днес се върнах към ...

  • 3 425
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 320
Някоя песен, стари снимки, сега и тази тема ме карат да се обърна назад..... Хубави, безславни времена, безгрижно време, много прятели, случки, дивотий. Беше хубаво! И сега също ми е хубаво!

# 16
  • Мнения: 329
Радвай се, че все още ти става роклята. Mr. Green От моят бал са минали 15 години и аз не съм същата, във всякакъв смисъл, но чак да съжалявам, не бих казала. Имам семейство, щастлива съм, животът ми е много по-пълноценен.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Изобщо не изпитвам носталгия по миналото си - благодаря на Господ, че имам живота, който имам сега и че нещата се промениха така за мен през последните години. Дори и нещо спонтанно да ме върне назад, не предизвиква у мен положителни емоции. Напротив, чудя се как съм живяла преди това и не мога да си се представя без да имам това, което имам сега и без хората, които имам сега. Живея за настоящето и бъдещето - миналото е зад гърба ми !  Simple Smile
Същото важи и за мен.Дори понякога се напъвам да си спомня нещо а не мога  все едно, че животът ми е започнал след като срещнах половинката  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 77
днес се върнах към ...СЛАДКОТО
Не бях хапвала от 2 месеца! newsm39

# 19
  • Мнения: 336
Старите ми приятели. Сега всички са се пръснали много далече от мен и когато се видим ми става много мъчно. Много ми липсват. Липсват ми щуротиите от едно време. Аз бях много луда глава, а мъж ми е толкова улегнал... Имам чувството, че живота с него убива част от мен. И то любимата ми част. Никога не ме е спирал да се събирам с приятели, но как да го правя по-често, като те са далече-далече... Cry  А той дори не иска да излиза вечер. Не на клуб или нещо, а даже на гости не ще. Как да вържеш нови приятели като не си подаваш носа навън, освен да ходиш на работа.

# 20
  • Мнения: 9 814
Много неща ме връщат към миналото- песен, случайно срещнат съученик, стара снимка..... наистина много неща. И ме обзема носталгия  Cry............

# 21
  • Мнения: 1 058
По някога ми е тъжно за безгрижното и щуро минало. Да си хвана куфарчето и да изчезна където си поискам и за колкото искам.

# 22
  • Мнения: 4 784
Връщам се към миналото, сещайки се за моето безгрижно и хубаво детство, съжалявайки за синът ми, който няма да може да го има такова, каквото съм го имала аз.

# 23
  • Мнения: 639
Като си вида приятелките им викам" ееееее добре си бяхме едно време горе по баровете Drunk newsm19,безгрижие,а сега нати деца,готви,чисти и дондуркай да ти дойде акъла Joy Joy Joy" Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 309
Не само днес...а всеки ден се връщам към детството си и мисълта за щастлив живот!
Гледайки как се карат големите,а аз се радвах на всичко...
http://www.vbox7.com/play:8c4321bf  Това е много яка песен,с як клип!!!

Общи условия

Активация на акаунт