Чакаме СЕПТЕМВРИ вече да гушнем малкото човече

  • 9 216
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 621
И моята лекарка ми каза, че няма смисъл да праяв цитонамазка при положение, че я правих октомври месец и всичко си беше наред. Поиска ми само да изанеса фотокопие за  да го приложи в картона.

# 16
  • Мнения: 14
Mirkata21, по-добре да си питаш лекаря, той ще прецени дали сега да правиш цитонамазка. Ако в крайна сметка накрая резултатът ти е бил добър, може би сега е излишно, но той ще прецени най-добре.

# 17
  • Мнения: 166
Хмм много интересно,
сменила ми се е датата на лентичката с един ден. Беще си все 15.9 и днес гледам 16.9. Сега дали на ново трябва да си я направяІ newsm78 за да се оправи? При вас случвало ли се е така?

# 18
  • Мнения: 934
Хмм много интересно,
сменила ми се е датата на лентичката с един ден. Беще си все 15.9 и днес гледам 16.9. Сега дали на ново трябва да си я направяІ newsm78 за да се оправи? При вас случвало ли се е така?
А, точно...и аз забелязах, че вместо да съм 16седмици и 1 ден, съм 16 седмици и 2 дни.....Не съм го правила аз....а кой... newsm78
Логично обяснение има ли някой?

# 19
  • софия
  • Мнения: 88
ами според мен се дължи на метода по който си се сверяват(нямам идея как става)
можеби не ви работи като хората:)
мойта лентичка е с близо 2 семици напред,но аз пък не знам как да си оправя

# 20
  • Мнения: 571
Моята е с ден назад! newsm78ама си върви от край време така!Не се ли оправя като си напраивте нова лентичка и сложите просто нейния адрес newsm78 Дидишонче  твоята е бая напред   Hug

# 21
  • Мнения: 1 267
Здравейте, мили Септемврийки!

Наистина сте мили, смея да твърдя от почетването ми до тук. Първо ви пожелавам лека и безпроблемна бременност. Да се насладим на този наистина хубав период,  въпреки леките неразполежения понякога. А накрая да ни се родят здрави бебчета.

Казвам се Ани, на 31 г. съм от Бургас. Имаме син Стефан на 1 г. и 10 м. Това е втората ми бременност. Терминът ми е на 03.09.

По-нататък ще се включвам редовно.

Лека вечер желая!

# 22
  • Мнения: 571
 ДОБРЕ ДОШЛА   bouquet при нас

# 23
  • Мнения: 3 926
Мале, докато взема детето от градина и втора страница на новата тема ooooh! До Септември ще е просто огромен набор от теми Laughing А като знам накрая как за ден отива по една, защото като седнем всички вкъщи с глемите тумби в жегите... Просто няма да имаме стигане Hug

# 24
  • софия
  • Мнения: 88
моята е бая напред да, обаче не знам защо не мога си я направя точно. по данните които пишеш(мисля, че беше последен цикъл и някви такива) ми излиза така, а понеже съм с късна овулация имам разминаване ехограф и по цикъл 2 седмици, може би затова ми е толкова напред.Все пак лентичката не смята късната ми овулация, а нормална, мисля, че там е проблема Simple Smileа термина си ми е за10ти Simple Smile

оххх ...  newsm12 newsm12 newsm12 чудя се изобщо дали ме разбрахте newsm09 newsm09 newsm09 newsm09

Асенце, права си Simple Smile остава само да почнат много да растат, моят все още само близките ми и аз го забелязваме Sad

# 25
  • Мнения: 571
В този тип линийки/каквто сме аз и ти/ трябва да си пишем датата на термина  bouquetот там ти се получава разминаването и е нормално да е точно 2 седмици!!пишеш термина си а не датата на последната М!!И аз бях очудена но е така!пробвай и ще видиш че ти се получава точно!!! Hug

# 26
  • софия
  • Мнения: 88
е сега се опитвам, но си пиша 10ти септември и не ми се получава абсолютно същото си е  с един ден по малко... много странно. ще опитам да я сменя

# 27
  • Мнения: 571
ами ти си 5 дни преди мен нормално е ако пишеш 10 септември да ти се получи 18 седмица и 1 ден!както е  newsm78

# 28
  • Мнения: 400
Как сте,писателкииии HugДобре дошли на новите поълнения  bouquet
Иринка-350???Аз платих 250 като носих и направление.Така е било и с borina.Незнам защо така ти е казала на теб?А и без направление не мисля,че би струвало толкова/мисля,че е много повече/
Гъбка-моето мнение за Давидков е същото като на borina.Аз лично съм доволна.Отделя много време за обстоен преглед,ехографа му е страхотен,но и цената му е висока.

# 29
  • Мнения: 1
Иринка, направление можеш да си вземеш от ЖК, но и от личната. Аз лично си го взех от трети лекар(АГ) като си платих за частен прием - Лекарката ми от ЖК не беше на смяна и не ми се разкарваше до личната да чакам цял ден, а ми трябваше спешно.
А иначе моя лекар спомена че направлението ще ми спести около 150лв за амниото.
Sheila, мерси за линка на LesMills-упражненията ми се струват много подходящи, нямам търпение за ги започна. Тези на Кегел също са много важни и полезни за всички жени!

Общи условия

Активация на акаунт