Познавали ли сте хора от подземния свят??

  • 8 296
  • 174
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 268
Стегнете се бре!Как може да въздишате по мутри!!!!

# 121
  • Мнения: 5 103
Не прочетох нито едно мнение , че някой въздиша по мутри newsm78

# 122
  • Мнения: 533
Познавах и покойници , познавам и бъдещи такива.  bouquet

# 123
  • Мнения: 3 268
Не прочетох нито едно мнение , че някой въздиша по мутри newsm78
Ами прочети по-добре тогава.Тоя бил готин,онзи бил сладур.Направо красавци!Г.Илиев беше хубав мъж по общоприетите норми,но вярваш ли ми,че само като го видех някъде и ми се повдигаше.Не може лошия човек да събужда симпатии,прекалено първично е някак.

# 124
  • Мнения: 1 179
Мале, как можах да попадна на тази тема.  ooooh! Айде да оставим заглавието настрана, ами по-фрапиращото, е че някои хора са се впуснали да изреждат и имена. Да беше темата "Познавате ли артисти, певци ..." ок, ама да споделяш познанствата си с отрепки ....
Никога не съм познавала подобни "личности", защото умишлено съм избягвала всякакви контакти, никога не съм стъпвала в техни нощни заведения, а дори когато някой подобен случайно ми се натресеше на масата, докато си пия кафето с приятелка прекъсвах контакта още в зародиш. Но мои приятелки имаха неблагоразумието да навлезнат по-дълбоко в техните среди, привлечени от скъпите коли, подаръците и т.н. Редовно ходеха посинени, за изнасилванията няма нужда да споменавам, накрая търсеха връзки да се измъкнат от "приятелите си", които обаче нямаха намерение да ги оставят. Еми, колкото и тъпо да звучи, ама никак не изпитах съжаление, то дет се вика "Квот сам си направиш, друг не може да ти го направи".
Айде, че задълбах и сега някой мутролюбец ще се нахвърли.   

# 125
  • Мнения: 599
Мале, как можах да попадна на тази тема.  ooooh! Айде да оставим заглавието настрана, ами по-фрапиращото, е че някои хора са се впуснали да изреждат и имена. Да беше темата "Познавате ли артисти, певци ..." ок, ама да споделяш познанствата си с отрепки ....
Никога не съм познавала подобни "личности", защото умишлено съм избягвала всякакви контакти, никога не съм стъпвала в техни нощни заведения, а дори когато някой подобен случайно ми се натресеше на масата, докато си пия кафето с приятелка прекъсвах контакта още в зародиш. Но мои приятелки имаха неблагоразумието да навлезнат по-дълбоко в техните среди, привлечени от скъпите коли, подаръците и т.н. Редовно ходеха посинени, за изнасилванията няма нужда да споменавам, накрая търсеха връзки да се измъкнат от "приятелите си", които обаче нямаха намерение да ги оставят. Еми, колкото и тъпо да звучи, ама никак не изпитах съжаление, то дет се вика "Квот сам си направиш, друг не може да ти го направи".
Айде, че задълбах и сега някой мутролюбец ще се нахвърли.   
А ти защо взе да четеш като не ти хареса заглавието?
Аман от превземки.
И ако беше чела по-внимателно,щеше да разбереш,че повечето са ги познавали
много преди да станат мутри.

# 126
  • Мнения: 1 479
Не прочетох нито едно мнение , че някой въздиша по мутри newsm78
Ами прочети по-добре тогава.Тоя бил готин,онзи бил сладур.Направо красавци!Г.Илиев беше хубав мъж по общоприетите норми,но вярваш ли ми,че само като го видех някъде и ми се повдигаше.Не може лошия човек да събужда симпатии,прекалено първично е някак.
Имаше хубави мьже от Кюстендил,но с манталитета на "диви селяни". Wink

# 127
# 128
  • Мнения: 2 759
...Не може лошия човек да събужда симпатии, прекалено първично е някак...
                      Той и секса е първичен  Blush... Все пак потърси в Google за 'Стокхолмски синдром' повечко  Whistling.

# 129
  • Мнения: 42
Няма ли някой от Перник?
Там има доста интересни личности. И показните убийства са им запазена марка.

# 130
  • София
  • Мнения: 1 783
Страхотна тема!   bouquet

# 131
  • София
  • Мнения: 38 898
Чудя се верно на тези дето викат, че мутри не са и помисвали даже.
Че то едно време /94-2004/ и кутия цигари да си отвориш и оттам изскачаше некоя мутра.
Имаше и момичета, дръпнати просто от улицата посред бял ден.
Гадни времена бяха и гадни хора бродеха.
Имаше и някои свестни между тях, но това по-скоро беше изключение.

# 132
  • Мнения: 3 423
Познавах и покойници , познавам и бъдещи такива.  bouquet

По твоя поръчка или по чия? Не,
че някой ще живее вечно, ама...

# 133
  • Мнения: 2 759
...Имаше и момичета, дръпнати просто от улицата посред бял ден...
                       Посред бял ден, ха. Посред бял ден на кръговото на главна улица в Русе, заради неволно засичане от страна на обикновен човек, мутри излязоха от Мерцедес с автомати и започнаха да стрелят. Дали убиха невинни хора не си спомням.

# 134
  • Мнения: 3 423
Потентни ли бяха мутрите,
или само колите им големи.
Говорете по същество, женки.

Общи условия

Активация на акаунт