Викате ли в къщи?

  • 8 067
  • 159
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 888
Не викам. Аз съм от тези, които повишават тон  с леден глас и след това наказват. Все по рядко наказвам вече, защотото дъщерята от второто повтаряне си взема бележка. По себе си съдя, че като са ми викали  и крещели полза  е нямало  и съм игнорила викащия.

# 121
  • Мнения: 482
Много рядко повишавам тон.

# 122
  • Мнения: 2 028
не наказвам и не удрям, но викам...после съжалявам...

# 123
  • Мнения: 4 187
Да, викам! Не съм премерена , умерена , тактична и уравновесена майка !

# 124
  • Мнения: 3 537
Викам да, понякога така яко истерясвам, че комшийте сигурно се чудят дали не се колим Mr. Green Е, в повечето случаи съжалявам след това. Rolling Eyes

# 125
  • Мнения: 4 784
За съжаление случва ми се. Опитвам се да се въздържам, но не винаги успявам. Най - ме е яд на себе си, когато се изпускам на вън.

# 126
  • Мнения: 4 300
Викам. Не, че има полза.

# 127
  • Мнения: 3 376
Случва се Confused

# 128
  • София
  • Мнения: 2 296
Ох,и аз викам,и то доста силно.
Мъж ми твърди,че това е най-големият ми недостатък.
Докато се усетя да почна да броя-вече съм изкрещяла. Embarassed
Обаче веднага ми олеква,ако това може да служи за извинение. Blush

# 129
  • Мнения: 1 477
Много рядко(но за сметка на това качествено).

# 130
  • Мнения: 1 671
Много рядко(но за сметка на това качествено).
И аз така. Повече действам с "Не съм ти повече приятелче и не искам да си играя с теб, обидена съм ти и ме боли!"  Wink. Дребният още се връзва на това и хуква да ме гони и да ме гали. Ако обаче не подейства следва повишаване на тон и тупване по дупето, ако и това няма ефект го затварям в стаята му сам при играчките.

# 131
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Случва се, слава богу, рядко!  Peace

# 132
  • Мнения: 97
На мен ми се наложи да започна да викам... Говоря по-тихо и спокойно и като започнахме яслата..... Ей там че викане.... И мъника беше в паника. Все още няможе да приеме едната си госпожа, която просто като говори вика...
 А относно белите... обяснявам спокойно, няма смисъл от викане.

# 133
  • Мнения: 3 478
Мдааа, колкото и да не ми се иска викам. Верно не е системно, но все пак викам.

# 134
  • Мнения: 2 910
Викам за съжаление и всеки път си повтарям, че повече няма да го правя, но все след време пак се случва Rolling Eyes Уча се да не викам.

Общи условия

Активация на акаунт