И дизайнерки ще станем - с дипломи от форумския Фотошоп..........!(15)

  • 15 229
  • 305
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 451
Честит 1 Май !
И ние стягаме багажа и следобед отпътуваме .Приятни почивни дни  Peace
Ще ми липсвате , но се надявам да се върнем с много снимков материал  Hug
mimival   много е сладко твоето произведение   bouquet

# 256
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Докато всички отидохте да празнувате и да си почивате, моя милост продължава с ремонтните дейности и чат-пат пробва да цъка на фотошопа Laughing

# 257
  • Мнения: 2 035

Mama Pisana, аз да попитам само, това момченце да не е Коки на Нана? Супер много ми прилича на него  newsm78

Да Калоян е (кандидат зетя  Wink),заедно са със Софи от ехееее още като бяха в коремите ,само моята мома където е малко по голяма newsm47


Eeee значи съм познала   Grinning А сега след като казваш се сещам, че аз за Софи съм чувала доста отдавна...явно нещата наистина са много сериозни там, а че е по голяма няма значение, то така е модерно  Wink Hug

mimival
, много ми харесва, а малката е пораснала супер много  Heart Eyes  bouquet

Бабъл, страхотно е! Само сенчици му сложи е е върха   bouquet

Лекси, новите ти работи ми допадат много  Hug   bouquet

# 258
  • Мнения: 672
Отдавна не съм влизала да ви "шпионирам" Wink. Останах изненадана от напредъка на всяка една от вас! Поздравявам ви! Чудесни рамки! Hug Hug Hug

# 259
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Отдавна не съм пускала и тук:

# 260
  • Мнения: 451
Здравейте!
Ние се завърнахме ,но като гледам май сме първите  Joy

val_stef   за сега работата е сериозна ,ще видим на есен в яслата  Mr. Green
На теб ти пожелавам успех в работата ,дано свикнеш бързо и да не ни забравиш  Hug
Бабъл Много свежичка рамка  Peace

Румка
много сладка   bouquet

# 261
  • Мнения: 54
Здравейте момичета  bouquet,видях много хубави неща, интересни и майсторски направени .Тьй като сьм абсолютен невежа относно разните програмки ще помоля някой да ми каже имали програма,с която да сьхранявам рецепти-текста и снимката-нещо като виртуална кулинарна книга,защото досега като ми харесаше рецепта от някой сайт или изпращах цялата тема на имейла си(което е адски гадно,защото после забравям коя е точната рецепта и ровя ли ровя)или ако има кутия самия сайт я слагам там,ама после почва едно тьрсене в кой сайт беше newsm78 smile3538.Между другото започнах да чета сега от пьрвата тема дано открия нещо,ама те са толкова много,че незнам дали ще успея  book #Crazy badcompЧао от мен за сега smile3525Забравих да попитам дали сьщата работа ще ми свьрши фотошопа?

# 262
  • Мнения: 451
kalateya Мисля че нямаш нужда от фотошоп за тази цел.
Може да използваш Microsoft Office Word 2007  Peace

Аз така си съхранявам разни текстове с картинки  Hug

# 263
  • Мнения: 54
 Mama Pisana   bouquet Hug,много благодаря за помоща. smile3525

# 264
  • Мнения: 2 035
Mama Pisana, мерси много  Hug Надявам се че ще успявам поне да се записвам и да ви следя   bouquet

# 265
# 266
  • Мнения: 791
 УАУ Мимивал, страхотни са, всичките  smile3501 smile3501 smile3501
Само не ми харесва на първата светлината зад момиченцто и по младия мъж - предполагаемо таткото,ако може да я намалиш малко

Чета ви от време на време, макар и да ми е доста трудно, не мога без вас!
Поствам две набързо скалъпени  колкото да не съм само с приказки   Mr. Green
Надявам се в най-скоро време бебчо да се успокой и да влезе в ритъм, че яслата вместо да ни уморя и да спи, го превъзбужда и по цяла нощ купонясваме  Crazy





На патерица честитя изминалите празници и предварително Ви честитя предстоящия утре Гергьов ден и виртуално ви черпя, че имам именник
   

# 267
  • София
  • Мнения: 2 377
Ехее, много сте надобрели, момичета! Браво, браво! Големи красоти видях   bouquet
Лекси, в другата тема не пускаш рамки напоследък  Sad

# 268
  • Мнения: 156
Здравейте, момичета, ето нещо среднощно от мен.

Като гледам май си отпочинахме и се завръщаме с пълна сила Simple Smile
mimival, страхотни пролетни рамки и много идейни, особено ме впечатли първата, хрумването да покажеш бръмбара в малките рамки е уникално! А пък последната е толкова нежна, а ако увеличиш малко снимката newsm78, то верно минимализъм, ама малко ми празнее. Hug
contesa, честит ти именник и весел празник! Първата рамка е експлозия от цветове, струва ми се обаче, че снимката е размазана. А втората не мога да преценя, може би трябва още да се мисли над композицията, има някакво разностилие. Hug

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Мимивал, страхотни са всички!   bouquet Най-много ми хареса колажа с папагалчетата, но не е хубаво, че си отрязала кръглата рамка в горния ъгъл. Също така от "бомбата", която си заредила, последната е трепач, може обаче да увеличиш малко снимката  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт