Много мина, мъничко остана-МАЙче да се гушка с мама!(27)

  • 10 952
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 420
Момичета ,сериала"Раждане" по Реалити тв го дават от 13:15ч.Гледайте го ,много е интересно.Бяха го спряли за две седмици но сега пак ще го дават Peace

# 271
  • Мнения: 60
oncheto, Свекърва ми е много хубав човек и аз много я уважавам. Това, че има и лоши свекърви не слага всички под един знаменател. Тя е имала късмета да живее с лоша свекърва и има сериозно кожно заболяване на нервна почва, което покрай ремонтите, които правим се обостри и се наложи да полежи в болница, за да овладеят проблема. За щастие на всички ни утре я изписват.

# 272
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Гери, да ти е жива и здрава.То и моята да е жива и здрава де, това, че не се понасяме не означава, че и мисля лошото на жената.Просто искам аз да съм жива и здрава и да не ми се налага да опирам до нея за каквото и да било.Първо защото разбиранията ни са крайно различни и второ защото за всичко ми прави на пук и слага на първо място не това което е най- доброто за детето ми а това да ме ядоса мене Tired
За болките- аз имам 1 максимум 2 втвърдявания дневно.Вчера имах леки болки в яйчниците за кратко.Обаче да ви кажа как ме сърби цялото тяло , най- вече ръцете (от рамото та чак и пръстите), че се чеша като някоя крастава ooooh!Само аз ли съм с такива луди проблеми?
И много съм се подула краката ми са ужасно отекли , пръстите на ръцете също, чак ме болят като ги движа.
Лале, добре дошла отново , дано скоро си вземете мъниците и да се възстановиш бързо от операцията.Чакаме снимки  bouquet

# 273
  • Мнения: 236
Здравейте и от нас  Hug
Лале 32 добре дошла у дома,бързо възстановяване и скоро да гушкаш бебчовците  bouquet
Bella 04 знам колко е кофти когато детенцето ти е болничко.....пази се че ....да се оправяте бързо
Айде лек ден ви пожелавам

# 274
Еееех момичета аз докато се вредя да напиша 1-2 поста и тя темата ще свърши  Blush
При нас няmа нищо за отчитане.Вчера ни донесоха легълцето,утре ще купуваме матрачето и сме почти готови.  Hug
Някой обясняваше за бебефони с наблюдение и през телевизор, можете ли да дадете някакви линкове да ги разгледам ?  Embarassed

Лек и спорен ден на всички ви.   bouquet

# 275
  • Мнения: 112
Здравейте, мамчета!
Като стана въпрос за тапата, искам и аз да питам нещо за околоплодните води обаче. Дали някоя мама знае с какъв реактив ги изследват? Някъде бях чела, че с йод и ако се промени в зелено, значи са води. Аз от вчера имам нчкакво по-обилно воднисто течение и днес веднага на доктор (от ЖК), където акушерката направи теста и се оказа, че не са води. Аз нали съм си паника, все нещо си намирам да се притеснявам. Последният птъ беше, че бебето не мърдаше, и веднага на доктор, а то си спеше слако-сладко Simple Smile А сега това с водите...
Благодаря за мамчетата за отговорите за големите магазини, още не съм ходила, но ще се възползвам и ще отида да накупя всичко необходимо за бебо.
На Лаленцето - добре дошла отново сред нас (с по-различен статут вече Grinning), всички много ти се радваме!!!

# 276
Здравейте! Неприятно съм изненадана, че наричате четиримата, дошли вчера с ироничното "специалисти". Ако бяхте проявили малко повече загриженост бихте се възползвали от това да седнете на някоя от масите, на които бяха консултантите и да видите дали нямаше да Ви дадат полезен съвет.
Много е хубаво, че сте си прекарали времето "на кафенце", но в този случай не Ви поканихме само за това, а наистина да получите БЕЗПЛАТНА консултация от специалисти в четири вида области. Друг е въпросът дали го оценявате.

Желая Ви здравословно бременеене!


Мммм,колко вкусна изглежда тортата.Деси как мина срещата?Аз нямах възможност да дойда.Мъжът ми днес е на работа и нямаше да се замъкна с двете деца.

Срещата беше много приятна, не че говорихме със "специалистите", ама то и какво да говорим с д-р от НЗОК, акушер-гинеколог незная от къде и юрист консулт от Еврофутбол? Говорихме си помежду си, пихме чайче, хапнахме сандвичи, плодове и торта, която за мен просто не беше вкусна. Ама аз обичам ШОКОЛАД, а тя беше бяла с блатове и крем някакъв. После пихме кафенца, водички, фантички и се разделихме по живо, по здраво. Аз лично си прекарах страхотно, за другите незная ... , посмяхме си се и така.

