Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 199
  • 755
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 313
момичета, със сълзи съм се смях!!! Joy Joy Joy

# 421
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Митето: "Искаш ли да ти покажа какви номера знам с пишката?", аз -  Shocked Той приема опулената ми физиономия за положителен отговор и започва волната програма: превива си атрибута между краката и ми вика, че приличал на момиче, след това ми заяви, че ще ме шашне, защото може да си завърти топките на 360 градуса  Shocked вярно шашна ме  Rolling Eyes
Но като цяло излезна разбран - няколко пъти му отказах и той излезе от стаята, а аз половин час след това асимилирах ситуацията  Crazy

Да има такава тема и аз чак сега да я видя!!!!

Историите са ви страшни!

Roshalche, разби ме!!! newsm62 newsm62

# 422
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Аз го мисля този Ваньо от няколко дни,
и имам един процедурен въпрос, той както си беше с гащите ли се изпика или какво точно стана. Че го мисля, мисля този момент и не мога работата да си върша т чудене. Confused
Мне... гол беше. Явно му е вече паднала оная работа, след 4 часов тормоз и тръгна да ... Скочи лъвската върху мен и аха-аха, да прави полов акт най-накрая, даже не усетих нищо за 30 секунди нямаше даже и ме обля с топли вълни Tired.
Мъжът ми се кълне, че мъж в ерекция, не може да се изпикае... значи Ваню не е бил с ерекция Tired

Като не се е изсрал за по-гъста консистенция, пак добре!!! newsm62 newsm62

# 423
  • Мнения: 5 299
Малейййййййй - дали ще доживея да видя резултатите от анкетата(като гледам кога е крайния срок за гласуване) tooth

Обаче заглавието на темата страшно ме изкефи hahaha, и тая думичка "муньо" ....не я бях чувала досега.

# 424
  • Мнения: 2 952
 Party  Супер!!!!  В крайна сметка ние  сме омъжени , а те кой знае на коя  се опитват още  hahaha

Who is the loser? Joy

# 425
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Ми, моя муньо не ми беше гадже, ама си мислеше, че е. "Ходенето" ни се състоеше в следното: Аз, ходя по тротоара, той на 5 крачки зад мен, като сянка, причкваше ме във входа, дебнеше ме след лекции. Адски изнервящо беше  Close. Друг знак на внимание,  което беше супер де, беше че редовно се влючваше в основното почистване на квартирата ни Mr. Green. Много "семейно" се изживяваше, а даже не се бяхме целували.

Върхът обаче, беше, когато със съквартирантката ми  прочели "милото ми дневниче"  /все пак бях на 19 г/:2gunfire: #2gunfire #2gunfire и открили, че си имам истинско гадже. Та   #Crazy #Crazy муньото в знак на протест запали импровизиран огън Shocked на терасата в кооперацията ни и изгори всички послания, стихотворения и рисунки, които ми бе пращал /а те бяха мноооого - тогава нямаше мейли, ICQ  и др./.

Ееех, "Детство  мое реално и вълшебно
           ......................................................
           щом студено ми стане да мога
           да си взема от детския огън"

.... Аааа, и подаръчетата, които ми беше правил си взе.

Последна редакция: чт, 18 авг 2005, 13:39 от Айяла

# 426
  • Мнения: 11 006
Roshalche, твоя муньо с тоалетната хартия и Митето... нямам думи Joy Joy
Аз не мога да се похваля с нищо  moresmile

# 427
  • Мнения: 7 640
момичета, страхотно е, че сте попреместиле темичката напред! Преди 4-5дни я прочестох от кора до кора, направо контракции получих от смях Joy Joy Joy
Наистина от живота по-големо театро нема!

# 428
  • Мнения: 291
 Joy Как не съм я видяла тази тема по-рано. Днес  като я започнах, не мога да се откъсна от компа, хиля се като откачена, шефа ми току наднича да види какво ми става.  smile3501 БРАВО момичета, страхотни сте. То и аз имам един муньо в практиката си, но той просто бледнеееее пред вашите, но си беше муньо, едвам го издържах и много трудно се разделих с него, защото все започваше да реве и на мен ми ставаше жал за него и се събирахме. Но гледгата беше направо ужасна, той един огромен двуметров българин, целият лъснат, гелосан, и да го видиш как се тресе от рев. Та той беше и много разглезен от майка си и баба си. Баба му живееше на първия етаж, той на петия, нямаха асансьор, и той й звънеше по телефона като на румсървиз и й поръчваше да му занесе грейпфрут, ама идеално обелен, дори и без тънката ципа, и тя му носеше на тачличка чак до леглото. Той и други такива изцепки имаше, но в секса беше голямата трагедия. Той имаше в главата си сценарий за това как трябва да протече един полов акт и всяко отклонение от сценария го вбесяваше, до там беше стигнал, че си изчисляваше точно след колко време трябва да свърши, и секс правеше само в събота вечер. не знам как успях да се откъсна от него, но този факт ме кара да се чувствам победител

# 429
  • Мнения: 877
леле, че весело тук

# 430
  • Мнения: 3 146
Ей, ми че аз държа второто място, бе, хора!Някаква награда няма ли да има за потърпевшите от най-големите муньовци?

# 431
  • Мнения: 291
 coolcoolНаграда си трябва според мене, то Муньото е порода трудна за разпознаване и за изтърпяване, така че на победителите трябва награда.

# 432
  • София
  • Мнения: 1 105
Да се включа и аз, ама не е свързано с мене. Това ми го е разказвал един приятел преди години. Не знам колко е вярно, но на мен ми е любимо. Муньото е непознат.
Случката се развива в тролейбус. Качва се надарена леля с дълга рокля от онези, които нямат презрамки. Жената е и пазарувала и в двете си ръце държи пазарски торби. При качването обаче някъв и настъпва роклята и едното гърдо се показва. Женицата почти озверяла от срам моли господина до нея "Извинете, бихте ли ми помогнали?" като има предви да и хване торбите. Муньото обаче не я разбрал и й прибрал гърдата в роклята.  Whistling

# 433
  • Мнения: 2 784
Ей, ми че аз държа второто място, бе, хора!Някаква награда няма ли да има за потърпевшите от най-големите муньовци?
Има, има...Амулет срещу муньовци- дебела сопа с бодил на върха... Mr. Green

# 434
  • Мнения: 291
Ей, ми че аз държа второто място, бе, хора!Някаква награда няма ли да има за потърпевшите от най-големите муньовци?
Има, има...Амулет срещу муньовци- дебела сопа с бодил на върха... Mr. Green
И тиквен медал за храброст Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт