Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 190
  • 755
  •   1
Отговори
# 390
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Сетих се и аз да разкажа за една история с муньо и майка му. Бях на около 17 години и тогавашното ми гадже беше в казармата. Та ми звъни един ден някакъв от Пловдив (аз тогава живеех в Пазарджик) и ми казва че служи с приятеля ми,дошъл си в отпуск и ми носи писмо от приятеля ми да отида да си го взема. Носел го той защото по пощата ги цензурирали. Та се вдигам аз един ден до Пловдив и отивам у тях а там той, приятелката му и родителите му. Гостувам му цял един ден и все питам з аписмото а той все го увърта. Докато по едно време майка му (една беззъба бабка, дето все примляскваше) ме пита кога ще идват да ме взимат за снаха. И какво се оказа - мушмула казал на майка си че ще й доведе две мадами да си избере едната за снаха и няма никакво писмо. На всичкото отгоре като се разбра истината не поискаха да ме пуснат да си ходя. Бабката ми заяви че ме харесала за снаха и направо ще ме оставят там - те щели да идат и да ми вземат дрехите.  Добре че беше другата мадама, която като разбра каква е работата заяви че двете заедно си тръгваме или тя ще си тръгне и ще дойде да ме вземе с полиция. Та ме пуснаха да си ходя. После се оказа че този ми видял снимката в приятеля ми, харесал ме и решил че може ей така да се ожени за мен и да прислугвам на беззъбата бабка - брррррррррррр.

# 391
  • Мнения: 3 926
И какво се оказа - мушмула казал на майка си че ще й доведе две мадами да си избере едната за снаха и няма никакво писмо. На всичкото отгоре като се разбра истината не поискаха да ме пуснат да си ходя.
Е, това ме утрепа Joy Joy Joy Егати хората - те в кой век живеят Shocked Я си признай - ти да не си му дала да ти напие водата или да ти открадне китката Wink

# 392
  • Мнения: 2 195
Не бе,Ню,не си разбрала нещо.Победител е Ванката,ти просто си го номинирала.Момчето печели пакет памперси за възрастни,гърне с формата на гола мадама и книга "Пътеводител в секса" Mr. Green
Joy Joy Joy hahaha

# 393
  • Мнения: 5 622
Случката става в Чехия, в Бърно, и двамата актьори са чехи. Свалил си моя задочен познат една мадама и я завежда на хотел. Правят кекс, после тя отива в банята да се измие, а той я чака на леглото. Както я чакал, усетил, че му се допърдяло и поотпуснал задница да си пръдне, докато мацката още е в банята. Да, ама като се обърнал да погледне, видял, че е пръднал със съдържание - т.е. напръскал с лайно чаршафа! Ами сега! Как да се измъкне по-елегантно от таз неудобна ситуация? Облекъл се набързо и избягал през прозореца! А за мацката оставил на чаршафчето "изненада".
АААААААААААААААААААААА ще пукна от смях тука вече!!!!!
Този изпревари Ванката, на мен ми харесва повече от Ваню! Joy Joy Joy Joy

Абе хора,какви са тез пръдливи мъже бе?
Имаше и един по-напред в темата,дето момичето разправяше,че докато била в банята и чула грохот и излязла да види кво става....
 Sick

# 394
  • Мнения: 46 526
....... като се разбра истината не поискаха да ме пуснат да си ходя. Бабката ми заяви че ме харесала за снаха и направо ще ме оставят там - те щели да идат и да ми вземат дрехите.  Добре че беше другата мадама, която като разбра каква е работата заяви че двете заедно си тръгваме или тя ще си тръгне и ще дойде да ме вземе с полиция. Та ме пуснаха да си ходя. После се оказа че този ми видял снимката в приятеля ми, харесал ме и решил че може ей така да се ожени за мен и да прислугвам на беззъбата бабка - брррррррррррр.

Майко мила, тия са били за лудницата, представям си какво ти е било, аз щях да пукна от страх  Shocked

# 395
  • Мнения: 1 581
Случката става в Чехия, в Бърно, и двамата актьори са чехи. Свалил си моя задочен познат една мадама и я завежда на хотел. Правят кекс, после тя отива в банята да се измие, а той я чака на леглото. Както я чакал, усетил, че му се допърдяло и поотпуснал задница да си пръдне, докато мацката още е в банята. Да, ама като се обърнал да погледне, видял, че е пръднал със съдържание - т.е. напръскал с лайно чаршафа! Ами сега! Как да се измъкне по-елегантно от таз неудобна ситуация? Облекъл се набързо и избягал през прозореца! А за мацката оставил на чаршафчето "изненада".
АААААААААААААААААААААА ще пукна от смях тука вече!!!!!
Този изпревари Ванката, на мен ми харесва повече от Ваню! Joy Joy Joy Joy

Абе хора,какви са тез пръдливи мъже бе?
Имаше и един по-напред в темата,дето момичето разправяше,че докато била в банята и чула грохот и излязла да види кво става....
 Sick

Бравос! Тука всички сме се оженили за мъже, дето не пърдят, или в най-лошия случай само в тоалетната със заглушител...  Crazy

Ама тва за съдържателното пръцкане си е класно изпълнение  hahaha

# 396
  • UK
  • Мнения: 3 959
Според мвн втора награда трябва да спечели пръдльото на ВесиД.

# 397
  • Мнения: 3 562
.... И какво се оказа - мушмула казал на майка си че ще й доведе две мадами да си избере едната за снаха ...
Малеееее, ужас  #Crazy аз в подобна ситуация сигурно щях да психясам  Crazy
Що луд народ има в тази БГ  ooooh!

