Какъв подарък купихте за първия РД на детето ви

  • 3 176
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 314
запис  Whistling

# 16
  • Мнения: 9 903
при положение, че всички гости подаряват какво ли не, ние защо да подаряваме  newsm78 да не би да запомни и после да ни натяква Simple Smile
Е, естествено, че няма да помни като е на годинка  Peace. Ама някак си е готино да си има подарък от родителите. То иначе по тази логика и от бабите и дядовците да не получи, щото няма да запомни.  Peace

да, много си права Simple Smile
но те така или иначе подаряват Simple Smile
за детето най-готино е да е с мама и тати, и ако се наиграе с приятелчета на неговата възраст, е най-най-хубаво.

# 17
  • Мнения: 4 111
при положение, че всички гости подаряват какво ли не, ние защо да подаряваме  newsm78 да не би да запомни и после да ни натяква Simple Smile
Е, естествено, че няма да помни като е на годинка  Peace. Ама някак си е готино да си има подарък от родителите. То иначе по тази логика и от бабите и дядовците да не получи, щото няма да запомни.  Peace

По този начин са разсъждавали едните баба и дядо на сина ми и той не получи нищичко за първия си рожден ден, нито мартеничка за първи март, защото е малък и не помни. Аз пък изпитах удовлетворение да му подаря подарък.

# 18
  • Мнения: 22 436
аз също много се чудя какво да купя за 1вият рожден ден. Постоянно и купувам дрехи, играчки и т.н. и не се сещам за нищо специално, въртят ми се разни неща в главата, но ще видим накрая резултата какъв ще е. )))

# 19
  • Мнения: X
Нищо не подарихме, нито на едното дете, нито на другото.
То на една годинка едва се е осъзнало като човек, та ще седне да оценява подаръците!

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Количка за кукли  Peace

# 21
  • Мнения: 1 897
Никакъв. Просто оргарнизирахме празненството.

# 22
  • Мнения: 5 391
Къщичката с ключовете на Чико.

# 23
  • Мнения: 4 546
незнам какво ще му подаря , ама искам да е нещо, на което много и дълго време да се радва. Rolling Eyes

той може и да не помни, ама аз помня, че и дневник му водя  Grinning

# 24
  • Мнения: 1 193
Нищо особенно- дрешки, понеже всички гости, донесоха играчки  Wink

# 25
  • Мнения: 3 216
Нищо не му подарихме за първия рожден ден. Достатьчно беше тьржестовото ,което направихме . Имаше много подарьци от другите и на тази вьзраст не разбират толкова. сега вече е по-голям и разбира и се радва на подарьците.

# 26
  • Мнения: 165
един голям камион

# 27
  • Мнения: 11 004
Материалният подарък от нас е по-скоро да му се радваме ние, понеже е за наше удобство.
За дребос по-важно беше бебешкото парти. От гостите получи доста подаръци, от бабите и дядовците също. Hug

# 28
  • Мнения: 469
Направихме чудесен празник- Кръщене и рожден ден.Имаше много гости и много подаръци.
Иначе нищо специално не сме му купували,защото и без повод получава всичко от което има нужда.

# 29
  • Мнения: 2 587
Нищо не му подарихме за първия рожден ден. Достатьчно беше тьржестовото ,което направихме . Имаше много подарьци от другите и на тази вьзраст не разбират толкова. сега вече е по-голям и разбира и се радва на подарьците.

И ние нищо  Embarassed Един купон с много балони за пукане и това е.

Общи условия

Активация на акаунт