Много мина, мъничко остана-МАЙче да се гушка с мама!(27)

  • 10 935
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 792
здравейте момичета.аз съм от спящите Mr. Greenсега ставам Blush
тази сутрин бях с мама и със свекървата на църква  да ми пее попа молитва за леко раждане и имаше една малка сладка принцеса на която и пяха чиста молитва.ама толкова беше мъничко и сладко че ми идваше да го хвана и да го нагуша Blushи си викам кога ще излиза и моето бонбонче да му посиня кълките от целувки Heart Eyes
после като се прибрах и като се почнаха пак едни болежки ooooh!кръс корем....оф докога ли Thinking
аз като знам днес какво ми е имам чувството че ще ви прередя.ама да видим.
и кво ся ще залагаме ли сериозно.? Grinning
на новите ни мамчета добре дошли и леко и благополучно раждане им желая Hug
Елицапица евала душко.с толкова малко дете и пак мама да ставаш.прекланяма ти се за героизма.дано има кой да ти помага че ще ти е трудничко с две бебчета.
аз ви оставям и отивам пак да полагам кълка връз кълка Laughing

# 286
  • Мнения: 84
Олееее,много строга е г-жа ЕВРОФУТБОЛ.
Чак ми стана на мен гузно и неудобно,а не съм била там.
И как шпионира в темичката  Confused

slyn4o_bebe ,СПИН и ВАСЕРМАН влизат в изсл.на здравната каса за бременни.Или другия вариянт е да са безплатни за бременните.
Не съм сигурна и затова питай преди да даваш пари

А иначе са ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ-поне за Майчин Дом -София.

Не че работят с голи ръце и без маски,но ако някоя жена е позитивна,нека си се предпазват хората,а и бебето ще е в изолация.
Аз не бих искала моята бебка да я обслужва същата акушерка която не знае ,че съседското бебе е позитивно от майката.
А и колко спазват хигиена.....почти всяко е със стафилококи и едно да има дори

# 287
  • Мнения: 85
Здравейте! Неприятно съм изненадана, че наричате четиримата, дошли вчера с ироничното "специалисти". Ако бяхте проявили малко повече загриженост бихте се възползвали от това да седнете на някоя от масите, на които бяха консултантите и да видите дали нямаше да Ви дадат полезен съвет.
Много е хубаво, че сте си прекарали времето "на кафенце", но в този случай не Ви поканихме само за това, а наистина да получите БЕЗПЛАТНА консултация от специалисти в четири вида области. Друг е въпросът дали го оценявате.

Желая Ви здравословно бременеене!


Мммм,колко вкусна изглежда тортата.Деси как мина срещата?Аз нямах възможност да дойда.Мъжът ми днес е на работа и нямаше да се замъкна с двете деца.

Срещата беше много приятна, не че говорихме със "специалистите", ама то и какво да говорим с д-р от НЗОК, акушер-гинеколог незная от къде и юрист консулт от Еврофутбол? Говорихме си помежду си, пихме чайче, хапнахме сандвичи, плодове и торта, която за мен просто не беше вкусна. Ама аз обичам ШОКОЛАД, а тя беше бяла с блатове и крем някакъв. После пихме кафенца, водички, фантички и се разделихме по живо, по здраво. Аз лично си прекарах страхотно, за другите незная ... , посмяхме си се и така.

Бих могла всеки ден да си го прекарвам по този начин!!!


Ауууу, оценяваме разбира се, но не трябваше ли да ни попитате от какви аджеба специалисти имаме нужда? И кавичките не съм ги сложила за да се подиграя, напротив.
Дали не ни е трябвал специалист от НОИ по-скоро? Или такъв, който да разясни за стволовите клетки?
На нашата маса имаше жена, която беше дошла точно за това. Аз дойдох за да питам защо се бавят майчинските, но нямаше кого да питам!
СЪЖАЛЯВАМ, ако съм разочаровала някого с безинтересието си към специалистите Ви.
Но на следващата среща, ако има такава и ни поканите пак ще дойда, защото ми беше приятно, казвам приятно, но не и полезно.

Благодаря, че ме изчетохте, ако сте.

