Бял списък на работодателите

  • 35 824
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 471
А за Мтел..?

# 61
  • София
  • Мнения: 2 271
А за ОББ някой ще сподели ли впечатления? Peace
За ОББ съм чела по други форуми, че НР-ката била някаква ужасна жена, която мрази хората да изглеждат добре  и да се усмихват. Освен това им се карала на интервютата.

# 62
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Мерси! Confused

# 63
  • София
  • Мнения: 2 271
Не, не се отказвай заради това. Ако смяташ, че си подходяща за позицията и си добре подготвена, не трябва да те спира някаква злобна стара мома....
Казах просто какво съм чела, пък то може да не е точно така. Освен това, трябва да я изтърпиш само на интервюто, после, ако те наемат, няма да имаш контакт с нея.
Успех!

# 64
  • София
  • Мнения: 17 368
Не че съм наясно с ОББ или знам за кой става въпрос, ама нали не си мислите, че в толкова голяма организация има една НР-ка, която провежда интервютата?

# 65
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Възможно е да не е една,все пак ОББ има във всеки град и е възможно да се провеждат интервюта в един и същи ден на няколко места,но наистина не съм запозната достатъчно

# 66
  • Мнения: 180
побутвам темата напред дано повече хора да пишат за добри работодатели  Peace

# 67
  • Мнения: 662
Аз работя във "Вивател" /БТК/ и не мога да се оплача. Осигуряват ни на реалната заплата, има бонуси, безплатно медицинско обслужване, безплатни лекарства при необходимост, безплатен телефон, карта, реална перспектива за израстване или смяна на отдела. Няма случай заплатата да е била забавяна.Миналата година забременях, взех си болнични още вторият месец без никакъв проблем. Винаги, когато ми се е налагало съм излизала в отпуска без проблеми. По време на бременността не съм плащала за лекарствата, всеки път ме гледаха на видеозон без заплащане, когато родих платих 550 лв. за избор на лекар-след десет дни ми бяха възстановени. Заплатата наистина не е много висока, но тук има и друг момент. Аз съм си от София и не плащам за квартира-
според мен, когато човек отива да работи в друг град трябва добре да помисли-не после да се оплаква, че парите били мизерни.

# 68
  • Мнения: 2 534
Да похваля и аз , бълг. работодател , но на европейско ниво  Simple Smile
Става въпрос за Джой фешън  , това са оптики Джой, Гранд и Кидс

# 69
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 285
" ДИАНА КОМЕРС" ЯМБОЛ - няма по-коректни от тях в града!  bouquet bowuu

# 70
  • Мнения: 18
Някой да знае нещо за Метро-Пловдив?

# 71
  • Мнения: 1 012
Туристическа агенция България Холидей, "Зарифопулос"ЕООД-България,"Риск Инженеринг" Ад
И от трите фирми нямам никакви оплаквания, даже напротив-Зарифопулос са гръцка фирма, гръцките шефове винаги са коректни, дават бонуси, осигуряват те на пълната заплата, служебен телефон, командировки в Гърция Simple Smile,за туристическата агенция е ясно-купона е голям-пращат те безплатно да дегустираш хотели  Simple Smile, Риск Инженеринг - водеща фирма в областта на енергетиката,много добри условия-великденски бонус, бонус лятна почивка, тринайста заплата, и новогодишен бонус на база постигнати резултати, прави ни новогодишен коктейл, после ходим някаде на хотел за два дни за сметка на фирмата, купон за 8-ми март и т.н.

# 72
  • София
  • Мнения: 5 260
Стана ми интересно за ХП глобъл деливери за отзиви оттам... доволни от какво- заплати, отношение от шефовете..?

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
Да попитам инфо за ЕТ "Димакс" - гр. Пловдив? Някой да е чувал нещо?

# 74

Общи условия

Активация на акаунт