Преди година видяхме две чертички, сега ни гледат вече ДЕКЕМВРИйските очички!

  • 11 035
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 534
здравейте мами,
споко и ние сме от ревлите, особено вечер докато се приспим е мъка...на обяд кажи-речи сама заспива...
Дани, Борянка е голяма сладурана...разгледах й албумчето още онзи ден, ама пропуснах да го отбележа Banghead
Яни, имаш я книжката Peace

# 256
  • Мнения: 686
Иве,мерси  bouquet

# 257
  • Мнения: 57
Дани да я нацелуваш тая малка кукла-много е сладка!До мамите,които дават пюренца-как изпирате засечените лигавчета и дрешки?Дени плюва,слага си ръцете в устата и всичко около нас е в пюре.

# 258
  • Мнения: 686
Дани да я нацелуваш тая малка кукла-много е сладка!До мамите,които дават пюренца-как изпирате засечените лигавчета и дрешки?Дени плюва,слага си ръцете в устата и всичко около нас е в пюре.
Фифи,ти искаш да лапа без да се цапа Laughing,нема начин!
За изпирането,колкото пералнята изпере,ако са много големи пораженията ще хвърлиш някое и друго лигавче!

Ей,това се казва работа!Каката е командирована в бабини си,Наско спи coolcool

# 259
  • Мнения: 44
Мамо Яни, завидях ти. Калоян цяла сутрин ту мрънка, ту реве яко. Сега съм го сложила в гимнастиката, запушила съм си ушите и блея пред компютъра. Не знам вече какво да го правя.
Навън май се показва малко слънчице - ще хващам количката и излизам навън. Спасение друго за мен няма  Cry

# 260
  • Мнения: 219
Льонка, мерсаж за палачинките  Hug Как е зетя ? Mr. Green
Аничка, много голям мъж найстина. Казват, че на 6м трябва да си удвоят теглото с което са се родили, а вие даже сте го задминали на 4м.
Борянка е голяма сладурана, пу пу.
Днес моята маймунка си поигра в гимнастиката, докато пооправя и разчистя, после заедно четохме форума, дадох цица и заспа. Тъкмо я преместих, ама се ококори, да видим дали ще ревне, или ще лапне пръстче да спи, че трябва прахосмукачка да пускам Simple Smile
А да ви питам, вашите бебоци денем как спят, Юлианка денем спи много леко. А пробвахте ли като ги сложите по корем да им сложите и пред тях някоя играчка. Ние мн се забавляваме така, и я бута, хваща, като я избута и не може да я стигне почне да се нервира  Laughing
Айде, в това гадно време да продължава чистенето. А на вас спокоен ден ви пожелавам, с колкото се може по-малко ревове Simple Smile

Това с кърмещите бащи направо ме убива. Следващия път мъжа ми, като ми каже "ако можех да я кърмя, щях да я гледам по цял ден" ще му покажа клипа  hahaha  Представяте ли си, прибира се мъжа ви от работа, а вие казвате "скъпи, аз излизам с приятелки, яла е преди малко, така, че сигурно ще я накърмиш 1-2 пъти докато се прибера" Joy Някой жени нямат кърма, а то бащите имат, егати работата.

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 13:09 от Tsvetito

# 261
  • София
  • Мнения: 165
Аниииииииии, що не свиркаш по отрано. Досега пих кафе там ( е и поопразних магазините  Wink )

# 262
  • София
  • Мнения: 294
Добър ден
Иве много ти благодаря за книжката, златна си  Hug  bouquet
Ние днес бяхме на косултация -65 см. , 5.650 кг. Rolling Eyes, то пред размерите на Борис на Аничка, моя направо е хърба, ама какво да се прави. Държахме се мъжки на ваксините (ние сме с две), само на края при обличането се по разревахме, но той винаги недоволства при тая процедура а сложим ли шапка ситуацията излиза извън контрол  smile3514.
Аз от днес съм на диетата на Дюкан, та да видим дали ще издържа. Лошото е , че много обичам плодове , а те не са разрешени, но ще се пробвам да издържа. Дано успея, че ми писна от тия сланини.
Да ви се похваля или по скоро да ви се оплача, от петък на сам ни мъчи зъбче, ама зверски. То е едно мрънкане, едно реване. Давам му панадол, мажа го с калгел и дентинокс, но ефекта е нулев. Изяде си ръцете защото гризалките не ги харесва нещо. Днес лекарката каза, че макс. до 3 седмици ще си имаме първото зъбче tooth

# 263
  • Мнения: 167
Друго си е навън!! Хей сега кацнахме, за да папкаме. Приключихме за 5 минутки и пак откъртихме. Паркирах я мишчицата на двора под моя прозорец да спинка блаженно, а мама да се помотае из форума.

# 264
  • Мнения: 99
nellyli , как я почна диетата? За кърмещите мами препоръчват да се почне от третия етап и там имаш 2 порции плод. Не че съм много опитна - аз съм от вчера, но така прочетох във форума.

# 265
  • София
  • Мнения: 294
annisoft , аз не кърмя

# 266
  • Мнения: 686
Преди малко се завърнахме от консултация.Пораснали сме с 930 гр.,тежи 6.930кг и с 3.5 см.Доктора ме похвали,че е добре гледано дете.Ама,защото е шишкав(да не кажа дебел) е започнала да му омеква кратуната и витамин Д-то го повишаваме на 5 капки.До преди малко рева от ваксината,сега заспа.

# 267
  • Мнения: 219
nellyli ние сме с почти вашите кг - 5660, само, че сме по-късички, само 61см сме, явно твоя мъж ще върви висок и строен Simple Smile
Аз да си похваля детето, че спа, докато мама почисти. Сега остава да измисля какво да сготвя с това пиле Simple Smile Да просна 2-рата пералня като изпере, уф имам и да изгладя малко чаршафи.
nellie75 направо завиждам за двора. А не попреваля ли?

# 268
  • Мнения: 42
Здравейте!  Hug
Аз вече давам заето. Малкият мрънкялник не е спрял от 2-3 дни. И аз се чудя да не са зъбчета, но нищо не напипвам, нито се вижда на венците му! И пак започна да се буди към 4 сутринта да яде, от което се върнахме на 7-8 хранения  #Crazy Оплаках се, но това няма да промени нещата  Simple Smile

Фифелота, за цапането, много трудно се перат. Особено моркова много цапа. Но съм доволна от прахта за пране, като го накисна за малко лигавника и се изпира.

Иначе при вчерашното ни ядене като кихна докато му беше пълна устата. Няма да ви казвам, че пюрето от моркови беше навсякъде  Laughing Аз възкликнах от изненада, а той се заливаше от смях  Laughing Рискът на професията!  Laughing

# 269
  • Мнения: 630
Момичета  Hug за отговорите.
Слава богу - повече не е плакала така и дано не се случва, че...
Минах през църквата, взех и светена водичка.
Аничка - има логика в това което си писала, но - започнахме баня към 20ч., беше сукала към 18.30-19, и след сукането - дремна в ръчички.  

А за размерите - ми добре сме си 61см и 5600гр. но на ваксини /и инжекции  Sad като ни слагаха/ си реве. И аз давам да суче и почти веднага пресичам плача.

Искам да питам - давате ли Зимафлуор на бебетата?

Общи условия

Активация на акаунт