Бих могла всеки ден да си го прекарвам по този начин!!!

# 277
Момичета, здравейте и от мен! Най-накрая и аз да стигна да пиша. Имах много стрес по приключване на работата в Швейцария, уреждане на майчинство, път и т.н. Вече сам в БГ, за сега при мама и татко Simple Smile, докато мъж ми пооправи апартамента в Перник,където не е живяно дълго време.Още нищо не е готово за бебо:(.А и аз не съм оринтирана за лекарите тук. Ходих веднъж в Токуда, но нямам все още заключително мнение. Може би ще раждам там. Има ли мами,които са там и какво ви е мнението. А мами от Перник? Ще се радвам да се свържем. Иначе при мен запо4наха едни подувания, изтръпване на ръце....ама няма начин, още малко ще търпим.
Честито на lale, да е жива и здрава и дечицата и също.
Поздрави на всички ви и леки дни до голямото събитие! Grinning Grinning Grinning

# 278
  • Мнения: 87
Май всички майски мами спинкат!
Е,нищо-аз ще си задам въпросът пък дано някой ми отговори.
Днес бях при доки да си взема болничнит 45 дена преди термин.Израща ме на изследвания - кръв, урина,ако  Blush, СПИН и хепатит ако не се лъжа...И ми каза че за СПИН-а и хепатит-а аз сама ще трябва да си платя.
Таа,въпросът ми е следният-някой знае ли колко може да струват тези изследвания ,че аз забравих да я питам доки.
...И също...-на Вас пускаха ли ви такива изследвания?

# 279
  • Мнения: 50
Май всички майски мами спинкат!
Е,нищо-аз ще си задам въпросът пък дано някой ми отговори.
Днес бях при доки да си взема болничнит 45 дена преди термин.Израща ме на изследвания - кръв, урина,ако  Blush, СПИН и хепатит ако не се лъжа...И ми каза че за СПИН-а и хепатит-а аз сама ще трябва да си платя.
Таа,въпросът ми е следният-някой знае ли колко може да струват тези изследвания ,че аз забравих да я питам доки.
...И също...-на Вас пускаха ли ви такива изследвания?
Аз не съм плащала нищо, когато ми пуснаха тези изследвания, но са без СПИН-А и хепатита-а. Сега отново ми дадоха направление за изследвания/последни/, но незнам за какво са.Ще питам във лабораторията. На мен нищо не ми казва моята докторка, дори и да я разпитвам и съм се отказала да разговарям с нея.

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 16:56 от lapence

# 280
# 281
  • Мнения: 1 492
Слънчо, цените на тези изследвания са около 10лв. за всяко +/-  2-3 лв. и се правят по твое желание. В смисъл, че доки не може да те задължи, ако ти не искаш.
На мен ми пуснаха този месец кръв и урина, но нищо не съм заплащала.

Вили, добре дошла на родна земя Hug

Еврофутбол, не се сърди, но ние сме на финалната права и нямаше какво да се консултираме със специалистите. Седнахме до д-р Роза.... специалист НЗОК и тя ни говореше само за Аква сорс и страхотните и продукти Rolling Eyes...Генеколог срещаме почти всяка седмица, а юриста Ви, даже и не се сетихме с какво може да ни бъде полезен. Вечно беше зает човека, явно е бил полезен на хората, които ги интересува нещо, а ние нямаше смисъл да му губим времето.
Благодарим Ви, все пак за поканата.
С най-добри чувства,
Камелия

# 282
  • София
  • Мнения: 376
Аз доколкото знам за СПИН изследването не е задължително  newsm78

# 283
  • Мнения: 7
Аз да се похваля за племенника ми. Роди се 3,550кг; 52см. Казва се Аксел (на Аксел Роуз). Голям сладур е (нали е все пак е рода  Laughing )

За раждане - аз залагам на Mu6muro4e че ще е следващата.

За изследвания - ами на мен пак стандартни ми пускат. Кръвна картина и урина.

Лаленце,  Hug Добре дошла мила! Дано скоро изпишат бебоците. Чакаме снимки. Ани също да качва снимчици на бебовците  Wink

# 284
  • Мнения: 25
Здравейте, регистрирана съм в темата, но досега не съм писала, защото имам бебок на 1 година, заради който се радвам ако ми остане време само да прочета нещо Joy.Оказа се, че термина ми е на 12.05, но понеже ще раждам със секцио (първия път родих така) най вероятно ще родя на 01.05. От няколко дни се чувствам ужасно- всичко ме боли, уморявам се като направя 5 крачки-да не говорим, че със прохождащо 15 килограмово кюфте цирка е пълен. Чакам с нетърпение да родя, защото вече всичко много ми тежи. Желая на всички леко доизкарване на бременноста и дано всичко да мине ок.

Общи условия

Активация на акаунт