Много мина, мъничко остана-МАЙче да се гушка с мама!(27)

  • 10 957
  • 295
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Крис, честито!Да е жив и здрав мъника и майка му да се възстанови бързо!
Аз преди малко станах въпреки упоритият ремонт над нас започнал от 9 сутринта  Mr. Green И цялата бях супер подута.Като си свивам пръстите на ръцете ме болят костите като стъпвам имам чувството, че стъпвам на възглавнички и то напомпени и боли.Снощи ми се схвана прасеца и мъжо вика , че бая съм охкала по едно време.Изведнъж започна да ме боли всичко.Като вървя повече от 5 минути и започва доста да ме болят тазобедрените стави и ми е супер некомфортно.Както не ми тежеше и си вършех всичко изведнъж се подух и едвам си върша работата.И ми е притеснено- имам чувстовот, че няма да успеем да се наместим докато излезе бебка.Тази седмица ще си купим спалнята , после трябва да наместваме и багажите (да купим голям скрин тъй като си разкарахме гардероба и сега сме с един скрин но не искаме повече огромни бутурници) Още не съм приготвила бебешките дрешки всичко ми е по разни чанти и сакове.И багажа за болницата не ми е готов ...абе уж започнах да пазаря и да се готвя още от петия месец ама финалните неща нещо не стигам до тях  Tired
Във вторник ще са ни готови пердетата за спалнята.Тънкото малкия си го избра - с Том и Джери  Heart Eyes много сладурско.
А тук в другата стая да ви се оплача- поръчахме вертикални щори бледо розови с едни орнаменти, абе много хубавички.Обаче каква я свършиха от фирмата на единият прозорец са тези които поръчахме а на другият са бледо лилави и все се дразня като ги погледна.Кофтито е, че не ги забелязах веднага, мъжо ги видя като се прибра на другият ден Crossing Arms
Синът ми свеки докато бях в болницата го свикна да спи на тишина и на ръце и после големи проблеми имах докато го свикна пак.Много е неприятно затова наистина е добре бебето да спи на шум някакъв Peace
joji04, за твое успокоение иди на лекар, няма смисъл да седиш и да се тормозиш с лоши мисли и притеснения.Знам колко е гадно  Hug
И ние смятаме да вземем бебефон но изобщо не сме се спряли на модел.Хубаво ще е да е с видео връзка но още не сме решили.Имахме камера (мини като тея за компютър) но мъжо я завлече на работата му , че му трябваше.Слага се някъде и с антена се слага една джаджа на компа или телевизора и се вижда всичко.Ще видим може да му кажа да ми я върне та да ползваме нея.Ако не останат финанси за бебефон понеже определено никой не ни помага и всичко си правим/купуваме сами.
Аз да ви кажа откакто сме се преместили (1 април) свеки чак днес се обади да ни "чуе как сме")  Laughing
Голям кеф!  Twisted Evil

# 226
  • Мнения: 84
Здравей НЕЛИСИТКЕ!!!И моята бебка след протеините е 2500 ,и моята доки каза да ги продължа и също като теб ги спрях.  Whistling
И моята бебка повече от 3100-3300 каза,че няма да е.И то ако изкарам до края на месеца.А термина ми е 8-ми.
Незнам вече както дойде,нали са вече зрели бебетата пък кг.ще има да си качват,като порастнат ще искат да свалят.
Аз не съм купувала от тези БИОГЕИМ,ами от една фирма ФЛП и това което ми остана ще си го доизпия като ми дойде кърмата,да се подсили малко.

# 227
  • Мнения: 207
oncheto кажи ти кой бебефон имаше предвид,че се заинтригувах?Четох за някакви ТСМ с видеовръзка,ама нищо не ми говорят?  newsm78

nelesita утре ще се видим ли ? Hug

# 228
  • Мнения: 85
Ура, събрахме сме, 4 - 4 кой ти ги дава!
Качвам снимките в мамите, да видите колко сме СЕКСИ!
Много благодаря и на трите, които присъстваха
Камелия, Ави и Сисити...

Хубава вечер и целувки   smile3509

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 15:49 от dessyaja

# 229
  • Мнения: 1 792
ЗДРАВЕЙТЕ МАЦКИ.
сега разгледах снимките ама много сте ми сладки.
аз качих няколко снимки на количката както бях обещала.иначе от скиторене нямам време да се спра пред компютъра.тези дни да чукам на дърво се чувствам добре и използвам момента да си джъткам.за нашето бебе всикчо вече му е готово.багажа ми е приготвен в кошарата само трябва да го прибера в една чанта.сега вече следва пълен релакс и си чакаме момента(дано да е по-скоро че няма търпение)
айде оставям ви че ще ходим да купуваме подарък за рожден ден че тази вечер сме канени.
 Hug

# 230
  • Мнения: 389
Мммм,колко вкусна изглежда тортата.Деси как мина срещата?Аз нямах възможност да дойда.Мъжът ми днес е на работа и нямаше да се замъкна с двете деца.

