Познавали ли сте хора от подземния свят??

  • 8 304
  • 174
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 38 898
Леле, добре че съм от София и добре че вече живея "дневен" живот.
Иначе като си дойдох в БГ след 4 години отсъствие, доста ме стряскаха "вратовете'' по улиците.
Когото познавах, го познавах преди 1999 - т.е. миналия век.
Значи - вече или не може да ме познае, или не е между живите.
И по-добре.

# 106
  • Мнения: 2 759
...Мога още да напиша, все пак съм от Бургас... Нашият ъндърграунд дори не се опитва да се преобразява. Държи си нивото от зората на демокрацията и по-зле става.
                    И аз имам същите, макар вече съвсем бегли впечатления  Confused.

# 107
  • Мнения: 5 103
........ например, толкова ли хубав беше жоро илиев на живо Flutter
Не беше, вервай ми.
Не беше и грозен обаче Wink

# 108
  • Мнения: 4 195
Свързано с последните криминални хроники и истории в подземния свят реших да попитам някой от нас ССФ познава ли лица от така наречения ъндърграунд??
И ако ДА  КОИ ???
хайде, ще разкажа с две думи. в подробности не искам да изпадам
работех в БИАД, сервитьорка в стриптийз бара
Влиза Карамански, с негъра си и със  една актриса, с която уж пееха, как и беше името, някой да помогне, всичките пияни и друсани
отидох да попитам какво ще желаят, поръчаха си и в този момент той откачи, дръпна ме и започна да ме удря, крещеше нещо несвързано, изсипа се цялата охрана на БИАД, плюс бодигардовете на Сл. Бинев и така, спасиха ме дет се вика
той повече не стъпи в заведението, но и аз след този случай се постарах възможно най - бързо да си сменя местоработата
доста отдавна беше
там съм се нагледала на всички и всичко, описано в разни романи, на разни вече не сред нас писатели...много от нещата са истина, за съжаление....
Виждала съм много неща, бях на работа, когато Жоро Илиев удари Бинев......
абе............не бяха много весели времена, не и за 18 годишно момиче, което трябва да работи и да учи така.........

# 109
  • Мнения: 3 827
с Грета Ганчева пееха

# 110
  • София
  • Мнения: 2 840
Грета Ганчева беше певицата, бивша съпруга на Емил Димитров.

# 111
  • Мнения: 42
Не познавам лично, но съм виждала за какво става въпрос като са в някоя дискотека. Случката, която най-много ме е потресла беше, когато едно момиче почна да прави свирки на едина мутра. Заведението беше пълно, но всички се правеха, че не забелязват.

# 112
  • Мнения: 17
Да налага се заради  работата ми а пък от 16годишна някаде докато не родих работех в  извесните барове по моретата лятото а зимата работех в Биад но всички ме познваха и не смеха да ме пипнат все пак повечето са приятели на брат ми който заради тях преди две години погребахме а беше едва на 36години.

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 14:46 от radoslava_80

# 113
  • Мнения: 5 103
Много от историите, които се изписаха и изговориха са далечее от истината.

# 114
  • Мнения: 2 891
Трябва да се прави разлика м/у държанието им сега и през 93-та например, защото има огромна такава.

# 115
  • Мнения: 5 103
93-94 такова е било времето, няма ли разлика и в обикновените хора - има разбира се.
Тогава са били млади, сега са улегнали мъже ясно , че ще има разлика в поведението им.

# 116
  • Мнения: 2 891
Улегнал или не, престъпникът си е престъпник и не виждам нищо хубаво в него.

# 117
  • Мнения: 5 103
Тука не говорим дали има хубаво в тях, или не.

# 118
  • Мнения: 1 517
Познавам. Единия вече не е жив. Застреляха го.

# 119
  • Мнения: 2 891
Тука не говорим дали има хубаво в тях, или не.

Да, права си.


... толкова ли хубав беше жоро илиев на живо Flutter

По-хубав беше.

Общи условия

Активация на акаунт