Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 176 014
  • 755
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 249
Сетих се  Wink Ако някой иска да разкара някой Муньо, може направо да му връчи покана за "предстоящата" си сватба.
...Не бъди толкова сигурна! ...И аз имах  преживяване с  един мноооого потаен тип (по-късно разбрах, че бил половин руснак, че бил войник в Афганистан и колко хора бил убил-не по свое желание,  и видял мъртви...че сега не можел да говори за себе си - бил "Черна барета" и т.н.) ....Действието се развива някъде в далечната 1991г...та тогава като студентка работех и в едно кафене...въпросният идваше всеки ден, пиеше едно и също в продължение на 1 седмица , стоеше на бара, мълчеше и ме гледаше...Докато не се престраши...  ме покани на среша...е да, ама нали разбирате, че не можеш да харесаш всеки ...и аз деликатно се опитах да обясня, че не искам...Но лудото си е лудо...като почна да ми разправя как още от първия момент, в който ме видял разбрал, че сме родени един за друг, че той не можел да живее без мен...и т.н
...Ей зор видях с него - ГОЛЯМА ЛЕПКА!!!
...Беше разбрал къде живея на квартира ( една вечер дойде да ме "изненадал")...после беше ходил и да ме търси в къщи (в родния ми град)...след време ме беше открил на друга месторабота...и така в продължение може би на 1-2 години...
...Много се отклоних от това,което исках да кажа...  smile3538 smile3538 smile3538... е то беше, че и поканите не помагат в някой случаи, даже и срещи с настоящите гаджета ... ВСЕКИ ЛУД С НОМЕРА СИ ku-ku

# 256
  • Мнения: 249

 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
И аз ще се напикая.... от смях.... не е истина просто hahaha hahaha hahaha

Ню, твоя води всякакви муньовски класации... Mr. Green

...И аз, и аз ... голям смях...дъщеря ми се върти около мен и все ме пита защо се смея...А аз какво да й отговоря?  smile3555 newsm78

# 257
  • Мнения: 2 212
.А аз какво да й отговоря?  smile3555 newsm78

Кажи и, че се смееш на един чичко, който въпреки напредналата си възраст още се напикава или по- точно все още не е разбрал, че мястото да се пикае  е тоалетната  Mr. Green

# 258
  • Мнения: 2 784
Допълвам номинациите на Ню:
Атанас Пърхота от Козлодуй на Deb
Mитето на Roshalche
Анонимния на mkp,дето не искал да изневерява на любовницата си с нея
Психично болния на майката на E lena,както и този,дето паднал в шахтата.
Никол за гаджето с нааканите гащи
Нещастният чекиджия на Abadjieva
"Целувам ти се,Илиас"наbomboto
Stani за човека,който бил вече вътре
Красимир на Бу,дето вечерял при родителите си
Данчо Кукувицата на Assinka
Филип задната прашка на Samsara.
Немеца-чистофайник на Katia
Двамата муньовци,дето се утешавали на Любознателна
Aко съм изпуснала някой,казвайте.Дали ще има опция за няколко категории,например най-голям гнусар,най-изперкал муньо,Абсолютен смешник,психопат и половина...А newsm78

# 259
  • Мнения: 2 212
Цвети, като гледам ти и Ню колко номинации събрахте от тази тема и като си помисля, че това не са всички ми идва да възкликна : "Боже, колко муньовци има по тоя свят, Божеее !.... " Даже вече се питам как сме ги намерили свястните мъже ?  ooooh!

# 260
  • Мнения: 2 784
Цвети, като гледам ти и Ню колко номинации събрахте от тази тема и като си помисля, че това не са всички ми идва да възкликна : "Боже, колко муньовци има по тоя свят, Божеее !.... " Даже вече се питам как сме ги намерили свястните мъже ?  ooooh!
И аз се чудя.Покрай тая тема съвсем взех да си оценявам мъжлето и да съжалявам неговите мунки,дето са го отървали.А аз си имам фаворит,даже личната си титла промених заради него Mr. Green

# 261
  • Мнения: 5 468
Цвети, като гледам ти и Ню колко номинации събрахте от тази тема и като си помисля, че това не са всички ми идва да възкликна : "Боже, колко муньовци има по тоя свят, Божеее !.... "
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

А как сме намерили нашите НЕмуньовци... ами може пък някоя жена да описва моя мъж като муньо или пък твоя, а ние да ги виждаме като НЕмуньовци. Тя... любовта е сляпа Hug.

# 262
  • Мнения: 5 468
даже личната си титла промених заради него Mr. Green
rotfImao
Ооооо, Цвети  какво уважение значи newsm09...
Ама ти да не си по професия нещо в рекламата, а? Пусти Ванка, взе ти акъла и туй-то.

# 263
  • Мнения: 2 784
Ами,учител съм,ама работя в магазин.Ама Ванката,това дете на природата направо ме потресе Mr. Green
Айде на анкетката,за съжаление не става по категории.Всеки има право на 10 гласа,ако има още номинирани,ще добавям Mr. Green

# 264
  • Мнения: 2 212
А как сме намерили нашите НЕмуньовци... ами може пък някоя жена да описва моя мъж като муньо или пък твоя, а ние да ги виждаме като НЕмуньовци. Тя... любовта е сляпа Hug.

Хахахаха, Ню, напълно възможно е това ! А аз си мислех и нещо друго, което обаче не е много оптимистично за нас, а именно, че : Никога, за никой мъж не е късно да стане муньо !

# 265
  • Мнения: 2 784
Бре,нещо не става с няколко гласа.Какво ли обърках пак. newsm78Добре,че първо гласувах за моя любимец Mr. Green

# 266
  • Мнения: 46 648
Ха, моя Юли с какво е заслужил две номинации  Joy

# 267
  • Мнения: 5 468
Бре,нещо не става с няколко гласа.Какво ли обърках пак. newsm78Добре,че първо гласувах за моя любимец Mr. Green
Анкетата ли пускаш? ooooh!

# 268
  • Мнения: 5 468
Ха, моя Юли с какво е заслужил две номинации  Joy

Ами с това лайно в гащите hahaha. Ако спечели някое от първите места, ще съберем от всяка майка по 2 стотинки и ще му купим един крем Бочко, та да не вземе да се подсече rotfImao rotfImao rotfImao

# 269
  • Мнения: 2 212
Ами с това лайно в гащите hahaha. Ако спечели някое от първите места, ще съберем от всяка майка по 2 стотинки и ще му купим един крем Бочко, та да не вземе да се подсече rotfImao rotfImao rotfImao

 smile3532 smile3532 smile3532
Ню, тъкмо щях да лягам и пак ме мориш от смях по никое време...това стана традиция, ама като сме кукувици по нощите...... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт