Защо крием възрастта си?

  • 3 293
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 431
Мисля, че само невъзпитан човек може да зададе директен въпрос за възраст. Има малко изключения, когато е допустимо (въпрос от лекар, например).


На колко си години?
За кого гласува/ще гласуваш?
Колко ти е заплатата?

Света троица на простотията.

На колкото изглеждам, на толкова съм. На колкото се чувствам, толкова ми пише в профила.

# 16
  • Мнения: 581
 Не знам защо някои хора крият възрастта си, за мен това е глупаво и превзето.
В общуването с другите не ме интересува на колко години са, важното е да се разбираме и да ни е приятно заедно.

# 17
  • Мнения: 641
В тази връзка ,някой знае ли на колко всъщност е баба Лили?

Май е наборка на баба ми /1923 г./ ама не съм сигурна.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 105
Май е наборка на баба ми /1923 г./ ама не съм сигурна.

 Joy Joy Joy Със сигурност не е родена тогава. Върти ми се нещо от рода на 1939 г., но не съм сигурна.

А иначе и аз не си ги крия моите, просто никога не съм сигурна на колко точно съм. Много е полезно да забравиш на колко години си!

# 19
  • Мнения: 9 990
Част от потребителите обаче нямат възраст в профила.
Взе ми думите от устата   Mr. Green
Отваряш профил и какво виждаш ... ...N/A  newsm78
Иначе никой не си крие годините Mr. Green

Това не означава, че ги крие човека.Аз и фалшив мейл имам и кво?Тези неща се правят само за регистрациите по форумите, не е нужно и точния адрес да си оставяш.Всички, които ме познават, знаят възрастта ми.Който го интересува-пита-давам информация.Това, че не съм си изписала фамилните подробности по де що срещна форум, не означава нищо.Скри потребител съм и порди едни съображения, но не означава, че се крия в буквалния смисъл.И друго пък ми прави вЧепетление....кво ви бърка Пенка на 25 ли е или на 28?Каква толкова ценна информация е това?Мен ми е все тая потребител с име Драгостинка на колко точно години е.Малко като на площадката....момиченце, момиченце, ти на колко си години?Искаш ли да си играем?Не отминава ли този интерес някъде къмто 10-тата година? ThinkingТа мен пък ми е любопитно-толкова ли е жизненоважно да знаете годините на хората?Какво ви носи това-като познание, като усещане, за какво ви е всъщност тази информация?Разбира се,, при дадени обстоятелства винаги може да се наложи да попиташ-да ти трябва чисто професионално, при попълване на някакви документи-питаш-казва ти се.Ама ей така, за да се води разговор да питаш-ти на колко си години, ми е като в детската градина.

# 20
  • Мнения: 6 993
Ми за мен има значение, пък. Не мога да определя какво точно, но...има. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 032
кво ви бърка Пенка на 25 ли е или на 28?Каква толкова ценна информация е това?Мен ми е все тая потребител с име Драгостинка на колко точно години е.

Като видиш, че някой потребител е на 16 години, му даваш малко "кредит" поради младостта му.

А като видиш, че друг е на 35 години, пък страда от детско-юношески вълнения, не си губиш времето да се обясняваш с него.

# 22
  • Мнения: 9 990
тази разлика се усеща по правопис, по  изказ, по изнесено мнение,има и "нормални" 16-годишни, с интерес чета техни неща... Mr. Green

# 23
  • Мнения: 9 990
Ми за мен има значение, пък. Не мога да определя какво точно, но...има. Rolling Eyes
Това ли е първостепенното, което те интересува в някой? ConfusedУжасТ.....Информацията, че съм на 32 години -какво знание за теб носи?Какви изводи си правиш? ThinkingБи ли променила впоследствие мнението си за мен, ако изведнъж установиш, че не съм на 32, а на 42 години? Thinking

# 24
  • Мнения: 2 032
Информацията, че съм на 32 години -какво знание за теб носи?Какви изводи си правиш?

Че  32 години не са ти стигнали да усетиш разликата в светогледа между хората на 18 и на 38.

Че потребителката на 16 години, която съвсем скоро ни даваше подробни съвети за отглеждане на деца, просто ползва "копи и пейст".

# 25
  • Мнения: 7 474
Не си крия годините, смешно е  Wink
Винаги, когато някой си крие годините си мисля,
че е на още повече отколкото е в действителност  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 9 990
Информацията, че съм на 32 години -какво знание за теб носи?Какви изводи си правиш?

Че  32 години не са ти стигнали да усетиш разликата в светогледа между хората на 18 и на 38.

Че потребителката на 16 години, която съвсем скоро ни даваше подробни съвети за отглеждане на деца, просто ползва "копи и пейст".

Всъщност много чудно, защо аз не попадам на теми на 16-годишни, които да ме поучават с пействане-явно добре виждам разликата, Алиса.Много живеете във форумите.Хайде върни се и прочети малко.Има и една тема-как да се избавим от бяло течение  Laughing, там доста 16-годишни съвсем разумно действат.Ама друго си е да се подвизаваш само в клюкарника или дИс... Tired и да четеш латиносериали и пързалки...ако това осмисля ежедневието ви, жалко. WhistlingНе бих се вживяла, че в някой форум някой е копи-пействал нещо си, с идея да ме поучава.Просто, защото не се ръководя от тези неща.Иначе в и-нет има всякакви откачалки, имаше навремето един човек на възраст, който се подвизаваше като многодетен , водеше активен форумски живот, накрая драматично умряха членове от "семейството" му и не, не беше на 15-16 години.

# 27
  • Мнения: 2 032
Ама друго си е да се подвизаваш само в клюкарника или дИс...  и да четеш латиносериали и пързалки...ако това осмисля ежедневието ви, жалко.

Това си твърдение, като си го отправила към мен, на какво точно го базираш?

# 28
ок значи щом за вас няма значение възрастта и не базиирате нищо на нечии години, тогава значи няма проблем от това, че ги крием. Естествено, че не другите жени са причина да си крием възрастта, а мъжете. А за тях годините имат значение . Ако ще да си най младоликата/има такива жени, които и на години изглеждат прекрасно/ кажеш ли, че си на 45 и отношението е различно, въпреки, че изглеждаш на 30-35.
А за Лили Иванова е съвсем нормално да си крие годините. Все пак нейната професия е такава.

# 29
  • Мнения: 9 990
Ама друго си е да се подвизаваш само в клюкарника или дИс...  и да четеш латиносериали и пързалки...ако това осмисля ежедневието ви, жалко.

Това си твърдение, като си го отправила към мен, на какво точно го базираш?

Не, обобщих, не съм визирала теб, използвах го като обръщение към всички, за които е ръководно да узнаят годините на събеседника си с неясна за мен цел.Апропо-ни съм на 32, ни съм на 42.... Mr. GreenИ на 22 не съм.Някъде там съм обаче. Wink

Общи условия

Активация на акаунт