Викате ли в къщи?

  • 8 072
  • 159
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 364
И в другите подфоруми са се получили подобни дублирания. Не е в теб грешката.  Wink


Аз викам още от сутринта.

# 106
  • Мнения: 5 393
И аз викам. Понякога просто се налага, особено след 15 минутно говорене и повтаряне със спокоен тон на нещо. Crazy

# 107
  • Мнения: 1 479
Да,когато има защо,а то всеки ден има. Twisted Evil

# 108
  • Мнения: 2 757


По повод НЕ-тата. Думи, заместители на НЕ са СПРИ, СТОЙ в случай на опасност, примерно.  4 НЕ-та на ден са множко. Пробвайте се въобще да не казвате НЕ.   Laughing

 Joy Предполагам се пошегува. Или просто не знаеш кво е да имаш дете, което само и единствено прави бели понякога неволно, но обикновено съвсем целенасочено и умишлено. За моето дали ще му кажа не 4 пъти или нито веднъж разлика няма да има, защото ми се налага непрекъснато да му казвам НЕ, по безброй пъти на ден. Като кажа НЕ имам предвид не само НЕ, ами и НЕДЕЙ, НЕ ПИПАЙ, НЕ ВИКАЙ, НЕ СКАЧАЙ, НЕ БИИ ДЕЦАТА  и т.под.

# 109
  • Мнения: 1 174
Не изчетох темата назад, направо отговарям...
Да, случва ми се понякога да се развикам, т.е. да повиша тон на бебето ми...вече е на годинка и три месеца и всичко разбира, но не винаги иска да чуе, когато се е заиграла не на място, с каквото не трябва.За съжаление, малко така стоят нещата у дома, че голяма част от вещите не са за детето, а то точно тях харесва и търси.Правя тези си изпускания на нерви, когато не съм се наспала достатъчно в порядъка на 3-4 дни и наистина ми писва и нямам сили постоянно да ходя след беба...
Имам много забавни истории около забраните с думичката "не", протестите на малкото ми момиченце и любовта й към кабелите, жаковете и всичко, що е дупчица у дома, но не са по темата.Та дори и да й се развикам, често искрено се забавлявам от реакцията й. Simple Smile

# 110
  • Мнения: 27 524
Викам, и още как  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Дори с едно кротко и мило дете  Laughing

# 111
  • Мнения: 3 929
Викам, не искам, ама си изпускам нервите. Обаче хич не ми е приятно, когато друг го прави. Ама и аз съм една - хем ме сърби, хем ме боли.

# 112
  • Мнения: 576
За голямо съжаление- дааааааааааааа! smile3513

# 113
  • София
  • Мнения: 7 136
Да. Има моменти, в които просто не успявам да се овладея, колко ми е криво след това и как обещавам на себе си, че повече няма да се повтаря.

# 114
  • Мнения: 2 159
Викам Blush много ми е гадно, защото това си е чисто безсилие от моя страна, но ... не се издържа на моменти Rolling Eyes

# 115
  • Мнения: 1 312
Рядко,но качествено Mr. Green

# 116
  • Мнения: 966
Викам и още как, ама кой ли ме чува newsm78 newsm78 newsm78

# 117
  • Мнения: 523
За голямо съжаление- дааааааааааааа! smile3513
[/quot
Викам и още как, ама кой ли ме чува newsm78 newsm78 newsm78
e]
То май няма мама , която да не е изнервена и да си покрещи от време на време , ама файда................................нямаааааааааааааааааааааа #Crazy

# 118
  • Мнения: 1 447

 Доста често ми си е случвало да викам

# 119
  • Мнения: 4 406
викам, да, не мога да се въздържа понякога.

Общи условия

Активация на акаунт