Отговори
# 15
  • Мнения: 980
хайде и аз да се разпиша и тука

разходката приключи набързо и се прибрахме, много неприятно време и не ми се развяваше по улиците.
За НОИ нямам думи просто. Вчера са превели някакви парички, но за какъв период ...   33uu Една седмица им звънях без успех, за да се скарам. Rage  tantrumна всичкото отгоре бях и предцикълно и щях да ги отнеса като цунами японското крайбрежие... afwitch Misc Bomb ама и господ ги пази, бреееей Twisted Evil

А как чистите ушите на бебоците? Яни е с тесни канали като мене  Blush и е постоянно с мръсни уши... а се върти и не дава на се чисти. На мама  Animal Pig smile3560

Хехе, Валя, пожелавам ви утре да напълните шепите на педиатъра   Hands Thumbsup

# 16
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Аз какво да кажа....майка ми на 200км., а свеки 300км. Ама понякога така ми се иска да има някоя наблизо та да ме отмени. Rolling Eyes Особено с поотрасналото дете. Simple Smile
Rolling EyesИ аз като теб.Вече второ дете и никой не ме е сменил и за минута Whistling

А за болничните и аз имах проблем #Cussing out Не ми изчислили последния правилно,който трябва да допълни до 135 дни и ми го връщат.Веднага отидох до докито и ми го поправи,дадох го на ново в местоработата и вече си чакам парите,но вместо това получавам днес писмо с обратна разписка ,че болничния ми е ОТКАЗАН защото не е предаден в 14 дневен срок след поправката Shocked
Звъня аз в работата те били го предали вчера #Cussing outИ какво да правя звъня в НОЙ амаааа напушила ooooh! и разказвам случая на уважаемата госпожа отговаряща за болничните и тя ми вика спокоино Ама как да съм спокоина като става въпрос за 50 дни болнични #Cussing out
В край на сметка каза ,че ще отмени разпореждането на болн.лист Whistling

И при нас днес времето е хубаво PeaceДано да се задържи все така Peace
 tedsan и нашите ушички все пускат ушна кал.Чистя ги с клечица за уши през ден ,но не знам дали е позволено толкова често newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 1 546
tedsan като спомена "предцикълно " има ли друга дето като мен още да няма това чудо? newsm78
А за ушите на бебчо, честно казано никак не ги чистя. каквото има отвън от каналчето позачиствам и вътре не бъркам. Naughty Моя УНГ преди време ми каза, че ушите на децата не се чистят, каквото имало да се чистило то си излизало само.  Peace

# 18
  • Троян
  • Мнения: 141
Записче и от нас!Маги от вчера взе да ака по-гъсто,Едно такова като кремче е ,ама иначе нищо й няма.Дали е нормално?

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 10:18 от albenapd

# 19
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен!
Ние хубаво - лошо време все поизлизаме навън, иначе я стяга шапката госпожицата в нас,  пък и мама си   топи дупето уж така.
Бяхме на ортопед - всичко е ОК. Каза след 3 м. кенгуру, след 5м. навършени да сяда, и след 6м. навършени проходилка.  newsm78   Нооо ... има време до тогава.
Аз също нямам цикъл все още. Вчера дадох последните капки кърма и чакам "гостите". Гърдите ми си възвърнаха старата форма.
Ушите също чистя само отвън. Странното беше че напоследък все се чеши по ушите, но педито каза че можело да бъде защото и е суха кожата. Голямо успокоение.
Защо ви притеснява това че си смучат ръчичките?  Все си мисля че това е първото нещо което вскусват  от  това което са открили и че по- нататък ще има да лапат каквото им падне и няма да се сещат за ръцете.  Може би палеца  е по-  коварен за отказване?

# 20
  • Мнения: 51
dama, и аз за малко да ме подмине, ама край на авантата, днес ми дойде... CryМъжът ми вика, ако искаш да го спрем... ама рано е още за второ, ще изчакам малко.
Ели, аз помислих, че сте заедно, така съм решила явно, че живеете с нея, ами просто не й отваряй или и кажи какво мислиш и да си ограничи посещенията.
Нас  такъв дъжд ни пра, аз все викам то ще спре, ама на...не спря , но не е трашно, вече изсъхвам. И пак кърмих навън, не е страшно, аз си знаех, че ще ми хареса. Flutter

# 21
  • Мнения: 377
И нас лошото време не ни спира - дъжда си вали, а аз правя километрични преходи. Явно й харесва на малката да спи на дъжда, защото спа 5 часа и объркахме режима.
И цикъл още нямам - вече 1 година, но не ми липсва.
За свекитата - аз сега нямам, но бившата ми свекърва ми е напълно достатъчна. Все още се опитва да ми се меси, но не й минава номера.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
Леле момичета много бързо пишете Simple Smile
Ние днес направихме чудесна разходка въпреки,че времето на няколко пъти се опита да ни я развали...
Луси ако утре ще идваш в района ,защо не се обадиш да се видим.В Борово се събираме няколко майки тук от форума Simple Smile

Я да ви питам вие по колко време се разхождате с бебоците,че ние правим 4,5 часови разходки и се чудя да не и е много на девойката....

