз лично бих предпочела този вариант, вместо някоя от бабите  Wink

# 16
  • Мнения: 1 391
и ние се кумим за морето... с бебка и евентуално с 1 брой баба и дядо.... за 4-5 дни.
Но едно е почти сигурно - почивка на планина през юли. А за август искрено се надявам да се пльокнем и в морето. бебка толкова обича водата поне в банята Simple Smile)

# 17
  • Мнения: 105
HI, ne iz4etoh mnenijta na devoikite, no 6te ti kaja, za men, Alice se rodi 26 april, na 7 mai otidohme s nej na Velingrad, za 3 dni na hotel da si po4inem ot apartamenta, posle jni otidohme pak s Alice na more na sv Vlas za 4 dni, posle august za 10dni pak s Alice na more, kato ne se razbrahme ne6to v na4aloto s karmeneto i az se iz4ejdah i taka, ne vijdam njkakav problem, v tova, a ima i ne6to drugo, nikoga ne sam podkrepjla roditelite koito si ostavjt decata za da hodjt da si po4inat, tova e moe mnenie, mojebi za6toto dosta patuvam i mi e ma4no, nai hubavata po4ivka e sas cjloto semeistvo, a i osobeno tatkoto da projvo harakter i da sika da ne vzemem Alice, savsem mi e starnno,ne znam vseki si ima mnenie, no 6te ti e tajno, az otidoh na ski v Austrij za dni i sajaljvah mnogo, no njma6e mjsto v kolata, sega milim da hodim do Viena, i dvamata ne vijdame problem da si vzemem bebeto, Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 219
nie sme na sashtia hal, no az kategori4no sam reshila da otidem sami na more. Parvo dostata4no sym se iznervila zashtoto savsem sama si gledam bebenceto i mislia 4e malko po4ivka shte e polzotvorno i za men i za cialoto mi semeistvo, taka i maja mi shte si po4ine, a i 1 sedmica bez beb4o niama da umra. Vtoro i sega se cedia a na ia karmia, taka 4e cedeneto na moreto shte e naj-malkiat mi problem i treto mislia 4e beb4o e tvarde malak i ima goliama veroiatnost da se razbolee tam, a i ne na posledno miasto babite shte sa mnogo shtastlivi da ja gledat:) Taka 4e spokoino si zaminete sami4ki na more stiga da mislite kato men.

# 19
  • Мнения: 303
Вчера се върнахме от Слънчев бряг- аз, таткото ни и беба. Единственото ми разочарование беше, че се надявах там повече да спи малката, но...спеше дори по-малко. Предполагам обаче, че това е заради зъбчето,което й никне. Не казвам, че беше "почивка" в сисъла,който сме влагали преди да се роди..Но беше СУПЕР. Не бих отишла никъде без нея...Поне не още. Не искам в нищо да те убеждавам. Само да ти дам кураж, че не е толкова  страшно. Напротив дори Joy

Общи условия

Активация на акаунт