"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 10

  • 17 586
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 367

Ехо шоколадките и девойките с карамелени сънища и онези дето са на косъм да посегнат към
греховната сладост smile3533
Глейте в картинката - туй маце шоколад не е и санувало
ама и ние такива краченца като на сърничка май ще ги сънуваме Аморчееееее Хаясииии Лионииии Пит_76
ни барай шоколадаааааа
Абе лято идва бе девойки стягайте се Трябва да сме мацки Аз искам мъжа ми като ме веди да не ме познае - толкова да отслабна 
Регистрирам сериозно отпускане в редиците  smile3513
Айде един месец остана  smile3521
Предлагам днес да го обявим офицялно за дъждовен ама от утре железарки - става ли???
Наблягайде на плодчета във вечерното меню - ягодки крушки ябълчици киви
На мен ми се сви стомаха вече и 1+2 вечер ми е множко та хапвам една салатка с варено яйце и сиреце и от едното меню и довършвам грамажите с 200 гр плодове и после ядките от меню 1 че и понякога се чудя какво да донатаманя
Купих си рулца от раци за саладката ама си ги опуках така вместо риба - 4 рулца много ми се усладиха а детенце ги мрази тъкмо да не ми ги опука smile3508
Бях си взела едно филенце от пастървичка ама муцито го добарало и си поръча картофено пюренце за рибката  smile3506
Конкуренция кво да прайш Rolling Eyes
Накрая като си дойде котенцето от чужбинско ще го строя и него и детето на диета че и те излагат фронта (той иска)
ама с тез грамажи ще стана като аптекарка dancing
Едно време мъжа ми като седне до тава с мусака и като я гушне с едната ръка и загребе с другата и нямя спирка - толкоз му беше сладко ама вече внимава и спортува - той е по сериозен от мен и вече не ми дава да готвя - само салатки
Апък той какво суши правиииииииии направо съм пристрастена
Айде целувки на всички и по малко захаросани сънища jump jump jump running running running topka topka topka браво на гимнастичките
Нандииииии нещо си мълчи дано да не сънува и тя шоколадчета  Hug
Ей дано да ви се опрвят болните котарачета

Утре шок на кантарчетата с минуси  Hug  bouquet Hug Praynig Peace

# 46
  • Мнения: 1 218
Felina мила, понеже си още новичка за форума имаш и ограничение на личните съобщения. Току що ти пратих пак съобщение на лични, обаче този път ми го върнаха обратно. Сигурно и ти се опитваш да ми пишеш - но няма да стане.
Сега за снимката - минава през някаква парола, на самият сайт , през поща ли е, бе снимката за да се отвори от друг потребител , той трябва да ти знае майла и паролата ти, че да я види. Ти си я отваряш, щот всичко е запаметено за твоят комп - автоматично си влизаш, но за другите не е така.
Или самият албум в който е снимката е обявен като личен и ти трябва парола за да я видиш ...
Хайде освободи снимката от паролата ... надявам се поне това съобщение да си получила от мен и пробвай пак.
Като начало експериментирай със снимката на малката , тя явно няма парола  Hug
Хайде успех !!! Hug

# 47
  • Мнения: 367
Вярно че пощата е мини размер - изпразних я
 wavey

# 48
  • Мнения: 367
Ехо сладурките как сте
Добро утрооооооо
Айде кафенце със Стевийка
днеска е сериозен ден - ДЕНЯ НА ЖЕЛЕЗАРКИТЕ
Мислете за зеленчуци плодове и обезмаслени сирена - секси дупета и тънки краченца

Предлагам думата ШОКОЛАД  да се обяви за мръсна дума и да се забрани за всяка уважаваща себе си Симеоновка

Моля да гласуваме
Призовавам разума да надделее над емоциите newsm10
Надявам се бебките със зъбките да са по- добре
Хаяска Вики Нанди  как са писанките ? Да се оправяте бързо
Хаяси зъбки ли е или настинка ?  love001

Целувки на всички


# 49
  • Мнения: 699
Добро утро или добър ден, то аз съм будна от 4.30 ч. ама сега сядам. Май и настинка и зъби и положението е трагично, горкото дете много се мъчи милото,сърцето ми се къса, вчера от зор и бързане не бях режимна на вечеря. Направих миш маш за мъж ми и нямаше кога да си праввя отделно за мен и изтъпках цяла чиния от неговия. Ама карай от днес съм си режимна до колкото успявам покрай мъничето, ако не от утре, че и мъж ми ще е тук да помага и ще ми е по-лесно. Важното е че вече имам и кашкавал и сирене в хладилника, че вчера нямаше. Както и да е пораженията са си само + 0.500 кг. Мисля че ще изчезнат за няколко дни и ще продължа до заветните първо 50, после 46 кг. Да не си помислите че се отказвам или нещо подобно, няма такова нещо гоня мечтите до дупка и ще постигна най-доброто за себе си. Оплаках се, съгреших, сега с нови сили стягаме се и наново в турнира, че наградите нас чакат.
Хайде момичета, ставайте с усмивки, после кафенце, закуска, малко разходка навън времето е хубаво, желая ви прекрасен ден.
Felina  newsm10 глас за забрана на шоколада.

# 50
# 51
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Тук съм, но не сънувам шоколадчета, защото и моето момиченце се буди по няколко пъти на нощ и се започва първо иска "ням-ням", после се сеща че иска вода, след това иска да пишка на гърнето/нищо че спи с пампа/, лудницата е пълна.Това е заради зъбките, при нея избиват последните 4 броя кътници, досега всички зъбки излизаха лесно, но сега е ужасия...
Хаяси дано при твоето момиченце бързо да излязат зъбките и да се успокои милото.
Да ви се оплача аз съм пристрастена към мръВката, месо любител съм , а напоследък свеки прави едни пилешки пържолки и аз докато не им видя сметката няма спирка, изяждам сигурно двойно количество от това което ми се полага, като протеини Embarassed Embarassed

Джиндж, где е ключето от катинарчето Innocent

# 52
  • софия
  • Мнения: 290
Djindjari  paste-вам директно от режима:


Преди сън:  Също като при закуска.  За предпочитане е млякото + 1бр. орех
  

ама то било само за преди лягане това, аз не знам юо съм остана с обеждение ,че е и за другите хранения.. ooooh!. ще взема да пробвам да не ям тлкова мляко , че аз и сутрин и след обяд си хапвам , може ефекта да се засили.  Thinking

Ох.. ако ви кажа какво съм яла тия дни...( то по скоро кво ли не съм яла).... направо съм за много бой..........ама едни купони , едни сбирки , едни чудеса..

# 53
  • Мнения: 304
Здравейте момичета, и аз да се запиша за днес  Hug

Значи, тъй като днес ми е 7ми ден теглих една черта за изминалата седмица. Килограмите никак не са много, но обиколките...Чак се чудя дали е възможно да е истина newsm78, затова засега няма да ви се хваля, но пък задължително ще го направя другата седмица  Flutter

Моя ден дотук беше много режимен, надявам се и при вас да е било така, че да няма fight

Felina, аз шоколади не сънувам, но виж краченцата... smile3521.

Между другото, прочетох малко от книгата "Зоната", по-специално една част, в която пише за неистовото желание за тъпкане със сладко, в която дофтора обяснява, че ако всичко ти е нормално в организма, приемаш балансирана храна (като нашата newsm44), не трябва да имаш такива моменти, в които да умираш за сладко. При мен за 7 дни не ми се прояви животинския глад за сладко, което по принцип доста честичко се случва. Днес дори мъжа ми хрупаше чипс, а на мен изобщо не ми се дояде  newsm44.

Като теглих чертата съм доволна. Пожелавам на всички ни да сме все по-доволни  love001

# 54
  • Мнения: 54
Здравейте момичета smile3525,от около месец и нещо  сьм решила да отслабвам харесах си Дюкан и бях решила да почвам то пьк  взех,че се разболях.От понеделник сьм решила почвам,ама си викам я да видя и други варианти,така попаднах на вас.Хареса ми това,че мога да хапвам например пьржолката сьс салатка,докато при другата диета 5-7 дена трябва да ям само мрьвка,мляко,яйца и тем подобни,точно такива храни които много-много не обичам(прочетох пьрва тема, в която имаще линк кьм сайта Тялото,та там имаше и нещо за храните според крьвната група,аз сам нулева-за нея пишешеповече мрьвкаа аз месо много не обичам newsm78,виж постничко добре).И сега сьм обьркана:коя диета да избера,с коя ще се чуствам по-добре(имам за сваляне около 15 кила Embarassed).Ще помоля ако някой е изпадал в подобна дилема Laughingда сподели.И още един вьпрос,защото нещо неразбрах:може ли да получа консултация по Скайпа от д-р Симеонов,разбрах,че прегледа струва 50лв.,но ми се струва нередно да получам препорьки,без да си платя-все пак човека си има тарифа и не ми е дльжен.Благодаря ви предварително  bouquet

