Сред цъфнали цветя играят ПЛОВДИВСКИТЕ ни деца (Пловдив - 17)

  • 15 161
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 477
Мами за Пловдив прави ли някой поръчки от ларедута  newsm78Четох в темата, но видях само за София.

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Мами за Пловдив прави ли някой поръчки от ларедута  newsm78Четох в темата, но видях само за София.

ЗМЕЙКОВИЦА

# 227
  • Мнения: 1 477
Мами за Пловдив прави ли някой поръчки от ларедута  newsm78Четох в темата, но видях само за София.

ЗМЕЙКОВИЦА
Много благодаря  Hug

# 228
Здравейте, мами, как сте
Аз не пиша много редовно, защото ми е трудно да се оправям във форума
Какво правят дечицата
Цветенце, как сте  Hug

# 229
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Тони и Анжи здравейте  Hug
Да ви кажа от 2 дена взимам храна за малката от кухнята на ул. Богомил. Моята злояда принцеса и тези манджи нехаресва  Confused Само десертчетата лапва. Нали са сладички... Някой взима ли от там? Какви са отзивите?

# 230
  • Мнения: 3 216
Тони и Анжи здравейте  Hug
Да ви кажа от 2 дена взимам храна за малката от кухнята на ул. Богомил. Моята злояда принцеса и тези манджи нехаресва  Confused Само десертчетата лапва. Нали са сладички... Някой взима ли от там? Какви са отзивите?

Аз не сьм взимала от Богомил,взимах от Каменица,но другите майчета сьщо бяха пробвали на Богомил и не бяха доволни. На Каменица е много хубава.

# 231
Аз много се радвам, че Анжелина ги яде манджите от кухнята, защото ми отказа всякакви пюрета  #Crazy
Пожелавам ви лек ден, ние ще се поразходим, защото Анжи спи само в количката, не иска в нас  Cry

# 232
  • Мнения: 127
Здравейте,момичета!Аз също съм Пловдивска мама и ще се радвам да се присъединя към вас!Родих на 26.11.2007,момиченце-Боряна!Живеем в района на Руския клуб.
 Искам да попитам майките,които са от този район,къде наблизо има детска кухня,как става записването,че този въпрос ми е крайно неясен.А също и деца на каква възраст се записват,какви бурканчета трябва да се приготвят...Много ще съм благодарна,ако някой ми отговори!
 Желая ви весел и слънчев ден! Hug
Аз също живея в района и ползвам млечната кухня на детската ясла до "Чучулига". Записването става с молба и копие от акта за раждане, не се чака ред. А затова кога да си запише детенцето сама ще си прецениш, аз я записах на 1г. 2м. Относно храната- на моята принцеса й харесва.
Благодаря за отговорите!Аз също смятам по-нататък да я записвам-към 10-11 месеца,но знам,че някъде се чака,та затова попитах.

# 233
  • Мнения: 3 216
Момичета,хубаво си правете сметка за яслите. Проверете по-рано как става записването. В яслите няма места,е в Изгрев има,ама надали ще искате там. Моя син го записах на 2 месеца и реда му излезе на 1 годи и 2 месеца. Чака се,не навсякьде,но за ваше спокойствие проверявайте по-рано.

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
И аз записах щерката, когато беше на 5 месеца, тръгна на 1г. 8 мес.  Peace

Мислете отрано, че всички майки около мен се оплакват, че няма къде да си дадат децата на ясла  Confused

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 349
змейковица как става поръчването от Ла Редут при теб?

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
Пиша ти на лични  Wink

# 237
  • Мнения: 1 053
И аз записах щерката, когато беше на 5 месеца, тръгна на 1г. 8 мес.  Peace

Мислете отрано, че всички майки около мен се оплакват, че няма къде да си дадат децата на ясла  Confused

Аз моята дъщеря я записах като беше на 2 месеца  и ми казаха да проверя през м.юли дали ще я приемат на ясла през м.септември Rolling Eyes,но като чета какво става си мисля дали да не отида
 по-рано,ама дали ще ми дадат някакъв отговор  newsm78

# 238
  • Мнения: 135
значи да отивам да я записвам.а някой ще ми препоръча ли ясла в к.париж

# 239
  • Мнения: 97
Здравеите  дали има някои да е ходил на лазерна епилация моля за мнение newsm78

Общи условия

Активация на акаунт