Нощното кърмене - нов прочит :-)

  • 1 157
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 249
Само чувам отчетливото "Моля, ам!" (даже насън е любезна) ....

Е, това се казва възпитание  newsm10 newsm10 newsm10

Дааа, дааа тове се казва възпитание! Браво на вас!
 smile3501
...По-голям кеф от това да гушкам топлото малко дете няма!

...Да, така е! ... Да гушкаме сега, защото знаете ли колко бързо растат децата cry

# 16
  • Мнения: 1 502
Много често, когато съм била на ръба на отчаянието от безбройните запушвания на канали и мастити и ми е идвало да спра да кърмя съм си мислила за тази невероятна близост/гушкане между майка и дете по време на кърмене, която никой не може да им я отнеме, тя ме е надъхвала винаги в дните на отчаяние. Може да прозвучи егоистично, но аз правя всичко възможно (кърмя само от една гърда), това да продължи колкото се може по-дълго. Може сигурно де ми е за последно (мъжът ми не иска 3-то) и искам напълно да се насладя. Още повече сега ми предстои прибиране в БГ и като знам ентусиазираните баби как ще са надвесени непрекъснато над него, което малко трудно ще преживея, а пък и ако бяхме на изскуствено, сигурно и бутилката щяха да ми вземат и какво остава за мен, единствено че съм му майка. А така ако кърмя никой не може да ми го отнеме 30мин-то осамотяване с него, само аз и той.

Извинявам се за отклонението  Embarassed, ние спряхме да се кърмим през нощта, събужда се чак към 4-5ч., но мога да си представя как се чувствате. Може би това ваше желание да не спирате да кърмите през нощта за да чувствате близостта, при мен е желанието да не спирам да кърмя въобще.

# 17
  • Мнения: 863
моми4ета, ако някой ми беше казал преди 2-3 месеца,че ще кажа това,бих го обявила за луд smile3527 - обичам да кърмя през нощта newsm53
е, в на4алото наистина не мислех така,защото едва ли не получавах халюцинации през деня от недоспиване smile3507 ,но от около месец вече кърменето нощем изобщо не ми пречи,даже е приятно Grinning

# 18
  • Мнения: 249
...,защото едва ли не получавах халюцинации през деня от недоспиване smile3507 ,но от около месец вече кърменето нощем изобщо не ми пречи,даже е приятно Grinning

....и аз бях с халюцинации...през нощта даже се усещах как  заспивах надвесена над нея и главата ми направо ще падне... Joy Joy Joy....после започнах да кърмя легнала и си заспивах, докато тя суче....
...сега обаче с това кърмене легнала и през деня общо взето се разсейва, ако я кърмя  гушната....

# 19
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
...ние спряхме да се кърмим през нощта, събужда се чак към 4-5ч., но мога да си представя как се чувствате.

ама аз това броя за нощно кърмене  Simple Smile Вечерята е в 20:00, нощното е към 4:00-5:00, а закуската е в 08:00  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 768
И ние се кьрмим в 4-5 часа през нощта. Отскоро бебка стана много активна и след като си хапне нощем почва ад играе до 6 часа за моя "радост". То са письци, смях  Grinning Grinning
Не си падам много по спането и  6-7 часа на денонощие ми стигат, но сега се получава по 4 -5 часа сьн и е малко уморително.
Ако не се сьбуди да яде почвам да се притеснявам.

Общи условия

Активация на акаунт