Колички за близнаци - продължение :)

  • 48 405
  • 367
  •   1
Отговори
# 345
  • London
  • Мнения: 612
Мисля че влакчето би било ОК след 6мес обаче кое бебе ще слагаш отзад? Има да се сърдят. Задните седалки никога нямат добра видимост според мен а и децата не могат да контактуват.
Аз не харесвам влакчетата - според мен стават ако едното дете е по-голямо и евентуално върви по-голямата част. Когато се умори, има къде да го сложиш. Задните седалки обикновено са доста ниско до земята и ще му изстива дупето на горкото.

# 346
  • Мнения: 1 165
Аз съм с влакче, супер е. Никой не се сърди. Второто място е за бебето дефакто, но там се вози по-едрият близнак дори, защото така ми е по-удобно на мен за бутане, някакси така се разпределя по-добре тежестта. Има видимост, защото е по-високо мястото му.  Peace
Първото положение е полулегнало, е пак спи Мишо, ако му се доспи. Лично аз съм много доволна, влиза навсякъде, минава и по-задръстените от коли тротоари. С една дръжка е, и така бутам дори с една ръка цели 40 кг.  Mr. Green

# 347
  • София
  • Мнения: 1 847
Bean, поздравления за избора, babyjogger са едни от фаворитите ми, дори обмислях минито за летен вариант и малко съжалявам, че се отказах. За съжаление не се внасят в бг.
Аз също си мислих за влакче, но моите са много поспаливи и ми трябваше нещо по-удобно за спане.

# 348
  • София
  • Мнения: 6 184
аз мисля да си купя влакче,на което кошчетата за новородени стават на летни и се обръщат едно към друго.Струва ми се,че по-лесно се маневрира по улиците,а и маи по-лесно ще я натикам в багажника на колата

# 349
  • Мнения: 431
Bean, съвсем не съм съгласна, че не е удонбна количката тип "влакче". Ние сме с такова на Пег Перего и трябва да ти кажа, че никога не е имало караници кой къде ще е. Знимават се двамата когато съм ги обърнала един към друг. Висока е колкото останалите, и не изстива детето, а съм 100% сигурна, че е много по-удобна за спане, защото седалките са по-широки, и има пълно легнало положение Peace

# 350
  • София
  • Мнения: 1 711
Аз също подкрепям влакчетата. Ние сме с такова като на Каси, т.е. предната седалка няма пълно легнало положение и е за след 6-8 месеца. Много съм доволна, задното е по-нависоко и има добра видимост, никога не са се карали кой да е отпред. Аз също препочитам Лора да е отпред, че е по-лека и по-лесно се маневрира и качва по тротоарите. Спи си без проблем, положението е все едно спи в колата в столчето. Миналото лято все в парка сме спали и мисля, че за по-големи дечица - около годинка, не е проблем. А май-голямото предимство на тази количка, че минава по-лесно по тротоарите, влиза във всички магазини. А забравих да кажа, че на тази количка могат да се сложат отгоре кошчета за кола и евентуално би могло да се ползва за новородени...
Тази която ползват Мечето дори става за новородени, но е малко по-дълга и обемиста.

# 351
  • Мнения: 741
Hellche, а ще покажете ли за кои точно колички- тип влакче става дума- снимка или пък модела и марката?

# 352
  • София
  • Мнения: 1 711
Ето това е нашата:
http://www.gracobaby.com/Catalog/Pages/ProductListingPage.aspx?catID=10:44||1&subCatID=11:10447||1&pID=10434:4294959401||1#/1457
Точно тази марка и модел обаче не знам дали се внася в бг, ние си я поръчахме от щатите. На Каси е друга марка, не помня каква  newsm78
Но тук има подобни, цените са около 1000лв, но като гледам и другите колички които обсъждате са подобно цифри. Наистина за новородени може да не е много удобна, но за след това е супер.

# 353
  • Мнения: 107
hellche може ли да ми кажеш горе-долу колко ти излезна количката с доставката,аз искам такава за породени деца,но нямам възможност да дам 1000лв за количка!!!  Благодаря предварително Hug

# 354
  • София
  • Мнения: 1 711
$180.00 ми излезе с всичко ($160.00 колкото е на сайта + $20 такса някаква). Доставката ми излезе без пари, защото сестра ми живее в Щатите и когато си идваха лятото я донесоха. Ако имаш някой познат който се прибира от там излиза много изгодно, иначе по пощата не става, защото кашона е много голям и не го приемат, а с куриер предполагам е  #Crazy
Не знам обаче дали междувременно не са започнали да внасят от тези колички  Thinking нашта първата също беше Грако, от тези които са едно до друго, но купена от тук.

# 355
  • Мнения: 107
Благодаря много за отговора bowuu  Аз също съм харесала грако,за сега! В Бг ги има в сайта на Симонови,с доставката излиза около 700лв,затова питах! Благодаря още веднъж bowuu  bouquet   Hug

# 356
  • Мнения: 4 753
 Момичета, аз продължавам с брожениеята си относно количките. След като по някакво чудо видях единичката на First Wells, направо съм в потрес Confused
 Виждали ли сте в някой сайт или магазин тази http://www.hauckuk.com/en/detail.asp?PLID=1&BID=2&KID=1& … &ARTNR=512067 Или аз не яя свързвам с нищо, което съм виждала по нашите сайтове или просто я няма.

# 357
  • Мнения: 1 924
Kasidy,тази количка,но в друг цвят,съм я виждала в Хиполенд изложена,май те ги предлагат,освен да им се обадиш и да ги питаш.На мен ми изглеждаше добре,а и цената беше някъде към 500 лв.
Помня,че в тази тема едно от момичетата си я беше избрало-май Жабче,виж по-напред,
май имаше и линкове аддени Thinking

# 358
  • London
  • Мнения: 612
Kasidy, не знам колко си навита за поръчките по интернет, но можеш спокойно да разгледаш www.amazon.co.uk Доставят и до България, няма да те чарджат мито, защото сме в Европейския. Трябват ти само регистрация и Кредитна/Дебитна карта. Поръчката ти идва до 2седмици. Аз съм поръчвала доста работи от БГ през тях.

# 359
  • Мнения: 1 924
Аааа,с дебитна катра може ли вече?Едно време не ставаше Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт