Познавали ли сте хора от подземния свят??

  • 8 279
  • 174
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Свързано с последните криминални хроники и истории в подземния свят реших да попитам някой от нас ССФ познава ли лица от така наречения ъндърграунд??
И ако ДА  КОИ ???

# 1
  • Мнения: 674
Може да споделяте и истории и за такива които не са между живите ....

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 12:09 от МАРИЯНКАА

# 2
  • Мнения: 1 038
Не знаех,че се мислиш за ССФ.Така и не разбрах, какво точно значи.
Ще следя темата с интерес, да видим кой-кого познава. Laughing

# 3
  • Мнения: 2 550
ох, задъхвам се като те чета...
запетайки, ала бала...

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 179
Ще ви се  Laughing

# 5
  • Мнения: 3 447
някой от нас ССФ познава ли лица от така наречения ъндърграунд??
И ако ДА  КОИ ???
И ако може да оставите трите си имена, адрес и телефон за контакт  Peace

# 6
  • Мнения: 122
При мен е различно.......... хората от подземния свят се познават с мен......  Whistling

# 7
  • Мнения: 599
Ники Пилето ми е 2-ри братовчед,но с брат му Ивайло сме били по-близки,Ники почти  не го познавам.
Ивайло беше много добро момче,но покрай брат си.....

# 8
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз познавам чичо Кърт, шеф на пловдивската бригада http://occult.hit.bg/kyrt.JPG, но вече не сме близки. Аз реших да се променя и да излезна на светло  Peace

# 9
  • Мнения: 641
Ама ,моля ви се, как ССФ ще има такива познанства?

Тя не контактува с такива типове  1ironing Whistling

# 10
  • София
  • Мнения: 38 654
Една приятелка беше любовница на Женята.
Познавах и много други, предимно СИКаджии, ама даже и не искам да си спомням кои.

# 11
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Тук е мястото да си признаете, какви наркотици употребявате, от кого ги купувате, какви престъпления сте извършвали през годините, номерът и ПИН кода на кредитната си карта и каквото се сетите още.

Поствайте и снимки за улеснение Praynig

# 12
  • Мнения: 14 133
Не, и не искам някога да познавам!!! Peace

# 13
  • Мнения: 73
Познавам ,ама и те мен ме познават и затова Stop

# 14
  • Мнения: 212
Тук е редно и аз да си призная за такива мои познанства защото ми тежат да ги крия в тайна толкова време.
Значи близки приятели сме с Гошо Куцото. Той пък е братчет на Иван Кривия. От него пък познавам единствената жена в подземния свят. Не знам как се казва, но й викат Райка Леснодайка и аз не знам защо. Иначе е доста строга. Тя пък е втора братовчедка на Мишо Керински а той е баджанак на Краси Лесидренския. По едно време се запознах с Красивия - така му викат щото е много красив, но иначе е гаден като характер. Та чрез него се запознах и с Николай Ламята. Той пък беше девер на Къдравия...
Та в края на краищата познавам и аз някои хора от подземния свят.

П.П. Забравих да спомена за бай Иван - работи към Енергото и прокарва подземни кабели в шахтите - истински човек от подземния свят... Иначе не е лош..

# 15
  • Мнения: 8 999
Да, познавала съм. Вече не ги познавам, защото всичките са мъртъвци.

# 16
  • Мнения: 9 865
Да, познавам Хадес. Днес имаме среща в 16.30 на Стикс.

# 17
  • Мнения: 212
Да, познавала съм. Вече не ги познавам, защото всичките са мъртъвци.

Някакъв фатализъм лъха от теб. Явно който те познава рано или късно вече е мъртвец...

# 18
  • Мнения: 212
Да, познавам Хадес. Днес имаме среща в 16.30 на Стикс.

Ще минаваш ли оттатък реката или само ще му помахаш от нашия бряг

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да, известният разградски рекетьор и после затворник Лудият Геш ми беше съученик.
Пазя много топъл спомен за него.

# 20
  • Мнения: 9 865
Борко, мисля да поостана още отсам. Ще му дойде времето и на другото, но се отклоняваме от темата...

# 21
  • Мнения: 2 388
Да, познавала съм. Имала съм и такъв приятел. Тези, които ми бяха приятели не са между живите вече. Сега имам по-скоро познати с които поддържам отношения в "златната среда".

# 22
  • Мнения: 212
Да, познавала съм. Имала съм и такъв приятел.

Какво значи "приятел". Правихте ли секс или бяхте само приятели.

# 23
  • Мнения: 2 388

Какво значи "приятел". Правихте ли секс или бяхте само приятели.
Имала съм приятел в смисъла на"гадже" ( тази дума просто не ми харесва). Имала съм и приятел в истинския смисъл на думата, без да сме гаджета.

# 24
  • Мнения: 606
  Познавам разни дребни рецидивисти, и авто-крадци. Но си мечтая да се запозная с Борис....

# 25
  • Мнения: 984
Запис! Mr. Green
Баси темата.

# 26
  • Мнения: 212
Имала съм приятел в смисъла на"гадже" ( тази дума просто не ми харесва). Имала съм и приятел в истинския смисъл на думата, без да сме гаджета.