# 398
  • Мнения: 480
Според мвн втора награда трябва да спечели пръдльото на ВесиД.

Може би не чак втора, но поне една тенджера с боб...  Laughing

# 399
  • UK
  • Мнения: 3 959
Всъщност с него се смях повече, отколкото с Ванката. Човека заслужава боб до края на живота си. И въпреки всичко как да не ти стане жал? Искало да се наяде момчето... Чудя се сестра ти как до коментира после? Всъщност не се сещам дали за твоята сестра ставаше дума, помня че беше нечия сестра...

# 400
  • Мнения: 3 098
И аз се сещам за един мой ухажор, който успешно се класира като муньо. Запозна ни една приятелка. Та въпросния беше с 20 години по-възрастен и врял и кипял в живота. Още на първата ни среща като се запознахме ми обясняваше как щял да ми гали коремчето и можете да си представите какъв поглед съм му хвърлила Stop, че ми вика "Да, разбирам сега е малко рано, трябва да минат девет часа за да си готова да легнеш с мене!"  hahaha hahaha hahahaПриятелката ми му дала телефона ми и голямо преследване падна. Имал нужда от моето присъствие за да го успокоя. Канеше ме да ходим на плаж в Хисар, но трябвало да намери кола от братовчед си, той сега и пари нямал.. Глупости без чет, после го видях с едно колело, като от едноименния филм. Тъкмо се оттървах от него и с друга приятелка лятото отидохме във Варна и първия познат който гледам  Sick Васко! Шок и ужас, добре че успяхме да се изнесем набързо.
Вера,сигурно е съвпадение,оба4е навремето имах колега Васко се казваШе ивсе такива простотии говореШе на жените.ПреследваШе ги с колело,Щото нямаШе кола и лЮбимата му фраза беШе "Мойто злато не е за всяко блато",а все той ги гонеШе завалията.Колко бъзици отнесе тоя 4ове4ец... hahaha hahaha hahaha Joy

# 401
  • Мнения: 5 468
все пак, как ще се смеем, ако муньовците изчезнат като вид?
... има ли такава опасност?
Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Такава опасност няма и няма да има в света:).

# 402
  • Мнения: 5 468
Ама си мислих, че е хубаво една виртуална награда за Ню newsm78 да измислим - толкова много се смяхме Party

Ааааа, искам си наградата и аз! Crossing Arms Иначе, ако някой път пак срещна някой пичага,   няма да ви разправям хич smile3557 smile3557 smile3557
Цитат

Последна редакция: сб, 04 юни 2005, 01:10 от Ню

# 403
  • Мнения: 35 971
Ама си мислих, че е хубаво една виртуална награда за Ню newsm78 да измислим - толкова много се смяхме Party

Ааааа, искам си наградата и аз! Crossing Arms Иначе, ако някой път пак срещна някой пичага,   няма да ви разправям хич smile3557 smile3557 smile3557
Цитат


ти и без награда разправяш  hahaha hahaha hahaha
откачалникът от другата тема също е достоен за награда  Joy Joy Joy

# 404
  • Мнения: 977
Успяхте да ме разсмеете с вашите истории, момичета Wink

"Моят див селски лебед"

Много истории мога да разкажа за моя "5 годишен" муньо, ама тази не мога да я забравя.... Wink

След като 5 години не ми бяха достатъчни да си отворя очите и да видя по какво чудо съм луднала...и се разделихме...страдах, защото видите ли на била съм го обичала...Една година след раздялата, все още неспособна да го прежаля, му се обадих и от тогава се почна една нова зарибявка...едно излизане взяка вечер, предшествано с роза, послучай "първата" ни следраздялна среща...
Мина се тъй...може би месец...ма на мен нищо не ми трепваше... Чудя се аз - рева за него цяла година, а какво ми става сега като мога да го имам, а не го искам... Но си трая, ходя си по заведенията, плащам си 50/50 и т.н.

Една вечер решавам да го водя в бар - изискан, приятен... Място, където той ни най-малко не се чувства на мястото си... И какво мислите ми се случва... Пийвам си аз мартини, гледам го и се чудя кво съм му харесала...и не след малко хубусникът ми поднася пълна шепа с....габърки...и с доволно идиотска мутра ми заявява: "На далавера съм..." Умникът докато си седял с коженото кресло изстръгнал габърките, с което бе облицовано... Умрях от срам...

Явно това не ми стигна защото на следващата вечер реших да го поканя на пица в нас /до тогава я карахме все по заведенията без възможност за усамотяване/. Нашият реши, че сега му се е отворил парашутът... И си бе подготвил реч за да ме предразположи: "Аз сега к'во... Разводач ли съм, тъпкач ли..." Обясних му, че напразно съм се заблуждавала, че ми липсва, че дори 5-те години с него са били грешка и че изобщо незнам коя съм била тогава...какво съм правила с него... Тогава като нададе оня ми ти един рев: "Ти за ква се мислиш?... Сега ще ти покажа аз да видиш колко мацки имам в гсм-то... На всяка от тях като и веднагически е готова"... Показах му вратата, а той, все така недоумяващ как не съм в хоризонтално положение в очакване да ми покаже какъв мъж е, мърморейки излезе навън... На входната врата не се сдържах, след пороя от обиди и псувни, и си казах, че за да ме разбере трябва да говоря на неговият език... Така че, затваряйки вратата, му показах един от 5-те си пръста и леко усмихната я тръшнах пред изумената му муцуна /до тогава не бях си позволявала нищо "нецензурно"/...

Сега като се сещам срам ме хваха и се чудя де ми е бил ъкълът, но явно всеки трябва да мине по пътя си за да оцени този, който истински си заслужава Wink))

Общи условия

Активация на акаунт