# 23
  • София
  • Мнения: 6 185
Моят цикъл нещо зацикли, но предполагам е нормално заради кърмата. Дойде веднъж и после само лекичко маркира и цикъл и овулация - на всеки 14 дена имам леко зацапване и болки - ама така и не успя да повтори истински. Но хормоналната буря явно е в действие, защото малко преди тези маркирания пъпките на Жоро пламват с пълна сила.

И аз чистя само ушната мида по съвет на педиатърката - по-навътре не пипам.

Явно съм от щастливките с изплатени и 3 болнични, сега да видим майчинството как ще е.

А свекървите ми се струва, че най-добрият начин за справяне е да мислим за тях като изкукали бабета. Моята поне е такава.
Признавам, че има моменти в които прави много адекватни неща. За Коледа ни прати голям колет с всякакви лакомства за бъдни вечерната трапеза, които аз нямах сили да приготвям с големия корем. После за РД на Ева (беше ни 5-ти ден с бебчо в къщи) изпрати голям колет с торта, лакомства, подаръци и празничен тоалет. Аз в този момент нямах възможност нито да правя торта, нито да поръчвам, нито да обикалям за рокля на малката. Сигурно го е направила за внучка си и сина си, но майка ми не се сети за тези неща.
Проблема и е, че смята, че някои неща и се полагат по старозаветна традиция и от уважение, и клюкарките от малкият град като и ги наприказват едни и съвсем превърта. Вчера например ходила при някаква далечна роднина да и иска обяснение, защо мъжа ми не бли поканен на сватбата на дъщеря и  ooooh!
Айде стига с тези свекърви, че се разгорещявам

# 24
  • Мнения: 135
На мен също не ми е дошъл цикъла.На Илия му чистя само ушната мида,както повечето от вас.
Следобяд бяхме набързо на разходка,че заваля.
Слънчоглед,аз също правя 4-5 часови разходки,на малкия му е добре.

# 25
  • София
  • Мнения: 56
Запис от мен

# 26
  • Мнения: 2 138
Здравейте пак за днес. Ей аз пиша рядко, а пък днес цели три пъти newsm78 . Цикъл и аз още нямам. Няма май и изгледи да е скоро. Само преди няколко дни ме болеше корема и толкова. А за акото- моето слънце яде 6 пъти дневно, а ака 6-8 пъти Laughing Сметнах, че 2 часа дневно ми отиват за къмене. А 1 час за преобуване. Ние се прибираме за всяко кърмене в къщи. Едно че още не мога да се престраща да го направя навън, иа и няма как да я преобувам, че ако знаете какви бомби има в памперса. Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 3 688
И аз не преобувам навн,чр все още ми се вижда студено,но нося ядене.
ести ти храниш ли навън?

# 28
  • Мнения: 10
Валя, не го ли прокара Гого от ябълковия сок? Ние вчера поставихме рекорд по акане-цели 4 пъти, така си прочисти чревцата от две кафени лъжички сок от ябълка.
tedsan, аз най-лесно чистя ушичките, докато го кърмя, поне тогава не шава толкова, чистя ги през ден Peace А ноктите на краката най-после успях да ги отрежа, то толкова ритане пада, че как да го хвана, на ръчичките само докато спинка ги режа, че иначе не дава господинчото Simple Smile
А тия болнични-още една стотинка не съм получила #2gunfire

# 29
  • Мнения: 51
Silvipl ако искаш може да се видим да си кърмим заедно, аз вече претръпнах. Но само по пейките в градската, в заведение още не съм... Embarassed
Слънчи, ние сме се разхождали и по повече, стига да му харесва , но вече не спи по3-4 часа както преи, случвало се е да излезем и да се приберем и той още да кърти, а сега по половин час и после иска да ръце да гледа, абе същата програма както вкъщи си я караме, пък и вече много му е интересно да гледа.
Друго, друго, а и на мен ми изплатиха онзи ден и последния болничен, сега ще видим как ще е ...

Общи условия

Активация на акаунт