Познавали ли сте хора от подземния свят??

  • 8 266
  • 174
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Да, познавала съм. Вече не ги познавам, защото всичките са мъртъвци.

# 16
  • Мнения: 9 865
Да, познавам Хадес. Днес имаме среща в 16.30 на Стикс.

# 17
  • Мнения: 212
Да, познавала съм. Вече не ги познавам, защото всичките са мъртъвци.

Някакъв фатализъм лъха от теб. Явно който те познава рано или късно вече е мъртвец...

# 18
  • Мнения: 212
Да, познавам Хадес. Днес имаме среща в 16.30 на Стикс.

Ще минаваш ли оттатък реката или само ще му помахаш от нашия бряг

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да, известният разградски рекетьор и после затворник Лудият Геш ми беше съученик.
Пазя много топъл спомен за него.

# 20
  • Мнения: 9 865
Борко, мисля да поостана още отсам. Ще му дойде времето и на другото, но се отклоняваме от темата...

# 21
  • Мнения: 2 388
Да, познавала съм. Имала съм и такъв приятел. Тези, които ми бяха приятели не са между живите вече. Сега имам по-скоро познати с които поддържам отношения в "златната среда".

# 22
  • Мнения: 212
Да, познавала съм. Имала съм и такъв приятел.

Какво значи "приятел". Правихте ли секс или бяхте само приятели.

# 23
  • Мнения: 2 388

Какво значи "приятел". Правихте ли секс или бяхте само приятели.
Имала съм приятел в смисъла на"гадже" ( тази дума просто не ми харесва). Имала съм и приятел в истинския смисъл на думата, без да сме гаджета.

# 24
  • Мнения: 606
  Познавам разни дребни рецидивисти, и авто-крадци. Но си мечтая да се запозная с Борис....

# 25
  • Мнения: 984
Запис! Mr. Green
Баси темата.

# 26
  • Мнения: 212
Имала съм приятел в смисъла на"гадже" ( тази дума просто не ми харесва). Имала съм и приятел в истинския смисъл на думата, без да сме гаджета.

Не те ли беше страх от тях. Как си лягаше с някой в едно легло, като знаеш че е престъпник.  Аз например с престъпничка никога не бих си легнал. (и с престъпник де)

# 27
  • Мнения: 984
И що бе, Боре? Да не ти отхапе буч ли? Laughing

# 28
  • Мнения: 2 388
Не те ли беше страх от тях. Как си лягаше с някой в едно легло, като знаеш че е престъпник.  Аз например с престъпничка никога не бих си легнал.
Изобщо не ме беше страх от него. Страх ме беше за него и за мен. Но тогава бях млада и влюбена, а понякога, когато човек е влюбен-оглупява. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 8 999
Да, познавала съм. Вече не ги познавам, защото всичките са мъртъвци.

Някакъв фатализъм лъха от теб. Явно който те познава рано или късно вече е мъртвец...

Да, хората от подземния свят определено ме отбягват напоследък.

Общи условия

Активация на акаунт