Сред цъфнали цветя играят ПЛОВДИВСКИТЕ ни деца (Пловдив - 17)

  • 15 269
  • 290
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Има питане дали като си в неплатена отпуска важи болничен. newsm78

Пусни тема ТУК или поразгледай в темата за новостите покрай майчинството  Wink

# 181
  • Мнения: 476
Благодаря ви много момичета, разбрах че и в Бейби ленд има такива дрешки, Гранд също ми е наблизо , така че ще проверя и там. Много ми хареса това че са с по-ярки цветове дрешките, затова исках да си взема нещо за бебка. Но разбрах , че не били много качествени. Ако се сетите за качествени дрешки, моля посъветвайте ме. Но и имам впредвид нещо на разумна цена.  Peace
Аз съм доволна от тях. До сега не съм имала проблем. Пък и те колко пъти се обличат. Като ги сложа 10-15 пъти и те омаляват - няма време да скапване  Grinning

А д-р Даскалова съм я виждала 2 пъти в кабинета на д-р Даскалов в Медикус Алфа. Предполагам, че работи там тъй като си беше с престилка и всичко останало (в смисъл не е била според мен само на гости на мъжът си в кабинета му) Аз съм негова пациентка, но тогава и тя ме е преглеждала заедно с него. Можеш да се обадиш там и да попиташ! Това за xxrriissttiinnaa де!

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 4 147
Малта, в Ла Редут са много качествени, красиви и различни бебешките дрешки  Hug
Малката само оттам я обличам
http://www.laredoute.fr/ - освен това излизат на страхотни цени  Peace

# 183
  • Мнения: 1 792
здравейте момичета,аз да ви кажа за дрешките Азис бебе-упих комплекче за изписване и като го изпрах му се рамиха цветовете.хем го прах на 30градуса.може  да е единичен случай незнма,още нямам опит с дрешките просто изказвам мнение.
а за д-р Даскалова-следобед е в кабинета при д-р Даскалов и му помага,иначе през деня е дкц-то.
това е което аз мога да кажа.айде надрънках се а сега ви оставям и ви желая лека вечер Hug

# 184
  • Пловдив
  • Мнения: 349
И аз се включвам с въпросче  Blush
Нещо се коментираше преди време, че еднократната помощ за раждане в Пловдив ще е 2000 лв, но нищо не намерих в нета. Някой знае ли дали е прието от общински съвет и какви са условията?

# 185
  • Мнения: 1 792
ау това е интересен въпрос наистина.я кажете ао знаете нещо че и ме ме вълнува.аз не съм чувала такова нещо ама ако има да си ги търсим нещата като му дойде времето Wink

# 186
  • Мнения: 220
Мисля, че това е само проект и май май няма да ме огрее. В смисъл още не е прието

# 187
  • Мнения: 127
Здравейте,момичета!Аз също съм Пловдивска мама и ще се радвам да се присъединя към вас!Родих на 26.11.2007,момиченце-Боряна!Живеем в района на Руския клуб.
 Искам да попитам майките,които са от този район,къде наблизо има детска кухня,как става записването,че този въпрос ми е крайно неясен.А също и деца на каква възраст се записват,какви бурканчета трябва да се приготвят...Много ще съм благодарна,ако някой ми отговори!
 Желая ви весел и слънчев ден! Hug

# 188
  • Мнения: 35
Здравейте,мамчета!Ще има ли място и за нас във вашите редици?Ние сме мама Деси и бебе Никол родена на 20.01.2008.Живеем в Тракия до Мебелна къща.Надявам се тук да намерим нови приятели! Wink

# 189
  • Мнения: 1 263
Здравейте,момичета!Аз също съм Пловдивска мама и ще се радвам да се присъединя към вас!Родих на 26.11.2007,момиченце-Боряна!Живеем в района на Руския клуб.
 Искам да попитам майките,които са от този район,къде наблизо има детска кухня,как става записването,че този въпрос ми е крайно неясен.А също и деца на каква възраст се записват,какви бурканчета трябва да се приготвят...Много ще съм благодарна,ако някой ми отговори!
 Желая ви весел и слънчев ден! Hug
Здравей и добре дошла при нас! Моите спомени са малко стари, но ако не се включат и други майки с по-пресни впечатления - все пак да имаш някаква информация, която можеш да си провериш сама до колко е актуална Wink Детска кухня има към яслите до детска градина "Чучулига" (зад блоковете, които са от южната страна на бул. Свобода. Но храната там ми се видя доста странна и ходих на детската кухня, която се намира на "Данаил Николаев" (зад поликлиниката). Мисля, че по принцип можеше от 9м, но аз започнах да взимам храна от кухнята, едва когато въведох всички храни, (а аз захранвах сравнително бавно така, че...) Записването не е нищо особено. Поне преди 3 г. беше така. Само с акта за раждане и няма предварително записване...  Бурканчетата или съдчетата - няма изисквания. Да са ти удобни на теб - да се затварят добре.

# 190
  • Мнения: 2 132
Момичета помагайте - къде мога да си поръчам сладка питка за погачата на детето? Моля ви давайте и адреса, че по имена няма да се ориентирам (от скоро живея в Пловдив)

# 191
  • Мнения: 0
http://today.bg/news/17196.html
Тук може да прочетете за 2000лв.
 Здравейте,аз живея до Пловдив!

Моето бебче скоро ще стане на 2 месеца,пращат ни на ортопед.
Дайте координати за ортопед в Кичука.
Чудя се в МЦ"Кючук Париж" дали има!

# 192
  • Мнения: 2 132
ДИма това е предложение, ама дали ще се приеме не е много ясно.

# 193
  • Мнения: 394
ДИма това е предложение, ама дали ще се приеме не е много ясно.
Ей да почваме ли третото или да изчакаме Crazy!

# 194
  • Пловдив
  • Мнения: 685
http://today.bg/news/17196.html
Тук може да прочетете за 2000лв.
 Здравейте,аз живея до Пловдив!

Моето бебче скоро ще стане на 2 месеца,пращат ни на ортопед.
Дайте координати за ортопед в Кичука.
Чудя се в МЦ"Кючук Париж" дали има!

Мисля че няма там не съм сигурна съвсем.
Ние бяхме при Хазбун и Янакиев е много добър и идва по домовете и двамата не работят със здравната каса.Чувала съм за Чолаков че ходи във Вела.В момента не мога да ти дам техни кординати че малчо спи,потърси тук в здравния справочник сигурно ги има.

Общи условия

Активация на акаунт