Не те ли беше страх от тях. Как си лягаше с някой в едно легло, като знаеш че е престъпник.  Аз например с престъпничка никога не бих си легнал. (и с престъпник де)

# 27
  • Мнения: 984
И що бе, Боре? Да не ти отхапе буч ли? Laughing

# 28
  • Мнения: 2 388
Не те ли беше страх от тях. Как си лягаше с някой в едно легло, като знаеш че е престъпник.  Аз например с престъпничка никога не бих си легнал.
Изобщо не ме беше страх от него. Страх ме беше за него и за мен. Но тогава бях млада и влюбена, а понякога, когато човек е влюбен-оглупява. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 8 999
Да, познавала съм. Вече не ги познавам, защото всичките са мъртъвци.

Някакъв фатализъм лъха от теб. Явно който те познава рано или късно вече е мъртвец...

Да, хората от подземния свят определено ме отбягват напоследък.

# 30
  • Мнения: 984

То е, защото прекалено придиряш за правописа... Wink

# 31
  • Мнения: 576
Повечето вече ге няма, иначе -  Пламен Галев.

# 32
  • Мнения: 11 747
запис, да се запозная

# 33
  • Мнения: 4 068
Познавам такива хора. Все още са между живите слава Богу, въпреки че са от подземния свят. Имена не искам да споделям.

# 34
  • Мнения: 5 228
От подземния свят познавам само един клошар, който живееше в мазето ни. Останалите ми познати са по по-горните етажи.

Иначе майка ми беше част от група за мокри поръчки, натоварени с изтребването на част от обкръжението на познатия на Фроска. Делиха територия, един вид.

# 35
  • Мнения: 3 164
Силвия Панагонова,вдовицата на бай Миле.
И един младеж,който ще оставя анонимен Wink

# 36
  • Мнения: 641
Фукла, ти фукаш ли се? Laughing

# 37
  • Мнения: 5 228
Ар ю токин ту ми?  Thinking

# 38
  • Мнения: 3 268
С Христо Лачев сме съученици от един клас.Днес нещо е актуален в новините.
http://dnes.dir.bg/2008/04/09/news2871540.html
Но той всъщност не е от подземния свят,а от света на големите пари.

# 39
  • Мнения: 148
Да,двама от тях вече са мъртви,бяха мн. близки на семейството ми.Всъщност заглавието е точно:"ПознаваЛИ..". Но и познаваМ,не ме притеснява въобще,това са ми били едни от най-готините купонясвания по клубовете.Но в ежедневието не поддържаме контакти Stop

# 40
  • Мнения: X
 Познавам разни дребни рецидивисти, и авто-крадци. Но си мечтая да се запозная с Борис....
Joy newsm10

# 41
  • Мнения: 674
И аз се включвам Данчо Марков беше човека на СИК във Варна.
Моите баба и дядо още са близки с неговите - комшии са.
Бацата е познат на брат ми и съм го засичала, но чак приятели не сме.

# 42
  • Мнения: 17 546
Не виждам как, при положение, че цялата ни държава е бандитска, ще има някой, който да не познава никой от "подземния свят". Пък аз не се гордея с познанствата си с такива хора, та чак да ги изброявам поименно. Доста от тях вече са ги преселили във Вечните ловни полета, другите си чакат реда... И изобщо това вдига ли ми рейтинга в нечии очи!? newsm78 ooooh!

# 43
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да, познавам. За моя радост не от тези, дето ги дават по новините, разстреляни в кола или до някой вход.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 320
Познавам! Повечето са едни от най-близките ми хора! Някой от които вече покойници, другите Господ да ги пази...
Не ме интересуват какви са и с какво се занимават и дали са "силните на деня! И те са хора!!!

# 45
  • Мнения: 674
А сетих се и още един но името му не е добре да се споменава публично....

# 46
  • Мнения: 1 418
Да,ама изпоизмряха...

# 47
  • Мнения: 122
Абе тук бъка от познаващи се с престъпници....
Случайно да сте им задавали въпроса как се чувстват когато прецакват с действията си обикновените хора ... или вас това не ви интересува, по ви е гот да се навъртате около "индивиди без души", че гледам и някои тук ми се фукляват с тези познанства...
На мен когато животът ми се пресече с такива персони и начинът им на живот не ми допада късам връзките с тях по възможно най-бързия начин...
Не мога да гледам подобни физиономии ...

# 48
  • Мнения: 1 279
Познавам минимоитеMr. Green

Откакто хлапетата гледат филма за тях и Артур почти всеки ден!

# 49
  • София
  • Мнения: 408
Преди малко, разазвах на една колежка случки от младите ми години и се оказа, че доста познати съм имала, почти всички покойници. За мен да си познавал такива хора не е нито гордост, нито срам. Не съм се запознавала с тях, заради това че са били такива, а по простата случайност, че са ми били съученици, съученици на мъжа ми или съседи.
И още нещо това да познаваш някой не означава, че ти е приятел, че излизаш с него и т.н

# 50
  • Мнения: 122
... и какво като са ни били съученици дай да им спрягаме тук именцата....

Ей, чудя се на избирателната ни способност понякога да пускаме теми и коментарите към тях..... в някои случаи по-добре човек да замълчи...

Някой друг да се изфука с познат псевдоним ..... Пешо - Чаршафа, или Жоро - Добруджата , или Стефан - Либлебията...

# 51
  • Мнения: 2 759
...в някои случаи по-добре човек да замълчи...
                     Аз ще замълча   Peace.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, познавам доста. Обаче имам смесени чуства към тях.
От една страна ги приемам - готини, точни и т.н.,
но от друга, като се замисля, колко семейства са зачернили,
колко деца са вкарали в гроба и какви неща вършат ми иде
аз да ги гръмна.