# 231
  • Мнения: 37
Разбира се че че се видим   аз съм първа HugВарненски мамчета на кафенце има ли др навити утре във 15:00часа на крамер заповядайте  bouquet
А  мамите Jerry,Pesa,Insatiable i Helina сме на линия нали Hug Flutter
Oncheto-радвам се че сте добре    Party Peace и аз мисля че като се родят има време да си качват кг бебешорите   bouquet
Хей Бургазлийки страхотни сте  newsm44 newsm51  и стахотни коремчета имате  newsm03
Ох тази торта как съблазнява самооо   Hands Clap

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 16:46 от nelesita

# 232
за бейбифоните аз имам мнение

аз ще си взема с камера от тези безжичните и картината от бебешката стая ще ми излиза на определен канал на телевозора в хола.
и в крайното ъгълче на всеки канал докато гледам телевизия ще виждаме бебето и естествено чуваме по бебефона.


Можеш ли да пуснеш линк към този бебефон  Embarassed? И ние ще си купуваме но още не сме се спряли на определeн модел. Rolling Eyes
Момичета нямам много време и заради това така набързо минавам   bouquet

# 233
  • Мнения: 207
Хайде чао от мен момичета,известно време няма да мога да чета форума,да се надявам че от бтк все пак тази седмица ще решат да ни включат нета у дома,отдавам се изцяло на мисли за беба и не мисля да слизам от седмото небе занапред,така че там ме търсете  Joy
На всички мами много спокойствие и хубаво настроение бебчовците да растат здрави и леко раждането на по-нетърпеливите   bouquet
Утре съм на линия в Крамер!

# 234
  • София
  • Мнения: 186
Мами,сега с е прибирам-ходихме в НДК на изложението "ИЗБЕРЕТЕ БЪЛГАРСКОТО"
само ако знаете  колко щанда  с бебешки неща  има....
и цените  са -цени на  производител,
ако имате  време  и не сте  купували дрешки,отидете там,
дори  и комплектите  за изписване са на полвината  цена  от магазина-и най-важното нито са турски,нито китайски
ами са си български.
Купих  бодита  по 3 лв едното-а са наистина  страхотни,шарени,едноцветни,с калинки с пчелички каквито се сетите,
дрешки всякакви  Simple Smile обувчици.......
много сме  доволни от днешния пазар  с татето Peace

# 235
  • Мнения: 559
Здрасти мамчета!
Някой има ли представа колко струва епидуралната упойка в Тина Киркова? 100-150?
Аз да ви кажа от вчера не се чувствам никак добре. Нещо става. Минават ми мисли през главата, че може да е началото на раждане, ама може и да си измислям  Rolling Eyes
Нощта едва спах. Много ме боли кръста. Все едно са бъбречни болки, ама не са защото като се ударя отзад по бъбреците не боли. За ребрата вече ви казах че доста ме болят. Днес пак ме схваща жестоко кръста и после ме отпуска. Единственото което не мога да разбера е защо не ми се стяга корема. Щом не се стяга, значи не са контракции нали?

# 236
  • Мнения: 572
Ура, събрахме сме, 4 - 4 кой ти ги дава!
Качвам снимките в мамите, да видите колко сме СЕКСИ!
Много благодаря и на трите, които присъстваха
Камелия, Ави и Сисити...

Хубава вечер и целувки   smile3509
Как ви завиждам, а аз се разбих от правене на нищо и седене в очакване на приключване на ремонта!
И сега нямам сили да мисля! Обаче ще си наваксам!

# 237
  • Мнения: 572
mu6muro4e
не се притеснявай ами отиди спешно на лекар!Преброй си  болките и ако започват и стихват на около 7 мин заминавай веднага!
Стискам палци!

# 238
  • Мнения: 425
Муцунката,ако ти кажа 4е ХИ4 не ми се ходи на ЖК при "моята"докторка,имам 4ас и от сега го мисля.Лошото е 4е ще опра до нея ако трябва да ми издаде болни4ен ако пренося Confused
Ина4е въобще нямаше да стъпя ве4е там.То и без това малко ми остава до раждането Crazy
Уговорих се с акушерка,Спокойна съм.Жената ми вдъхва голямо доверие Peace

mu6muro4e ,успокой се! Peace
Тъкмо сега ще ти дам пресни съвети за предвестниците на раждането които ми даде акушерката в4ера:

Трябва да ти изте4е тапата знаеш-до 24 4аса или малко пове4е ще запо4не раждането

Ако полу4иш болки/контракции които оба4е ве4е са и болезнени!/вземи си Но-шпа,Бусколизин,или Папаверини по4акай-ако ти спрат болките -зна4и още не са родилните Peace

Ако Не -ще се ражда Heart Eyes

На мен ми каза на 5-10мин регулярни контракции да тръгвам за болницата Peace

А!и щях да забравя-болките са ,ми каза все едно като при растройство-ял си сини сливи примерно Grinning

# 239
  • Мнения: 1 492
Привет и от мен. Радвам се, че се запознах с някои от мамите на срещата.
Освен, че се наприказвахме на воля, хапнахме сандвичи и торта, друго не разбрахме  Grinning , но за нас си беше полезна Hug

Мушмороче, хубаво е да се обадиш на доки, ако продължаваш така. Определено е знак за предстоящо раждане, но не мисля, че са типичните родилни признаци, точно преди самото раждане. Както казва Мейз, следи за регулярни болки и ако имаш такива - бегом марш с торбичката Simple Smile

Уф, бре Съндей, като чета за тия сини сливи се стреснах, че цял следобяд ме боли така корема, ама затихна, де. Май е от сандвичите на срещата Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт