Среща на кърмещи мами

  • 3 257
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 550
Паркът Заимов ли остава? Този парк не ми е много ясен. С трамвай 20 ли се ходи? Една градинка, която е тясна, но дълга - в кя част ще се чакаме? Там има ли закътано място за кърмене, че аз нямам много опит и не съм много дискретна.

# 16
  • Мнения: 5 228
Ако е в парка Заимов и аз ще дойда - живея точно до парка. НАй-удобно е в частта от към театър София - там има най-много пейки и няма кучета.
А до парка се стига с трамвай 20 или 22, автобуси 305, 213 и 75. Близо е и до паметника Левски.

# 17
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мен ще ме познаете по тъмно синята количка с ярък оранжев чадър. И бебе което не иска упорито да стои в гореспоменатата количка Laughing А Деметра предполагам по трите деца ще я познаете:))

# 18
  • София
  • Мнения: 1 845
Ще се опитаме да дойдем с Али, но не обещаваме, тъй като май ще се изнасяме до края на месеца. Ако за събота няма запланувано "преместване" на багажерии, идваме и ние.

# 19
  • Мнения: 2 274
Последно за кой парк се разбрахме?!?!?  Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 2 493
идвам и аз!!
Къде точно в Заимов???
Аз също мисля че някъде около т-р София е най-лесно да се намерим (защото най-много се вижда), но нека да конкретизираме мястото!

# 21
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мен ще ме познаете по тъмно синята количка с ярък оранжев чадър. И бебе което не иска упорито да стои в гореспоменатата количка Laughing А Деметра предполагам по трите деца ще я познаете:))

Парка Заимов -събота- 11 часа - края от към кортовете.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 493
добре де кортовете са малко обширно понятие... примерно пред входа?

# 23
  • Мнения: 5 228
Пред входа има кафене - може там да се серщнем. В тази част на парка обаче няма пейки.

# 24
  • Мнения: 249
Парка Заимов -събота- 11 часа - края от към кортовете.
...Къде са кортовете не знам, но ще ги намеря...Но има ли паркинг или място където да се спре?

# 25
  • Мнения: 4 242
Ще гледам да ви изнамеря. newsm78 Бройте ме! Laughing

# 26
  • Мнения: 1 215
Ох, жалко че не мога и аз да дойда, че сега не съм в София, но следващия път като се събирате пак да ме броите

# 27
  • Мнения: 1 547
то напук на нашия ентусиазъм, времето се очертава доста гадничко  ooooh!

вижте тук

какво да правим?  newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 2 493
ами утре сутринта ще видим какво ще е времето и примерно към 10, който ще идва да влезе и да напише, че ще идва.

п.п. а ще има ли деца над годинка? уговорих една приятелка да дойде с мен, а нейните са на 1г и на 2,5г. и затова питам  Sunglasses

# 29
  • София
  • Мнения: 2 249
п.п. а ще има ли деца над годинка? уговорих една приятелка да дойде с мен, а нейните са на 1г и на 2,5г. и затова питам  Sunglasses

Не взехте предвид бедните труженчки, за които тая събота ще е работен ден, ама нищо, другия път Laughing

Общи условия

Активация на акаунт