# 53
  • Мнения: 649
Аз съм" Тъпото" приятно ми е да се запозная с всички ви. Тук във форума се подвизава и " МАЙКАТА" да внимава, че много я мразя. Иска да ми вземе районна за памперси, ама не е познала, мойте са най-качествени!

# 54
  • Мнения: 2 978
Аз познавам отбора на бременните от 2004! (тайното им име е августинките)
Имена и снимки не показвам.

Няма да казвам къде са били тайните им срещи!
Следя изкъсо, коя къде се подвизава, коя е отново в бранша и всичко около тях. Като къртица съм!


Повече не казвам..мислете каквото си искате Stop Crossing Arms

# 55
  • София
  • Мнения: 2 840
Познавам създателя на руската мафия.
И смятам, че този факт ме прави най-значимата познавачка в тая тема.
Даже пиша книга по темата.
Той още не знае.

# 56
Вие развалихте темата Crossing Arms аз тъй като познавам само един и той е пишман мутра, искам да чуя от запознатите разни по вътрешни работи .  Embarassed Embarassed например, толкова ли хубав беше жоро илиев на живо Flutter

# 57
  • София
  • Мнения: 2 840
... толкова ли хубав беше жоро илиев на живо Flutter

По-хубав беше.

# 58
  • Мнения: 1 080
Е ,как да не познавам - Р.Овч .,Р.Петков и др .

# 59
  • Мнения: 4 435
Да,Жоро беше страхотен. Heart Eyes

# 60
  • Мнения: 3 423
Нямаше ли такава тема вече, бре?
Само българи ли трябва да знаем,
или може и чуждестранни лица?
Пардон, да сме познавали.

# 61
  • Мнения: 122
 newsm66

Други любопитни естети има ли...

# 62
  • София
  • Мнения: 2 840
Само българи ли трябва да знаем,
или може и чуждестранни лица?

В чужбина няма подземен свят, като изключим метрото, разбира се.

# 63
  • Мнения: 2 891
Но пък какво метро... какви обеми... Не  екато тука, в Чалгария! Пишман обеми  Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 641


Кой? Аз?

В пет часа сутринта - ракия?

Мооооожееееее.  fiuuuuuu

# 65
  • Мнения: 91
работих на такова място и се отвращавах от оргиите им и други простотии ,ама не само на т.н. мутри ,а и много известни политици и певици и половинките им    ooooh!

# 66
  • Мнения: 4 138
познавах. и то от баш мутрюгите, в началото. повечето ми бяха другарчета, преди да замина за германия и си бяха съвсем нормални хора. връщам се след няколко години, дрънкам телефон, видяхме се в една кръчма. седим си ние с една приятелка германка и братовчед ми и чакаме да дойдат. додоха Shocked
тогава се носеха ония джисийеми дет тежаха по 5 кила. всички бяха с такива. оставиха ги на масата, до тях пистолети. до масата седяха едни мили млади момченца в черно, с къси косички и дебели вратлета.  отвън- паркирани мерцедеси с тъмни стъкла. шаш и паника.
приятелката ми после каза, че принадлежа към мафията и ме гледаше много недоверчиво. братовчедът, студент в художествената академия, се изниза бързо по някаква важна работа.
повече не съм им се обаждала...........повечето от тях и без това не са вече между живите.
сега мутрите не са вече мутри. станаха много изтънчени, не им личи толкова, а и изпраха мръсните пари. децата им поеха бизнеса. някои са в политиката.
нямам желание да познавам престъпници, па ако ще и да са били навремето най-близките ми приятели и да сме се гушкали.

# 67
  • Мнения: 1 006
 Мдааа, даже ми бяха съученици  Wink

# 68
  • София
  • Мнения: 4 423
Да, много хора....

# 69
  • Мнения: 36 034
Познавам минимоитеMr. Green

Откакто хлапетата гледат филма за тях и Артур почти всеки ден!

тия и аз ги знам  bowuu, даже филм има за тях /документално-анимационен/

# 70
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Анкета сложете, бе, повече ще си признаят!

# 71
  • София
  • Мнения: 1 320
Вие развалихте темата Crossing Arms аз тъй като познавам само един и той е пишман мутра, искам да чуя от запознатите разни по вътрешни работи .  Embarassed Embarassed например, толкова ли хубав беше жоро илиев на живо Flutter

Оооо Жоро последните 2-3 години просто беше страшен Убавец... Ама какъв мъж само! И брат му беше хубав мъж!

# 72
  • Мнения: 118
Пък аз познавам само ангели.

# 73
# 74
  • Мнения: 212
Да,Жоро беше страхотен. Heart Eyes

Охххх какъв мъж беше Жоро само.... Да не откъснеш очи от него....

# 75
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
не  познавам и не ми трябва

# 76
  • София
  • Мнения: 228
Да и не ме е срам от този факт.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Хъ, и да познавам на кой му пука?

# 78
  • Мнения: 1 479
Естествено,по неволя.Някои от жените се изявиха в "Биг Брадьр". ooooh!Голям екшьн имаше в "Дружба-1" на времето. #2gunfire

# 79
  • Мнения: 4 447
Все още не говоря с мъртъвци.  Crazy


И да, познавам се.