# 55
  • Мнения: 304
kalateya, здравей!

Можеш да си проведеш  консултацията по Скайп. Превеждаш му 50 лв по банков път и всичко и с консултацията по Скайп няма никакъв проблем Crazy. Обади му се и поговори с него, той ще ти обясни всичко.  Hug

# 56
  • Мнения: 54
Амораблагодаря за бьрзият  отговор newsm51,още сега ще му пиша,но доколкото разбрах пьтува често, та дано имам сьщия кьсмет-за бьрз отговор де.Още ведньж благодаря Hug

# 57
  • Мнения: 367
На Фелинчето днес му казаха че са му изтъняли краченцата  newsm44
Днес направо съм отличничка
Предполагам че след като заключихме шоколада всички утре ще отбележат - 1 кг
Вече на вечеря не си казвам - ох сега как ще се накалва като че ли наваксвам нещо eat
Свикнах с две думи  newsm47
 И на вкуса на Стевията свикнах и не ми е гадно кафенцето с нея
Утре вече дано да съм най- после 53 кг
Как само си мечтая да мръдна една чертичка напред smile3503
Даже и Соланото зарязах и си купувам крушки
Айде утре да видим !

hayasy Като каза кашкавалче - на една бонус филийка като положих едно парченце кашкавалче и като го врътнах на микровълновата лекичко само да омекне без да се разтича - каква блага филийка се получи

Котараченцата оздравявят ли

Да ги слушкате много ей мами - днес се позагубиха нашите майчета
Дано да сте били на разходки че беше много топличко

Нанди - дръж звяра да не лапа мръвки. По малко .Явно си уцелила на свекърва ама по добре една супичка от копривка да ти забърка бе с тез пържолиииииииииии хоп и леп на дупето
 smile3504 айде да спинка сладко бебката цяла нощ
Девойката Джинджи дано да са те завели на обяд на някое плажно ресторантче   bouquet


 Hug на всички

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 22:36 от Felina

# 58
  • Мнения: 649
Здравейте и от мен  Hug

Вуждам , че сте добре и режимни  Simple Smile

Надявам се малките сладурки на nandi, hayasy  и presila13 да са по-добре вече.

# 59
  • Мнения: 699
Felina Това с кашкавалчето го ям ама нямам време да го топля и го ям така студенко, то и без това този на Маджаров не се топи хич. А и покрай малката приготвям нещо и ако се събуди в този момент го ям след 1 час и ако е на МВ ще стане на кочан съвсем. Аз днес на обед си папках салатка и сиренце и бонусче. На вечеря същото, че нямаше кога да сготвя. Утре съм с помощници и ще се постарая, нещо гювеченца са ми се дояли.
Аз пък днес мушнах сникърс, ама бях ужасно изтощена и не помогнаха и 3 те кафета. Станала съм в 4,30 ч. през деня докато е светло няма заспиване, мамата си трака. Имах нужда от енергия, ама как пък ми се услади само ако знаете. Детенцето ме изчежда тотално тия дни, не спи много, все иска да я гушкам, плаче и лекарствата се дават през 1 час и само тичам да разтварям разни илачи и пиша че са много да не сбъркам и то ей го на станало 12 ч. Добре че таткото се занимава с детенцето сега та малко да отморя и да ви се оплача. Стискайте палци утре да е по-добре малката и да си вляза в режима, че ако стана още 1 път в 5 и ще изям всичкото сладко което ми попадне пред очите. Утре съм плътно на режима, че да няма големи загуби от това отпускане.
Хайде лека нощ, утре с нови сили и минуси да се събудим. До утре.  Hug  love001

Общи условия

Активация на акаунт