# 288
  • София
  • Мнения: 186
Мами,като гледам ГОСПОЖАТА ОТ ЕВРОФУТБОЛ се е засегнала че сте споменали храните които е имало,
а не  специалистите,но вие сте  прави че не е имало нищо полезно за нас там освен вкусните неща,за които казвате  Mr. Green
и в това положение като сме-как да не  пробваш от всичко-нали ? Simple Smile

# 289
  • Мнения: 85
Аз да се похваля за племенника ми. Роди се 3,550кг; 52см. Казва се Аксел (на Аксел Роуз). Голям сладур е (нали е все пак е рода  Laughing )

За раждане - аз залагам на Mu6muro4e че ще е следващата.

За изследвания - ами на мен пак стандартни ми пускат. Кръвна картина и урина.

Лаленце,  Hug Добре дошла мила! Дано скоро изпишат бебоците. Чакаме снимки. Ани също да качва снимчици на бебовците  Wink
Евала за името..... G'N'R са ми любимата банда. Даже 1992 отидох до Будапеща на концерта им....... няма такова изживяване.

Да им е жив и здрав малкия, ама как ли ще му викат на галено?  Thinking

Лаленце, аз не те познавам, ама да са ти живи и здрави.... и ти покрай тях, скоро да ги гушкаш и мачкаш!!!

# 290
  • Мнения: 85
Абе мамита как скитате по толкова  Shocked
Аз вървя 5-10 минути и до там са ми силите  Sad Задъхвам се корема ми става като камък и трябва да почина известно време иначе е много неприятно. Майка ми иска всеки ден да ходя при нея, а тя е на 15тина минути от нас ама хич не ми се ходи като знам как ще се добера до там  Sick

Аааааа, ходим - ходим, пък спрем. Ти какво мислиш? Само търсим пейка или кафене, а аз и пикалник щотооооо.....
Питай Мейз и Сисити колко сме ходили днес, и ги питай колко сме седяли обаче!
За това, с коремите напред и така.
А пък как ни се радват хората.... Ако сме повече ще стане фурор направо, може и някой лев да изкараме ... да купим на Сисити, юрганче от 750 лв. примерно и бибка-залагалка за 75,60!!!

Това е майтап Сисити, да не вземеш да ми се обидиш, че ......  newsm51 txtloves smile3535

# 291
# 292
  • Мнения: 85
ЕМИ НЕ СТАНА, НЯКОЯ ДРУГА ДА Я НАПРАВИ АЗ НЕ МОГА ..... ТЪПА СЪМ!
Ама името на темата харесва ли ви?  Embarassed Embarassed Embarassed

# 293
  • Мнения: 389
И аз не знам как се прави нова тема-важното е че опита smile3521

# 294
  • Мнения: 85
И аз не знам как се прави нова тема-важното е че опита smile3521

Дано някоя все пак я направи, да не ни "ЗАКЛЮЧАТ", че тогава сме загинали...., аз гася вече, че отиваме на някакъв рожден ден по никое време....
А утреееее...... ви моля ВСИЧКИИИИИИ да ми стискате палци, за да успеяяя , да се разведа!

# 295
  • Мнения: 2 910
Лале, добре дошла отново сред нас  bouquet Събирай сили, че скоро ще ти трябват двойни за малките сладурковци  bouquet

Ако не ме лъже бременната памет, преди 2м. си пусках изледванията за Спин и мисля, че плащах нещо, около 7-8лв. Иначе останалите кръв, урина и стерилна урина ги пускам всеки месец- безплатно. Слава Богу засега всичко е добре, доктора каза само, че хемоглобина бил нисък-117, бебето вече тежи 2607 и не било сигурно, но все пак да съм готова за по- скорошно раждане. То и аз самата вече го искам, че с тези отекли крака, ръце и лице съм като кит и трудно се придвижвам вече Confused
Това с болестите е много кофти, момичета пазете се, че баш на финалната права ще се поразболеем. На всички дечковци пожелавам скорошно оздравяване, че знам колко е гадно детето ти да е болно.

И к'во сега ще правим залагания ли Mr. Green Аз все си мисля, че ivali или mu6muro4e ще е следващата Grinning



Момичета, опитах се да направя нещо с новата тема, но не ми се получава, а и не мога да я изтрия. Хайде някоя по- опитна да се намеси. Това е тя: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284535.0

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 19:43 от reniuga

Общи условия

Активация на акаунт