Познавали ли сте хора от подземния свят??

  • 8 299
  • 174
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 268
Мдаа,голям сладур!Като чупеше капачки на колене и изнасилваше момичета беше особено очарователен.....

Казваш го сякаш си го виждала, какво прави.
Разкажи подробности.
Да,знам....И не е за разправяне,тук не е форум на ужасите.

# 91
  • Мнения: 3 827
Мдаа,голям сладур!Като чупеше капачки на колене и изнасилваше момичета беше особено очарователен.....

Казваш го сякаш си го виждала, какво прави.
Разкажи подробности.
кокаиноманите са такива - надрусат се и стават много агресивни , брутално и крайно ..
Карамански беше същия като Ж.Илиев - ''сладура'' ...

# 92
  • Мнения: 1 038
Мдаа,голям сладур!Като чупеше капачки на колене и изнасилваше момичета беше особено очарователен.....

Казваш го сякаш си го виждала, какво прави.
Разкажи подробности.
кокаиноманите са такива - надрусат се и стават много агресивни , брутално и крайно ..
Карамански беше същия като Ж.Илиев - ''сладура'' ...


Брех, явно съм от по-задръстените, щото никой не познавам.Та за това ми стана любопитно, какво точно пряват, пък казвате, че сте ги и виждали.
На вас нищо ли не ви правеха?Сигурно и вие сте били важни клечки в тези среди.Не са смяли да ви пипат, щото до колкото знам не се интересуват кой-кой е. newsm78
Предвид темата, може да разкажете някой пикантни неща.

# 93
  • Мнения: 3 268
Кое точно е пикантното в побоя например.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 840
Само българи ли трябва да знаем,
или може и чуждестранни лица?

В чужбина няма подземен свят, като изключим метрото, разбира се.

Така си мислиш. Някои действат в България.

Абе, стигнат ли до България, вече не са действащи Mr. Green

Иначе, аз казах, че добре познавам руската връзка, ама чакам оферта от "Шок" или "Уикенд", за да си издам мемоарите Crazy

# 95
  • София
  • Мнения: 2 840
Мдаа,голям сладур!Като чупеше капачки на колене и изнасилваше момичета беше особено очарователен.....

Казваш го сякаш си го виждала, какво прави.
Разкажи подробности.
кокаиноманите са такива - надрусат се и стават много агресивни , брутално и крайно ..
Карамански беше същия като Ж.Илиев - ''сладура'' ...


Илиев нямаше нужда от стимуланти, за да бъде брутално агресивен, особено в началото на "кариерата" си.

Физически може да се приеме, че беше хубав.

Илия Павлов, също в зората на своя бляскав път, беше нагъл изнасилвач.

# 96
  • Мнения: 1 038
Кое точно е пикантното в побоя например.

Разбира се, че е любопитно.Пък и нали казвате, че сте виждали подобни сцени.И пак ще попитам, как така сте били непокътнати и недокоснати(или може би сте, но едва ли ще кажете)?

# 97
  • Мнения: 2 388
Аз не мисля, че ако някой тук изобщо е виждал нещо повече от обикновен бой ще сподели. Да видиш такова нещо белязва психиката ти завинаги.

# 98
  • София
  • Мнения: 2 840
Кое точно е пикантното в побоя например.

Разбира се, че е любопитно.Пък и нали казвате, че сте виждали подобни сцени.И пак ще попитам, как така сте били непокътнати и недокоснати(или може би сте, но едва ли ще кажете)?

Е, ти какво очакваш - да бият и изнасилват всички наред ли?
Все някой остава просто свидетел.
Много от ексцесиите са ставали на публични места, пред много зрители, защото на онези хора хич не им пукаше кой ги вижда.

# 99
  • Мнения: 1 038

То е ясно, че са били изроди.Побой се вижда всеки ден навсякъде по заведенията.Изнасилванията някак си не ми се вярва да се случват пред очите на стотици хора. newsm78
Ама може, щом казвате.

# 100
  • Мнения: 2 388
Magimon и аз така ги виждам нещата.
Да видиш как бият някой, плюят, режат коси на сервитьорки, опразват заведения, замерват с бутилки, вадят клиенти навън и все неща от този род е в реда нещата, ако посещаваш едни и същи заведения с тях.
Но да видиш други неща, като изнасилване, палене, ядене на фекалии и куп други неща, не си представям как ще стане пред хората.

# 101
  • София
  • Мнения: 4 423
За изнасилване, не знам, но за рязане на уши - виждала съм с очите си и то пред 50 човека се случи, нямаше никакви задръжки... Confused

# 102
  • Мнения: 2 388
И аз знам за едно изнасилване пред хора, даже в книга е описано, но не съм го виждала с очите си и по-добре.

# 103
  • Мнения: 2 759
...Но... не си представям как ще стане пред хората...
                  Ами значи си за завиждане... А и списъка ти е беден  Tired.

# 104
  • Мнения: 2 388
...Но... не си представям как ще стане пред хората...
                  Ами значи си за завиждане... А и списъка ти е беден  Tired.
Мога още да напиша, все пак съм от Бургас. Очертах  само леко картинката. Нашият ъндърграунд дори не се опитва да се преобразява. Държи си нивото от зората на демокрацията и по-зле става.

Общи условия

Активация на акаунт