# 80
  • Мнения: 2 759
...

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 01:44 от Портокалово момиче

# 81
  • Мнения: 17 546
........ например, толкова ли хубав беше жоро илиев на живо Flutter
Не беше, вервай ми.

# 82
  • Мнения: 183
И на мен ми се е случвало да засичам по някой,по пътя си...Обикновенни хора...Имало е и лоши,и добри...Но винаги съм се държала на далеч от тях,просто обществото им,не ми понасяше,по отделно си бяха нормални,но заедно...Жените им никога не видях,а любовниците им бяха отврат...Може би и за това ме дразнеха?! Confused

# 83
  • Мнения: 674
........ например, толкова ли хубав беше жоро илиев на живо Flutter
Не беше, вервай ми.
а НЕ!! Crossing Arms Naughty Naughty
Засичала съм го 3 пъти по дискотеки край морето беше голям сладур!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 17 546
........ например, толкова ли хубав беше жоро илиев на живо Flutter
Не беше, вервай ми.
а НЕ!! Crossing Arms Naughty Naughty
Засичала съм го 3 пъти по дискотеки край морето беше голям сладур!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Е, мъж ми работеше при него на "Мария-Луиза"...

# 85
  • Мнения: 3 423
Само българи ли трябва да знаем,
или може и чуждестранни лица?

В чужбина няма подземен свят, като изключим метрото, разбира се.

Така си мислиш. Някои действат в България.
Остави метрото, темата не е и за миньори.

# 86
  • София
  • Мнения: 38 654
Само българи ли трябва да знаем,
или може и чуждестранни лица?

В чужбина няма подземен свят, като изключим метрото, разбира се.

Така си мислиш. Някои действат в България.
Остави метрото, темата не е и за миньори.

Я ходи в Марбея /курорт до Малага в Испания/ - там надземно няма!
Само мафиозо интернешънъл!
Е, и некоя и друга звезда за цвят.

# 87
  • Мнения: 3 268
........ например, толкова ли хубав беше жоро илиев на живо Flutter
Не беше, вервай ми.
а НЕ!! Crossing Arms Naughty Naughty
Засичала съм го 3 пъти по дискотеки край морето беше голям сладур!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мдаа,голям сладур!Като чупеше капачки на колене и изнасилваше момичета беше особено очарователен.....

# 88
  • Мнения: 1 038
Мдаа,голям сладур!Като чупеше капачки на колене и изнасилваше момичета беше особено очарователен.....

Казваш го сякаш си го виждала, какво прави.
Разкажи подробности.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 124
И аз се включвам Данчо Марков беше човека на СИК във Варна.
Моите баба и дядо още са близки с неговите - комшии са.
Бацата е познат на брат ми и съм го засичала, но чак приятели не сме.



МАРИЯНКАА-значи аз съм комшиика с баба ти и дядо ти  Peace

# 90
  • Мнения: 3 268
Мдаа,голям сладур!Като чупеше капачки на колене и изнасилваше момичета беше особено очарователен.....

Казваш го сякаш си го виждала, какво прави.
Разкажи подробности.
Да,знам....И не е за разправяне,тук не е форум на ужасите.

# 91
  • Мнения: 3 827
Мдаа,голям сладур!Като чупеше капачки на колене и изнасилваше момичета беше особено очарователен.....

Казваш го сякаш си го виждала, какво прави.
Разкажи подробности.
кокаиноманите са такива - надрусат се и стават много агресивни , брутално и крайно ..
Карамански беше същия като Ж.Илиев - ''сладура'' ...

# 92
  • Мнения: 1 038
Мдаа,голям сладур!Като чупеше капачки на колене и изнасилваше момичета беше особено очарователен.....

Казваш го сякаш си го виждала, какво прави.
Разкажи подробности.
кокаиноманите са такива - надрусат се и стават много агресивни , брутално и крайно ..
Карамански беше същия като Ж.Илиев - ''сладура'' ...


Брех, явно съм от по-задръстените, щото никой не познавам.Та за това ми стана любопитно, какво точно пряват, пък казвате, че сте ги и виждали.
На вас нищо ли не ви правеха?Сигурно и вие сте били важни клечки в тези среди.Не са смяли да ви пипат, щото до колкото знам не се интересуват кой-кой е. newsm78
Предвид темата, може да разкажете някой пикантни неща.

# 93
  • Мнения: 3 268
Кое точно е пикантното в побоя например.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 840
Само българи ли трябва да знаем,
или може и чуждестранни лица?

В чужбина няма подземен свят, като изключим метрото, разбира се.

Така си мислиш. Някои действат в България.

Абе, стигнат ли до България, вече не са действащи Mr. Green

Иначе, аз казах, че добре познавам руската връзка, ама чакам оферта от "Шок" или "Уикенд", за да си издам мемоарите Crazy

# 95
  • София
  • Мнения: 2 840
Мдаа,голям сладур!Като чупеше капачки на колене и изнасилваше момичета беше особено очарователен.....

Казваш го сякаш си го виждала, какво прави.
Разкажи подробности.
кокаиноманите са такива - надрусат се и стават много агресивни , брутално и крайно ..
Карамански беше същия като Ж.Илиев - ''сладура'' ...


Илиев нямаше нужда от стимуланти, за да бъде брутално агресивен, особено в началото на "кариерата" си.

Физически може да се приеме, че беше хубав.

Илия Павлов, също в зората на своя бляскав път, беше нагъл изнасилвач.

