Сред цъфнали цветя играят ПЛОВДИВСКИТЕ ни деца (Пловдив - 17)

  • 15 126
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
Как сте момичета, Добро утро от нас, аз Анжинката я записах на ясла когато беше на 4 м, за да я дам евентуално като навърши 2 г....ама се надявам да не я давам, а чак за градина на 3 г  Praynig

# 241
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Брей ама верно ли, че може да няма места в яслите?  Shocked Някакво мнение за яслите покрай Евмолпия и Каменица? Какви документи искат?
Вчера ходих до кухнята до Каменица, ами то 100 човека преди нас в списъка чакат.  Crazy А тази от Богомил моята мома неиска да я помирише даже. Направо за главата се хващам.

# 242
  • Мнения: 1 053
Брей ама верно ли, че може да няма места в яслите?  Shocked Някакво мнение за яслите покрай Евмолпия и Каменица? Какви документи искат?
Вчера ходих до кухнята до Каменица, ами то 100 човека преди нас в списъка чакат.  Crazy А тази от Богомил моята мома неиска да я помирише даже. Направо за главата се хващам.

Подаваш молба свободен текст и сниман акта за раждане на детето  Peace
Относно яслата до Каменица,било адски трудно да влезеш,местата били заети от доста рано,за яслата до Евмолпия незнам  Grinning
А тази ясла до Евмолпия къде точно се намира  Rolling Eyes,че нали съм отскоро в този район и не я знам  Embarassed
И в тази връзка да ви попитам някои би ли ми казал къде се намират Социални грижи(в район "Централен),че скоро трябва да подавам декларация за детски,а незнам къде да отида  newsm78

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Гери, намира се точно отзад, зад Верди. Минаваш под тунелчето и завиваш наляво, в блока със зелените тераси отдолу е, на гърба на книжарницата. Ама как го обясних  ooooh! Звънни ми в неделя, ще те заведа да го видиш и ще пием по кафенце  Wink

# 244
  • Мнения: 3 216
Брей ама верно ли, че може да няма места в яслите?  Shocked Някакво мнение за яслите покрай Евмолпия и Каменица? Какви документи искат?


Яслата на Каменица-моя син е там. Яслата е страхотна,децата учат много неща.НО.... Няма никакви места. ИМам приятелка чието дете е на 2,2, год. ПОдадоха молба,когато беше на 6 месеца и реда още не има е излязьл. Не става нито с врьзки,нито с пари,нито с вуйчо владика.

# 245
  • Мнения: 3 216
Искам да се похваля,току-що се врьщам от панаира. Моят сьпруг спечели второ място на националния конкурс по готварство. newsm44 newsm44 newsm44 Ще кача снимки в нета и ще ви покажа.

# 246
  • Мнения: 2 132

И в тази връзка да ви попитам някои би ли ми казал къде се намират Социални грижи(в район "Централен),че скоро трябва да подавам декларация за детски,а незнам къде да отида  newsm78
До нас Grinning Блока зад Гранда, под тунелчето  Simple Smile
А къде се намира детската кухня в моя регион?

# 247
Искам да се похваля,току-що се врьщам от панаира. Моят сьпруг спечели второ място на националния конкурс по готварство. newsm44 newsm44 newsm44 Ще кача снимки в нета и ще ви покажа.

Честито да му е, все така да продължава  Grinning Praynig

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Честито, Кремена!  Grinning Да ти е жив и здрав мъжо и все така да печели конкурси!
Ех мечта, да имам мъж готвач вкъщи  Flutter

Джени, кухнята е тази на Богомил, за която стана въпрос тук. Точно зад вашия блок е, една ниска сграда между блоковете. От тунелчето, където са Социални грижи все направо към ул. Богомил, няма начин да не я видиш.

# 249
  • Мнения: 3 216
Честито, Кремена!  Grinning Да ти е жив и здрав мъжо и все така да печели конкурси!
Ех мечта, да имам мъж готвач вкъщи  Flutter


Много благодаря на всички/ Но не оставайте с впечетлението,че е сбьдната мечта да имаш готвач вкьщи. НЕ готви удома-на работата му било достатьчно,прави го ведньж месечно. А и гледа всичко под лупа и винаги много се притеснявам как ми приема манджите.

http://images26.snimka.bg/005869382-big.jpg
http://images26.snimka.bg/005869386-big.jpg
http://images26.snimka.bg/005869390-big.jpg
http://images26.snimka.bg/005869628-big.jpg
http://images26.snimka.bg/005869621-big.jpg

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Но не оставайте с впечетлението,че е сбьдната мечта да имаш готвач вкьщи. НЕ готви удома-на работата му било достатьчно,прави го ведньж месечно. А и гледа всичко под лупа и винаги много се притеснявам как ми приема манджите.

Я го гледай ти него, веднъж месечно само да готви, верно ли Thinking То като се замисля моя мъж готви по-често, с малко помощ и съвети от мен, но добре се справя. Тук май е в сила поговорката: Обущаря ходи бос  Mr. Green

# 251
  • Мнения: 1 477
Искам да се похваля,току-що се врьщам от панаира. Моят сьпруг спечели второ място на националния конкурс по готварство. newsm44 newsm44 newsm44 Ще кача снимки в нета и ще ви покажа.
Честито Креми!Айде догодина първо място.А сега му намеквай по-често да тренира и вкъщи  Wink

# 252
  • Мнения: 292
Мами от Пловдив - помагайте с идеи - какво ще правим с нашите първолачета през лятото???
Да се сещате за зелени училища, занимални и други всякакви летни занимания за малките? Аз съм в тих ужас ...

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Мами от Пловдив - помагайте с идеи - какво ще правим с нашите първолачета през лятото???
Да се сещате за зелени училища, занимални и други всякакви летни занимания за малките? Аз съм в тих ужас ...
Има частни занимални и детски центрове колкото щеш, навсякъде оферти - избор има...ама цените са високи, поне за нас... newsm78

Аз не мога да си позволя детето ми да посещава цяло лято някаква частна занималня. Решила съм проблема така - началото на ваканцията заминава при майка ми в Харманли за две седмици /повече детенце не може да изкара без нас/, връща се в Пловдив, стои си сама вкъщи /и миналото лято си беше самичка вкъщи по цял ден и е нямало проблем, хем че беше по - малка, има ключ, излиза като иска, по -самостоятелна е така/, като й омръзне ще иде при другата баба за седмица - две, и така...седмица на море, и няколко уикенда на балкан семейно.... Wink

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Честито на Станко, честито и Кремена като помошник готвач /поне в семейството  Wink/! Догодина на пръво място!   bouquet
Ето и щрак от награждаването /точно в средата е съпруга на Кремена/.

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 13:25 от Linkata

Общи условия

Активация на акаунт