И дизайнерки ще станем - с дипломи от форумския Фотошоп..........!(15)

  • 15 212
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 818
Да, напълно съм съгласна, Ели  Peace И аз се сетих на следващия ден след като ги правих (пак по нощите), но уви не знам  защо не бях запазила псд-тата  Confused Обикновено пазя на всичко, а на тези само в пнг...

Лекси, приятна ти разходка до Египет  Laughing

За контролно - тръпна в очакване  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 1 456
Цоци, благодрности за новата темичка и страхотното пожелание от заглавието. Mr. Green

Вал Стеф, напълно те разбирам, но бъди сигурна,че всичко ще е наред. Аз самата се върнах на работа, когато Алекс беше на 3 месеца. Така, че спокойно си се радвайте на всичкото време, което имате сега само за вас, че после няма да е толкова много. Wink
Снимките са екстра! Благодаря!

Лекси, приятна разходка и на теб. За тръни не знам, но пирамиди и фараони да вземем да потърсим. newsm78

Ани, идеята е супер! Едно уроченце обаче ще трябва да подадеш.   bouquet

Maktub, на мен първия варинат ми харесва повече! Мислих си вместо табелка за надписа, можеш да изнамериш един по-стар куфар и върху него да напишеш Пловдивъ....


Зайка Байка
, аз вече си намерих едно влакче натоварено с великденски яйца. Мисля да намеря някаква подхояща снимка и да сложа детенцето ми да бута влакчето. Mr. Green И понеже не съм от най-организираните и едва ли ще намеря хубава синмка, ако идеята ти харесва можеш да пробваш.

Елиbouquet

# 17
  • Мнения: 2 336
val_stef може ли да си харесам парк от Букурещ, защото моите от Прага ги запилях някъде и сега немога да ги намеря

# 18
  • Мнения: 451
И аз в новата темичка преди да сте я изписали  Shocked
 
Цоци    bouquet
neci ще опитам мерси за инфото   bouquet

Maktub   и на мен първият вариант ми по хареса  Peace

Лекси приятно изкарване и да направиш много снимки!

Ани чудна идея ще се вкюча със сигурност  Peace



Ето и поправката :

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 10:32 от Mama Pisana

# 19
  • Мнения: 2 035
val_stef може ли да си харесам парк от Букурещ, защото моите от Прага ги запилях някъде и сега немога да ги намеря

Тед, естествено!  Hug

muzka, мерси за успокоението!  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 6 743
И аз записа да ви следя  Mr. Green
Лекси, приятно изкарване, и да донесеш ново яке на детето  Joy Там става добър пазар  Laughing
Млечко е права, че си зациклила....и аз имам такива моменти  Laughing
Мама Писана, чудесна рамка  Hug
Цоци, благодаряско за оформлението на темата  Hug
Мактъб, чудесна ретро рамка.Може би бих увеличила маааалко нещата която държат надписите долу  Hug
Ани  Heart Eyes  Hug - ти си най-всеотдайния и най-търпеливия човек който познавам   bouquet
ЕЛи, радвам се да те видя  тук  Grinning  Hug

Хайда да си пусна и аз двете рамчици  Hug



# 21
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Само да не ви изпусна, после ще видя да пусна нещо, което мъча Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси на всички за пожеланията  Hug

Дамаянти, много са хубави. Втората особено много ми харесва. Но си личи, че и снимката е правена от майстор  Grinning
Млечко е права, че си зациклила....и аз имам такива моменти  Laughing
А, не  Crossing Arms Не се признавам за зациклила  Crossing Arms
Тази рамка /с цветенцата  Blush/ си я харесвам много да знаете  Mr. Green Тя и още две три от същия чешит са ми любимите, ама никой друг ми ги харесва  Mr. Green Ето един бърз опит за реабилитация /или доотаковане, както казва Вейдър. А тя къде зачезна междувпрочем newsm78/



Обаче без цветенца не е същото  Confused
Снимката не е много добре - опитвала съм да я пооправя с брайтнес, контраст и шарпен. Какво още мога да й приложа?

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 19:53 от Лекси

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
И аз само запис, че мъча нещо, като го довърша ще го цопна тук.  Embarassed

Цоци   bouquet

# 24
  • Мнения: 2 270
Eто направих опит с моя син и Брад Пит





# 25
  • Мнения: 2 336
Благодаря Ви момичета открих къде бъркам newsm44
но така е щом не работя редовно Embarassed Tired

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Запис и аз в темата, но за съжаление без рамка , така да ви следя само, и от време на време за коментар.
Ани урока е страшен, много добре се е получило Peace
Лекси, якето и цветенцата много ми харесват, остави ги тия дето се правят, че рабират от мода Mr. Green Joy Joy Междудругото хубаво е да смениш типа снимки от време н Joy време, защото на хората омръзва да гледат едно и също, и сега разбирам как се чувстват като им покажа не до толкова голямо разнообразие от рамки Grinning
Тази последната ми допада. Браво! Hug
Дам Hug, просто невероятни!
Мама Писана  Peace

# 27
  • Мнения: 791
Аз къде ви търсех, а вие къде сте били  Laughing
 реших да се завърна, а вие ще оцените дали е подобаваща или пък е подобре да се покрия  Laughing


тази малко ще я променя - ще дръна снимката малчо която е фон по на дясно




Впрочем коментари от мен утре   Hug
Лека вечер

# 28
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Както обещах - ето нещо и от мен. Супер изтормозено, но го правя помежду другото, нали правим ремонт и съм луднала. Не ми се карайте много, аз го правих, че да не загубя тренинг, а и ми липсвате Hug

http://eliza3107.multiply.com/photos/hi-res/5/35?xurl=http%3A%2F … %2Falbum%2F5%2335

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Contesa, на втората рамка малките снимки, много са ми наклонени, поизправи ги малко Peace
Бабъл, добре е като цяло, но си мисля, че обърната рамката ще изглежда по-добре Peace

Общи условия

Активация на акаунт