# 96
  • Мнения: 1 038
Кое точно е пикантното в побоя например.

Разбира се, че е любопитно.Пък и нали казвате, че сте виждали подобни сцени.И пак ще попитам, как така сте били непокътнати и недокоснати(или може би сте, но едва ли ще кажете)?

# 97
  • Мнения: 2 388
Аз не мисля, че ако някой тук изобщо е виждал нещо повече от обикновен бой ще сподели. Да видиш такова нещо белязва психиката ти завинаги.

# 98
  • София
  • Мнения: 2 840
Кое точно е пикантното в побоя например.

Разбира се, че е любопитно.Пък и нали казвате, че сте виждали подобни сцени.И пак ще попитам, как така сте били непокътнати и недокоснати(или може би сте, но едва ли ще кажете)?

Е, ти какво очакваш - да бият и изнасилват всички наред ли?
Все някой остава просто свидетел.
Много от ексцесиите са ставали на публични места, пред много зрители, защото на онези хора хич не им пукаше кой ги вижда.

# 99
  • Мнения: 1 038

То е ясно, че са били изроди.Побой се вижда всеки ден навсякъде по заведенията.Изнасилванията някак си не ми се вярва да се случват пред очите на стотици хора. newsm78
Ама може, щом казвате.

# 100
  • Мнения: 2 388
Magimon и аз така ги виждам нещата.
Да видиш как бият някой, плюят, режат коси на сервитьорки, опразват заведения, замерват с бутилки, вадят клиенти навън и все неща от този род е в реда нещата, ако посещаваш едни и същи заведения с тях.
Но да видиш други неща, като изнасилване, палене, ядене на фекалии и куп други неща, не си представям как ще стане пред хората.

# 101
  • София
  • Мнения: 4 423
За изнасилване, не знам, но за рязане на уши - виждала съм с очите си и то пред 50 човека се случи, нямаше никакви задръжки... Confused

# 102
  • Мнения: 2 388
И аз знам за едно изнасилване пред хора, даже в книга е описано, но не съм го виждала с очите си и по-добре.

# 103
  • Мнения: 2 759
...Но... не си представям как ще стане пред хората...
                  Ами значи си за завиждане... А и списъка ти е беден  Tired.

# 104
  • Мнения: 2 388
...Но... не си представям как ще стане пред хората...
                  Ами значи си за завиждане... А и списъка ти е беден  Tired.
Мога още да напиша, все пак съм от Бургас. Очертах  само леко картинката. Нашият ъндърграунд дори не се опитва да се преобразява. Държи си нивото от зората на демокрацията и по-зле става.

# 105
  • София
  • Мнения: 38 654
Леле, добре че съм от София и добре че вече живея "дневен" живот.
Иначе като си дойдох в БГ след 4 години отсъствие, доста ме стряскаха "вратовете'' по улиците.
Когото познавах, го познавах преди 1999 - т.е. миналия век.
Значи - вече или не може да ме познае, или не е между живите.
И по-добре.

# 106
  • Мнения: 2 759
...Мога още да напиша, все пак съм от Бургас... Нашият ъндърграунд дори не се опитва да се преобразява. Държи си нивото от зората на демокрацията и по-зле става.
                    И аз имам същите, макар вече съвсем бегли впечатления  Confused.

# 107
  • Мнения: 5 103
........ например, толкова ли хубав беше жоро илиев на живо Flutter
Не беше, вервай ми.
Не беше и грозен обаче Wink

# 108
  • Мнения: 4 195
Свързано с последните криминални хроники и истории в подземния свят реших да попитам някой от нас ССФ познава ли лица от така наречения ъндърграунд??
И ако ДА  КОИ ???
хайде, ще разкажа с две думи. в подробности не искам да изпадам
работех в БИАД, сервитьорка в стриптийз бара
Влиза Карамански, с негъра си и със  една актриса, с която уж пееха, как и беше името, някой да помогне, всичките пияни и друсани
отидох да попитам какво ще желаят, поръчаха си и в този момент той откачи, дръпна ме и започна да ме удря, крещеше нещо несвързано, изсипа се цялата охрана на БИАД, плюс бодигардовете на Сл. Бинев и така, спасиха ме дет се вика
той повече не стъпи в заведението, но и аз след този случай се постарах възможно най - бързо да си сменя местоработата
доста отдавна беше
там съм се нагледала на всички и всичко, описано в разни романи, на разни вече не сред нас писатели...много от нещата са истина, за съжаление....
Виждала съм много неща, бях на работа, когато Жоро Илиев удари Бинев......
абе............не бяха много весели времена, не и за 18 годишно момиче, което трябва да работи и да учи така.........

# 109
  • Мнения: 3 827
с Грета Ганчева пееха

# 110
  • София
  • Мнения: 2 840
Грета Ганчева беше певицата, бивша съпруга на Емил Димитров.

# 111
  • Мнения: 42
Не познавам лично, но съм виждала за какво става въпрос като са в някоя дискотека. Случката, която най-много ме е потресла беше, когато едно момиче почна да прави свирки на едина мутра. Заведението беше пълно, но всички се правеха, че не забелязват.

# 112
  • Мнения: 17
Да налага се заради  работата ми а пък от 16годишна някаде докато не родих работех в  извесните барове по моретата лятото а зимата работех в Биад но всички ме познваха и не смеха да ме пипнат все пак повечето са приятели на брат ми който заради тях преди две години погребахме а беше едва на 36години.

