Раз, два, три, ще съм ученик, нали-набор 2001

  • 17 346
  • 362
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 641
Да.Така е. Зададе ли се празник изпадам в див ужас какво да купя.
А едно време как мечтаех за ходеща кукла...

# 106
  • На черешата
  • Мнения: 8 394

А едно време как мечтаех за ходеща кукла...

   Sad Така си е.И аз много исках такава.

# 107
  • Мнения: 832
Има хубава количка за кукли+ бебе Анабел и бейби Борн ,с куп аксесоари към тях.
 Даже съм склонна да разменя част от тях за нещо друго.Ако някой има интерес да свирка.
 За мечо пак не ства,че има алергия към домашен прах  Sad и ни посъветваха да махнем всички плюшковци.
 Тротинетка вече купихме... newsm78
 Като се замисля,днешните деца са много разглезени.Все купуваме ли купуваме,презадоволени са май. Confused

и аз ще правя чистка на играчките, че гардероба не се затваря от торби. ной-вече съвсем момичешките, че за малкия няма да ги пазя...ужас е в нас от играчки и дрехи  ooooh!

# 108
  • София
  • Мнения: 718
Каката има четири кашона с играчки и през определено време като чистя  изхвърлям тези които са счупени,но пак са си пълни кашоните.Сега и малката като почне-кукли,колички,топки не знам вече къде ще ги слагаме ooooh!

# 109
  • На черешата
  • Мнения: 8 394
 Нашите са с малка разлика и общо взето купуваме от всичко по 2. ooooh!
 Заринали сме се от всякъде.А сега трябва да отворим място на ученичката.
 Я кажете къде мога да намеря хубави детски пръстенчета и гривнички,че сега сме се отворили на тази тема и всеки ден ми мрънка да и купя нещо ново и хубаво. ooooh!

# 110
  • Мнения: 71
Всеки път се чудя защо ви втриса от пазаруването за 1-ви клас? Аз не виждам нещо особено различно спрямо предучилищната. Дрехи и т.н. е ясно, че така или иначе са купуват всеки сезон.
така е,но ние засега ще купим раницата ,понеже бабата изявява желание да е спонсор.Но дъщеря ми иска да е на winx,незнам как ще се договорим newsm78

# 111
  • Мнения: 51 462
аз прочиствам и бебешките ги нося в яслата, а другите давам на една съседка да си избере за нейното момиченце(тя е с три деца и не инвестир амного в ограчки, защото няма средства), останалото нося в детската
не ми дава сърце да хвърля играчки, които са здрави, в кофата
мислила съм да пращам в дом, но засега в детската и в ясла искат играчки и за мен е по- лесно, а и за децата е по- добре да има различни играчки
пуснах една анкета за раниците на колелца, вие какво мислите за тях, чували ли сте отзиви дали са удобни?

# 112
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 212
Честно казано, и аз съм се замисляла защо е тази паника около пазаруването за 1кл. Аз само за учебните пособия+раница мисля. Дрехи и обувки, ако трябват, така или иначе ще се купуват. Не мисля, че е задължително да са нови всички дрехи за у-ще.

Днес може да ида до магазина с раниците да разгледам какво има.

Може ли някой да ми каже на кого да пиша и да питам дали е законно да има тест за прием в 1кл.? Влезнах в сайта на МОН, но там само се обърках  Crazy

# 113
  • Мнения: 51 462
пиши на мейла за информация , посочен на сайта или звънни на горещия телефон
аз съм писала на мейла, бяха много любезни и бързи

# 114
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 212
пиши на мейла за информация , посочен на сайта или звънни на горещия телефон
аз съм писала на мейла, бяха много любезни и бързи

Благодаря ти! Писах, да видим какво ще ми отговорят

# 115
  • Мнения: 791
Здравейте, мили мами! Не съм писала от доста отдавна  Blush 
Ще ви чета утре, че уж уча за изпит  Mr. Green , но исках да ви питам нещо много важно:
В предучилищната група в градината /където е и дъщеря ми/ идвали хора, които им пуснали филм с голи мъж и жена. Разбирам, че децата трябва да имат някаква сексуална култура, но силно ме вълнува при вас как се процедира и имало ли е въпроси на тази тема? При това после са идвали пак, за да питат децата дали са разбрали разликата между мъжа и жената... Филмчето е следното: Мъж и жена се къпят голи под душа, а после ги дават как се прегръщат и целуват голи в леглото, завити... Това разбрах от дъщеря ми. И да добавя, че ние родителите не бяхме предупредени  Naughty
Моля ви, дайте мнение, защото другата седмица ще ходя да разговарям с учителките.
Айде да уча, че утре няма да ме питат Ти в кой сайт си се моткала, вместо да четеш за изпит  Laughing
Благодаря ви и лека вечер!   bouquet

# 116
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 212
Момичета, ходих до въпросния магазин с раниците. Цените са 30-100лв, като не виждам кой знае каква разлика м/у едните и другите. тези от 100лв са с гумирано дъно. Всичките са на Дисни, има и от тези с дръжка и колелца-около 70лв са те. Но не знам това цените за на едро или на дребно са. Ето от този тип(но не същите рисунки)



Имаше и за момчета, и за момичета. За момчетата бяха с Костенурките Нинджа, Рататуй, Тигър(от Мечо Пух), Хари Потър, Спайдърмен, Карибски пирати...за момичета-Ариел, Пепеляшка, Уич (не Уинкс), Братц.... И може да се купят всякаквите му несесери и т.н. неща в един същи десен. Определено от там ще изберем нещо.

# 117
  • София
  • Мнения: 9 454
Аз му купих раница Nke. Съвсем изчистена, добре, че той не е почитател на шарениите.
Колкото до другите неща и аз не бързам, поне да имам представа, какво ще искат.
А за филмчето-нямам думи. При нас не са го пускали.

# 118
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
.............................понеже бабата изявява желание да е спонсор.Но дъщеря ми иска да е на winx,незнам как ще се договорим newsm78

Уф и ние сме така Rolling Eyes, само дето малката каза на баба си, че "ако не намери Winx може да и купи и раница с малката русалка ама не Ариел ами Миранда" Mr. Green

# 119
  • Мнения: 3 886
Аз днес отскочих до ДЖЪМБО много як магазин.Купих едно одеалце заедно в една чантичка с едно мече за братчедката която е родила.Криси като го видя 4 часа ме е молил да го оставя за него Shocked(умира за плюшени играчки)Еми след толкова молитви му го оставих толкова е щастлив.Срам не срам спи с една камара играчки в леглото още от бебе а сестра му само е 1 мече всичко др изхвърля newsm78

Общи условия

Активация на акаунт