Много мина, мъничко остана-МАЙче да се гушка с мама!(27)

  • 11 080
  • 295
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 85
Момичета, преди малко за 5-ти път станах леля. Знам само че малкия е здрав и тежи 3,550. Отивам да се наплача от радост.

 Черпя всички   party023


Честито Крис!!!
Да ти е жив и здрав поредния племеник - 3550 е супер!
Мерси за почерпката!   bouquet

# 181
  • Мнения: 85
.......Да се похваля ние бургаските мами вчера си направихме среща ,беше много забавно ...скоро пак трябва да се организираме.... smile3521

Завиждам благородно....  smile3518


Аз се моля, някоя мама да ме подкрепи утре в ЦУМ, ама уви никой не ми се връзва!!!
Ще си ходя самичка, то е ясно  pregnant
Оффф, пак хълца тази млада дама!
Някой ще ми каже ли ЗАЩО???

# 182
  • Мнения: 1 492
Деси, от 12 ч. ли беше в ЦУМ?
Ако не ме домързи, може и да се замъкна за компания.

Крис, да ви е жив и здрав Hug

# 183
  • Мнения: 96
Честит празник на малкия рожденик. Да е здрав и послушен батко!

Честит племеник на Крис, да расте щастливо дете!

Аз вчеря бях на ЖК. Бебчо е добре, станал е 2500. Казах на доктора, че мисля, че момента наближава, но той ме успокои че до 3-4 седмици няма да родя. След това ми изчезнаха всички родилни симпптоми.

Аз също съм трърдо за задължителните ваксини. От доброволните не съм слагала на сина ми.

Насладете се на хубавия, слънчев ден!

# 184
  • Мнения: 0
Честито Крис да ви е жив и здрав.Днес май всички са по разходчици.Аз до сега се мъчих да чистя банята ама бебка само ме побутва и се отказах колкото толкова

# 185
  • Мнения: 85
Деси, от 12 ч. ли беше в ЦУМ?
Ако не ме домързи, може и да се замъкна за компания.

Крис, да ви е жив и здрав Hug


Да, Камелия от 12,00 е, на втория етаж.
Как ще те позная?  smile3502

# 186
  • Мнения: 50
Да се похваля ние бургаските мами вчера си направихме среща ,беше много забавно ...скоро пак трябва да се организираме.... smile3521
 newsm10 ще се организираме Я още др.седмица ако искате  newsm53
Честит племенник на Крис и честит рожден ден на малкия рожденник!

# 187
  • Мнения: 34
Да се похваля ние бургаските мами вчера си направихме среща ,беше много забавно ...скоро пак трябва да се организираме.... smile3521
 newsm10 ще се организираме Я още др.седмица ако искате  newsm53
Честит племенник на Крис и честит рожден ден на малкия рожденник!

 Rolling Eyes А снимки кога ще покажете?

# 188
  • Мнения: 37
ЕЕе супер няма по хубава новина да ви е живо и здраво бебето Крис  Hug smile3525
бързо възтановяване на майчицата  newsm03 newsm51

# 189
  • у нас
  • Мнения: 5 742
Наистина срещата беше готина. И аз чакам снимки, но гледам, че joji 04 не е влизала още.

Честито на Крис - племенник и на Ммаги - за рожденичката   bouquet  bouquet Да са живи и здрави и много да радват своите близки  newsm59

# 190
  • Мнения: 121
Здравейте,

ох тези дни само  ви чета и нямам време да  пиша:)

Да ти е жив и здрав племенника, да радва всички!

Утре и аз ще дойда в ЦУМ:) Ще се намерим надявам се всички:)

Аз вчера бях при доки, и какво да ви кажа 2800 сме станали вече. Тя ми каза че до 10тина дни ще се появява бебока, около 20ти. Започнало е да се намества в таза вече, и за сега ще мога да си родя нормално:) Ей ... много наближи...
Вчера понапазарувахме, но още не сме купили всичко. Днес излизахме, но тази жега не ми подейства добре и май  по- късно ще излезем да се разходим с татито:)

Лека вечер на всички и до утре.

# 191
  • Мнения: 16
здравейте

ние пък сме 3,100кг.
за сега доктора казва че ще е между 3,500 и 4000кг. едва ли ще е повече от 4 каза.
но има вероятност и да забави с качването както ставало много често.
сега килата на бебетата били много вариращи.
една седмица може да качи другата не и така



лека вечер

# 192
  • у нас
  • Мнения: 5 742
 Maminka sladinka  на количката GX Compakt / Giordani,  дали сенника се върти. Гледам различни сайтове и инфото за тази количка в тях е различно. А много ме интересува наистина дали се върти сенника и дали бебето може да е към теб. И дали това не е само реклама.  Понеже знам, че вие си купихте такава количка, а и мен много ми хареса, та затова питам, щото много на продавачите не вярвам.

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 18:33 от Sinara

# 193
  • Варна
  • Мнения: 49
Здравейте мили мами! Вече се бях притеснила, че ще ме забравите Sad, щото хич не пиша напоследък! Имам чувството, че като ходих на работа и седях по цял ден пред компа и повече имах време за форума, а сега - по цял ден разходки до болка, после къщна работа и каталясвам...

Вече съм готова с почти всичко - креватче с матрак, количка със столче за кола, дрешки, завивки, памперси, аксесоари, козметика...На мен ми трябват някои неща за болницата и е въпрос на дни да си ги купя...

Искам да споделя с вас, че откак влязох в 9я месец и се чувствам физически недобре - боли ме цялото тяло, ставите на пръстите на ръцете, колената, опашката, таза отзад, срамната кост, дишам тежко, изморявам се бързо ...уффф, чак не мога да се позная. Като схваната съм цялата, ходя леко разкрачена, давам дупето малко назад като патка, а ако трябва да стана от легло, или стол е въпрос на предварителна психическа нагласа...а изкарах толкова леки 8 месеца...а, забравих да кажа, че започнах и да се подувам. Наболява ме и от време навреме рязко ме срязва нещо долу ниско - точно над окосмената част. Имам и контракции..Май ще се ражда скоро...

Днес до обяд пак бях на разходка и искам да ви кажа, че съм адски благодарна, че изкарах бременността си през есенно-зимния-пролетния период. Просто в тези жеги как се издържа с големи кореми, подути ръце и крака, направо не знам....

Dessyaja - не се тревожи за хълцането. Чела съм, че е нормално за края на бременността. Бебока се опитва да диша през устата, но тъй като няма кислород и поема /пие/ амниотична течност и хълца от това. Не се изразих много професионално, но ще се опитам да намеря линк. Мисля, че го пишеше в описанията на развитието на бебето по седмици. И моята мадама хълца от време на време - понякога по 5-7 минутки не спира.

Много се радвам и се гордея с нашите две мами с близнаците!!!
Крис 80 - честито племенник!

Jerry - относно поръчките, ако искаш, ти предложи един ден в който да се видим, когато на теб ти е удобно - да речем в понеделник или вторник. Какво ще кажете мами варненки?

Чао от мен за сега и приятен уикенд!!!

# 194
  • Мнения: 106
А какво ще има в ЦУМ? Срещичка ли си правите?

Общи условия

Активация на акаунт