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 14:46 от radoslava_80

# 113
  • Мнения: 5 103
Много от историите, които се изписаха и изговориха са далечее от истината.

# 114
  • Мнения: 2 891
Трябва да се прави разлика м/у държанието им сега и през 93-та например, защото има огромна такава.

# 115
  • Мнения: 5 103
93-94 такова е било времето, няма ли разлика и в обикновените хора - има разбира се.
Тогава са били млади, сега са улегнали мъже ясно , че ще има разлика в поведението им.

# 116
  • Мнения: 2 891
Улегнал или не, престъпникът си е престъпник и не виждам нищо хубаво в него.

# 117
  • Мнения: 5 103
Тука не говорим дали има хубаво в тях, или не.

# 118
  • Мнения: 1 517
Познавам. Единия вече не е жив. Застреляха го.

# 119
  • Мнения: 2 891
Тука не говорим дали има хубаво в тях, или не.

Да, права си.


... толкова ли хубав беше жоро илиев на живо Flutter

По-хубав беше.

# 120
  • Мнения: 3 268
Стегнете се бре!Как може да въздишате по мутри!!!!

# 121
  • Мнения: 5 103
Не прочетох нито едно мнение , че някой въздиша по мутри newsm78

# 122
  • Мнения: 533
Познавах и покойници , познавам и бъдещи такива.  bouquet

# 123
  • Мнения: 3 268
Не прочетох нито едно мнение , че някой въздиша по мутри newsm78
Ами прочети по-добре тогава.Тоя бил готин,онзи бил сладур.Направо красавци!Г.Илиев беше хубав мъж по общоприетите норми,но вярваш ли ми,че само като го видех някъде и ми се повдигаше.Не може лошия човек да събужда симпатии,прекалено първично е някак.

# 124
  • Мнения: 1 179
Мале, как можах да попадна на тази тема.  ooooh! Айде да оставим заглавието настрана, ами по-фрапиращото, е че някои хора са се впуснали да изреждат и имена. Да беше темата "Познавате ли артисти, певци ..." ок, ама да споделяш познанствата си с отрепки ....
Никога не съм познавала подобни "личности", защото умишлено съм избягвала всякакви контакти, никога не съм стъпвала в техни нощни заведения, а дори когато някой подобен случайно ми се натресеше на масата, докато си пия кафето с приятелка прекъсвах контакта още в зародиш. Но мои приятелки имаха неблагоразумието да навлезнат по-дълбоко в техните среди, привлечени от скъпите коли, подаръците и т.н. Редовно ходеха посинени, за изнасилванията няма нужда да споменавам, накрая търсеха връзки да се измъкнат от "приятелите си", които обаче нямаха намерение да ги оставят. Еми, колкото и тъпо да звучи, ама никак не изпитах съжаление, то дет се вика "Квот сам си направиш, друг не може да ти го направи".
Айде, че задълбах и сега някой мутролюбец ще се нахвърли.   

# 125
  • Мнения: 599
Мале, как можах да попадна на тази тема.  ooooh! Айде да оставим заглавието настрана, ами по-фрапиращото, е че някои хора са се впуснали да изреждат и имена. Да беше темата "Познавате ли артисти, певци ..." ок, ама да споделяш познанствата си с отрепки ....
Никога не съм познавала подобни "личности", защото умишлено съм избягвала всякакви контакти, никога не съм стъпвала в техни нощни заведения, а дори когато някой подобен случайно ми се натресеше на масата, докато си пия кафето с приятелка прекъсвах контакта още в зародиш. Но мои приятелки имаха неблагоразумието да навлезнат по-дълбоко в техните среди, привлечени от скъпите коли, подаръците и т.н. Редовно ходеха посинени, за изнасилванията няма нужда да споменавам, накрая търсеха връзки да се измъкнат от "приятелите си", които обаче нямаха намерение да ги оставят. Еми, колкото и тъпо да звучи, ама никак не изпитах съжаление, то дет се вика "Квот сам си направиш, друг не може да ти го направи".
Айде, че задълбах и сега някой мутролюбец ще се нахвърли.   
А ти защо взе да четеш като не ти хареса заглавието?
Аман от превземки.
И ако беше чела по-внимателно,щеше да разбереш,че повечето са ги познавали
много преди да станат мутри.

# 126
  • Мнения: 1 479
Не прочетох нито едно мнение , че някой въздиша по мутри newsm78
Ами прочети по-добре тогава.Тоя бил готин,онзи бил сладур.Направо красавци!Г.Илиев беше хубав мъж по общоприетите норми,но вярваш ли ми,че само като го видех някъде и ми се повдигаше.Не може лошия човек да събужда симпатии,прекалено първично е някак.
Имаше хубави мьже от Кюстендил,но с манталитета на "диви селяни". Wink

# 127
# 128
  • Мнения: 2 759
...Не може лошия човек да събужда симпатии, прекалено първично е някак...
                      Той и секса е първичен  Blush... Все пак потърси в Google за 'Стокхолмски синдром' повечко  Whistling.

# 129
  • Мнения: 42
Няма ли някой от Перник?
Там има доста интересни личности. И показните убийства са им запазена марка.

