Сред цъфнали цветя играят ПЛОВДИВСКИТЕ ни деца (Пловдив - 17)

  • 15 275
  • 290
  •   1
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
PocuTa  Hug съжалявам, че така е станало. Желая ти повече късмет /основно да случиш на свестен изпитващ/ следващия път.

# 211
  • Мнения: 1 477
Поли  Hug
Черпя-днес мъж ми има имен ден  beer cook cook Wine Glass
Честито и на всички останали именици!

# 212
  • Мнения: 3 216
 Какьв ден е днес?

# 213
  • Мнения: 1 477
Св.Кирил и Методий  newsm78(по църковния календар).

# 214
  • Мнения: 1 174
Св.Кирил и Методий  newsm78(по църковния календар).
Даа,днес празнуват Кирил и Методий,да ти е жив и здрав мъжа и упех на следващия изпит!

# 215
  • Мнения: 124
Момичета,извинявайте,че нахлувам в темичката ви,но имаме нужда от вашата пподкрепа.Моля ви прочете това:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=291892.0

# 216
  • Мнения: 3 216
Роси ,да ти е жив и здрав именника.

# 217
# 218
  • Мнения: 48
Здравейте аз съм бъдеща мама и имам едно запитване.Ако не се лъжа имат ли магазин в Пловдив фирмата КАСИДА от сайта www.kasida-bg.com.Мисля че съм срещала адрес някъде зад кино Космос.Благодаря предварително

# 219
  • Мнения: 3 216
Да,имат магазин и е тоно там,зад киното.

# 220
  • Мнения: 48
Благодаря много за бързия отговор.
Хубав ден. Hug

# 221
  • Мнения: 402
Здравейте,момичета!Аз също съм Пловдивска мама и ще се радвам да се присъединя към вас!Родих на 26.11.2007,момиченце-Боряна!Живеем в района на Руския клуб.
 Искам да попитам майките,които са от този район,къде наблизо има детска кухня,как става записването,че този въпрос ми е крайно неясен.А също и деца на каква възраст се записват,какви бурканчета трябва да се приготвят...Много ще съм благодарна,ако някой ми отговори!
 Желая ви весел и слънчев ден! Hug
Аз също живея в района и ползвам млечната кухня на детската ясла до "Чучулига". Записването става с молба и копие от акта за раждане, не се чака ред. А затова кога да си запише детенцето сама ще си прецениш, аз я записах на 1г. 2м. Относно храната- на моята принцеса й харесва.

# 222
  • Мнения: 394
Момичета търся Бебифон -втора употреба! На който вече не му е нужен нека ми пише на лични -за снаха ми е!

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Неонка, влез в продавалника, аз там продадох моя.

# 224
  • Мнения: 394
Неонка, влез в продавалника, аз там продадох моя.
От там идвам няма свободен всичко се продава веднага-за бебифона!

Общи условия

Активация на акаунт