Music Idol 2 - 10-та тема

  • 22 693
  • 600
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 782
А и защо изобщо ще му дават шанс да пее Naughty

Заради всички, които го харесват...а те са многоооо!  Wink

Гласувах ЗА Иван да остане, въпреки, че ми се иска да се махне от цялата тая помия. Сори за израза.
Защо ти е такова мнението, а и не само твоето, на повечето които пишат виждам,че нещо не им допада МА?Защо?

# 16
  • Мнения: 781
ЗА!
Моите фаворити са двама- Иван и Деница. Харесвам и Ивайло, но пустата харизма му липсва.
Не можем да говорим за равни права, след като самите продуценти докара до това положение формата. Както казва народа: не е луд този, дето яде баницата, а този, който му я дава..... Заслужават си безизходицата, в която сами се набутаха, поради не професионализъм. Само и единствено те са виновните.
Слави може да е всякакъв, но при него това да се случи?! Егати вица......

# 17
  • Мнения: 1 269
Честита нова тема с пожелания да се говори по-малко в нея за Иван и повече за  истинските музиканти! Peace

# 18
  • Мнения: 2 185
За мен мястото на Иван отдавна не е там. Освен това той се самоизключи с непоявяванто си в понеделник. Останалото е наглост спрямо другите участници продиктувана от алчността на Иван и Андрей  Sick

# 19
  • Мнения: 781
Честита нова тема с пожелания да се говори по-малко в нея за Иван и повече за  истинските музиканти! Peace

Абсурд!  Laughing

Искам да добавя- Ясен до понеделник не го забелязвах. Поздравления! Наистина ми хареса.

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Да остане, искам да гледам шоу, защото това отдавна не е Мюзик Айдъл    Confused
Що да не е Мюзик Айдъл? С форматите в други страни ли го сравняваш или с първия МА? Аз не съм следила МА в изданията му в др. държави и ще ми е интересно, ако имаш впечатления, да направиш паралел.
Предполагам, че се има предвид, че насочват вниманието към всичко друго, а не към музикалното състезание. Че всичко се "побългари", из'роди, вкарват някого в сценарии и т.н. Изобщо всичко, което не се случва например в немското издание. Следя го от самото начало и честно, никакъв аналог не може да се направи с нашенския формат. И то не заради участниците, не, а заради начина, по който е поднесено и организирано всичко.

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 15:48 от anuschka

# 21
  • Мнения: 7 821
Честно казано, писна ми от Иван и всички драми около него. Така че, бих искала да се махне, но не вярвам да ме огрее  Sad.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Да остане, искам да гледам шоу, защото това отдавна не е Мюзик Айдъл    Confused
Що да не е Мюзик Айдъл? С форматите в други страни ли го сравняваш или с първия МА? Аз не съм следила МА в изданията му в др. държави и ще ми е интересно, ако имаш впечатления, да направиш паралел.


За мен вече не е Мюзик Айдъл, защото ми писна от тъпо режисираното реалити, в което пеенето е най-мижавата част, с единствена цел - лапане на повече пари от смс-и  Tired
Да не се повтарям, смятам се изписа достатъчно за "продуценти", "жури", "стилисти" и т.н.

А, да, забравих "бендовете"  ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 981
Аз не знам да има продуцент,който да мисли единственно и само за комфорта на драгия зрител и да не се интересува от парите които ще спечели.
Не знам как е в другите държави,но в България се оказва че ББ е най-печелившият формат.Те заложиха на него и печелят.Ето и ние тук навъртяхме вече 10 теми.
Пак ще намеся ББ,когато трябваше да изгонят Найден и ....(забравих му името) имаше извънредно студио със защитници.Говориха,говориха,хората гласуваха ли гласуваха и в крайна сметка ги изгониха.Така трябва да стане и довечера - да го защитават,да го плюят,да събират парички и най-накрая вън,защото иначе ще стане неконтролируемо.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
Не знам как е в другите държави,но в България се оказва че ББ е най-печелившият формат.Те заложиха на него и печелят.Ето и ние тук навъртяхме вече 10 теми.

Така е  Peace, но това вече не е Мюзик Айдъл  Crossing Arms


Между другото днес четох в един жълт вестник, как Дони непрекъснато се опитвал да пробута жена си за специален гост-ментор, но слава богу засега водещите не давали и дума да се издума  ooooh!

# 25
  • Мнения: 6 243
Аз много внимателно се напъвах в понеделник да слушам изпълнителите и ми направи нещо впечатление - работата на тонрежисьора не беше на ниво. В някои от изпълненията - като това на нора, се чуваше само гласът и ударните. Което яко прецаква общата картина. В предната тема едно момиче беше писало, че в залата са звучали много добре изпълнителите, явно проблемът е и някъде другаде.

# 26
  • Мнения: 46
Аз много внимателно се напъвах в понеделник да слушам изпълнителите и ми направи нещо впечатление - работата на тонрежисьора не беше на ниво. В някои от изпълненията - като това на нора, се чуваше само гласът и ударните. Което яко прецаква общата картина. В предната тема едно момиче беше писало, че в залата са звучали много добре изпълнителите, явно проблемът е и някъде другаде.

Съгласна съм, то изобщо доста неща куцат на този МА. Но от друга страна нали един и същ е тонрежисьора- ако всички са били едновременно зле или добре, тогава да се обвинява, но според мен не е там проблема. По коментарите на останалите изпълнители за Стоян става ясно, че действително просто не е пял добре.

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И за да приключа коментарите си относно Иван- някой спомена, че много хора го харесват.
Е, аз нямам такива лични наблюдения. И не говоря за виртуалното пространство- говоря за реалните хора, с които комуникирам. Simple Smile

На мен ми е интересен и един друг факт: какво ще стане с гласовете на хората, които до сега са гласували за другите участници? Неприятно ми е, че трябва да говоря за тях като за другите, в случая. Cry

# 28
  • Мнения: 6 243
Аз много внимателно се напъвах в понеделник да слушам изпълнителите и ми направи нещо впечатление - работата на тонрежисьора не беше на ниво. В някои от изпълненията - като това на нора, се чуваше само гласът и ударните. Което яко прецаква общата картина. В предната тема едно момиче беше писало, че в залата са звучали много добре изпълнителите, явно проблемът е и някъде другаде.

Съгласна съм, то изобщо доста неща куцат на този МА. Но от друга страна нали един и същ е тонрежисьора- ако всички са били едновременно зле или добре, тогава да се обвинява, но според мен не е там проблема. По коментарите на останалите изпълнители за Стоян става ясно, че действително просто не е пял добре.
Нора беше първа. Допускам, че ако е имало проблеми, са успяли сле това да ги пооправят нещата.

А прави ли ви впечатление, че досега елиминират винаги изпълнителя, пял първи на съответния концерт - най-напред Елена, след това Пламена. Със сигурност роля за това има и ужасното озвучаване в началото.

За Стоян не се наемам да коментирам, пропуснах няколко изпълнения, вкл. и неговото, но на повторенията чух откъс, който хич не ми хареса.

# 29
  • Мнения: 6 618
Гласувах да остане все се надявам да покаже "талантището" си ако и днес се излигави обаче по-добре да си ходи.

Общи условия

Активация на акаунт