# 130
  • София
  • Мнения: 1 783
Страхотна тема!   bouquet

# 131
  • София
  • Мнения: 38 654
Чудя се верно на тези дето викат, че мутри не са и помисвали даже.
Че то едно време /94-2004/ и кутия цигари да си отвориш и оттам изскачаше некоя мутра.
Имаше и момичета, дръпнати просто от улицата посред бял ден.
Гадни времена бяха и гадни хора бродеха.
Имаше и някои свестни между тях, но това по-скоро беше изключение.

# 132
  • Мнения: 3 423
Познавах и покойници , познавам и бъдещи такива.  bouquet

По твоя поръчка или по чия? Не,
че някой ще живее вечно, ама...

# 133
  • Мнения: 2 759
...Имаше и момичета, дръпнати просто от улицата посред бял ден...
                       Посред бял ден, ха. Посред бял ден на кръговото на главна улица в Русе, заради неволно засичане от страна на обикновен човек, мутри излязоха от Мерцедес с автомати и започнаха да стрелят. Дали убиха невинни хора не си спомням.

# 134
  • Мнения: 3 423
Потентни ли бяха мутрите,
или само колите им големи.
Говорете по същество, женки.

# 135
  • Мнения: 1 479
Няма ли някой от Перник?
Там има доста интересни личности. И показните убийства са им запазена марка.
А запазена марка на селяндурите от Дупница бе кражбата на коли.Някои от тях лежаха по затворите в Италия.

# 136
  • Мнения: 2 759
...Потентни ли бяха мутрите...
                       С или без наркотици?

# 137
  • Мнения: 1 179
А ти защо взе да четеш като не ти хареса заглавието?
Аман от превземки.
И ако беше чела по-внимателно,щеше да разбереш,че повечето са ги познавали
много преди да станат мутри.

А ти много горда ли се чувстваш?
Ти самата чела ли си внимателно? Говориш за повечето, а останалата част?
Точно в т.н. разцвет на демокрацията се прибрах в България и не можех да повярвам, че това е същата тази страна. Същото лято заминах на море и по точно на Созопол, където сикаджиите бяха барикадирали цялата плажна ивица и трябваше всеки ден да им плащаме такса, за да се печем, но НЕ на шезлонги, а си плащахме, че "им ползваме плажната ивица". От тази гледна точка, докато почивах ми се наложи да имам ежедневен контакт с тях.

# 138
  • Мнения: 765
...Потентни ли бяха мутрите...
                       С или без наркотици?
А сега! Лиса казвай как. Аз искам да знам за "без".

# 139
  • Мнения: 3 423
Да, и мен ме вълнува за без.
Щото със и баба знае. И дедо.

# 140
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Някой друг да се изфука с познат псевдоним ..... Пешо - Чаршафа, или Жоро - Добруджата , или Стефан - Либлебията...
Аз съм доста гъста с тях...  tooth

# 141
  • София
  • Мнения: 1 783
Страхотна тема!   bouquet    bouquet

# 142
Познавам двама братя.

# 143
Чудя се верно на тези дето викат, че мутри не са и помисвали даже.
Че то едно време /94-2004/ и кутия цигари да си отвориш и оттам изскачаше некоя мутра.
Имаше и момичета, дръпнати просто от улицата посред бял ден.
Гадни времена бяха и гадни хора бродеха.
Имаше и някои свестни между тях, но това по-скоро беше изключение.
ми аз наистина не познавам.  не съм била в такива среди.  И да е имало някой от гимназията ми (в което се съмнявам, аз съм от математическа) или квартала ми, аз не съм ги познавала. Единственият,който даже не е и истински, е мой роднина, и то далечен, и той просто беше охрана на някой си там. Да спомена, че със сигурност никого не е изнасилвал, излизаше с "манекенки", които даже не бяха и хубави, и им се подиграваше, че са тъпи. Като го питах защо излиза с тях тогава, ми казваше, че за статут  Laughing Ожени си се за нормално момиче и сега не го знам какво прави. Друсаше се с кока, но наистина беше много добър човек и никога не се е държал неадекватно.

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 21:41 от amanWe4e

# 144
 mitwo o4ite vse pak sme ot edin grad

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Страхотна темичка. Но нищо съществено не се е казало до тук.

# 146
  • Мнения: 738
Вижте к`во... Явно всички сме от контингента... Смятам, че назря времето за една групировка - ССФ, БГМ (приемам идеи за други съкращения)...

# 147
  • Мнения: 4 435
Вижте к`во... Явно всички сме от контингента... Смятам, че назря времето за една групировка - ССФ, БГМ (приемам идеи за други съкращения)...

Пу съм първа доброволка.

# 148
  • Мнения: 738
Вижте к`во... Явно всички сме от контингента... Смятам, че назря времето за една групировка - ССФ, БГМ (приемам идеи за други съкращения)...

Пу съм първа доброволка.

Теб те слагаме лобист в парламента Mr. Green

# 149
  • Мнения: 4 435
Айде мерси. bowuu

# 150
  • Мнения: 649
Познавам и тези дето ги гътнаха. Общо взето и те са душички, абе много свестни хора са. Пу пу пък единия от тях чуден, око съм му хвърлила даже. Ама отдавна не сме се виждали, че нещо много работа има напоследък.

# 151
  • Мнения: 3 034
познавах и познавам, доста ми бяха съученици - и малко по-големи и малко по-малки. никога не са се държали като мутри с приятелите си , не мога нищо, ама нищо лошо да кажа. моите родители, баба ми и дядо ми също се познават с техните, израснали сме заедно в квартала, каквото и да са правили, то не е било в мое присъствие или когато сме били заедно с други приятели по заведения. мисля, че доста от простащините се правеха от охраните на такива хора, които охранители в повечето случаи се самозабравяха по-лесно от работодателите си  Rolling Eyes за съжаление един от най-близките приятели, които съм имала някога не е между живите вече, за което съжалявам  Sad

# 152
  • Мнения: 2 891
От топлкова съученици, оставам с впечатлението, че всички ще завършили едно и също училище  Laughing

# 153
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Абе, доскоро си мислех, че не познавам. Обаче се оказа, че познавам, хем няколко от онези. Ученически обожатели, така да се каже. Един ме беше поканил на разходка, много мило момче беше. Сега бил бос, но не и гол. Дано не ме кани на разходка пак.
И двама братя се оказа, че познавам. Големият ми се сърдеше, че обръщам повече внимание на малкия. Носех го на конче, затова. Големият ми пишеше бележки: "Мила како, ти са най-красива и когато порасна, ще се оженя за теб."
Дано не цъфне някой ден с букет и бонбони.  Joy Joy Joy
П.П. Истината е, че се чувствам ужасно. Това бяха добри, умни, сладки дечица. И на, какви уроди са сега...

# 154
  • София
  • Мнения: 1 783
Ох, страхотна тема! Ама много!   bouquet       bouquet         bouquet

# 155
  • Мнения: 3 268
От топлкова съученици, оставам с впечатлението, че всички ще завършили едно и също училище  Laughing
Joy Joy

# 156
  • Варна
  • Мнения: 1 795
И двама братя се оказа, че познавам. Големият ми се сърдеше, че обръщам повече внимание на малкия. Носех го на конче, затова. Големият ми пишеше бележки: "Мила како, ти са най-красива и когато порасна, ще се оженя за теб."

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Бъдеща мутра на конче, йесссс  Joy

# 157
  • Мнения: 62
Ох, страхотна тема! Ама много!   bouquet       bouquet         bouquet

 hahaha

Ама верно бе - всички от един клас!?
Класната е виновна....

Ох, страхотна тема! Ама много!   bouquet       bouquet         bouquet

# 158
Абе, доскоро си мислех, че не познавам. Обаче се оказа, че познавам, хем няколко от онези. Ученически обожатели, така да се каже. Един ме беше поканил на разходка, много мило момче беше. Сега бил бос, но не и гол. Дано не ме кани на разходка пак.
И двама братя се оказа, че познавам. Големият ми се сърдеше, че обръщам повече внимание на малкия. Носех го на конче, затова. Големият ми пишеше бележки: "Мила како, ти са най-красива и когато порасна, ще се оженя за теб."
Дано не цъфне някой ден с букет и бонбони.  Joy Joy Joy
П.П. Истината е, че се чувствам ужасно. Това бяха добри, умни, сладки дечица. И на, какви уроди са сега...
хаха , много сладко. Трудно е да се повярва, че и най големите изроди са били дечица и то често сладурски.

# 159
  • Мнения: 3 634
Да, последният оцелял познавам. Даже щяхме да ставаме роднини. След небрежно чукване на 2 брони улицата почерня от мутри и реших, че това семейство не е за мен. Ще си плаша детето с тази история.  Laughing

# 160
# 161
  • Мнения: 17
Познавам двама братя.

аз пък познавам две сестри...  Joy Joy Joy

# 162
  • Мнения: 721
Получих информация, че темата Ви се следи от секретните служби към МВР.

Внимавайте какво пишете  Naughty

# 163
  • Мнения: 5 103
Едни батковци с качулки ни следят.

# 164
  • Мнения: 1 006
На мен пък ми е интересно каква е идеята - вероятно МВР  Sunglassesсе опитва да разкрие всички формални и неформални познанства, контакти и прочее възможности за информация за някои лица.............

Затова предлагам, да започваме със същественото:

Аз познавам........, виждам го често/рядко.........., и мога да дам  сведения за........ Wink

# 165
  • Мнения: 1 418
Що си сложила точки? LaughingПиши всичко,всичко!

# 166
  • Мнения: 7 122
Четете в следващия брой на Шок и другите подобни смислени издания.  Laughing

# 167
  • Мнения: 2 663
И да познавам не бих го обсъждала, освен в подобна компания или близко обкръжение!

# 168
Антон Черния ме заведе на първия учебен ден в първи клас  Hug  (имам снимка)
Познавахме се и се познаваме.
 Говорим си за хобита-картини, керамика, книги, ски... цената на златото
 Joy .

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 12:51 от karmelita

# 169
  • Мнения: 210
Познавам много които си мислят ,че са от мафията.  hahahaНо подземния свят незнае за тях.
Единствените които познавам са братя Гаргини Joy

# 170
  • Мнения: 2 926
Познавах,вече не е между живите.

# 171
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
 smile3505

# 172
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Получих информация, че темата Ви се следи от секретните служби към МВР.

Внимавайте какво пишете  Naughty
Не познавам ни един.

# 173
  • Мнения: 2 161
Хора с имена подобни на Репата не познавам.Познавах един Черен Веченямазначениекакъв.Познавам и други,които уж не са подземни,а вече надземни.Да,определено са надземни.

# 174
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Митьо Пищова и Кольо Мамата нямат равни в Търново. Ама кебапчетата им вече не са толкова вървежни напоследък. ......

Общи условия

Активация на акаунт