Колички за близнаци - продължение :)

  • 48 426
  • 367
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 152
Момичета, за тези с по-големки дечица (над8-9 месеца) препоръчвам тази
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=4000372 … otn%3D8%26ps%3D35
От както я взех направо се родих! Минава навсякъде, лека е (14,5кг), има дъждобран и се събира в асансьор + 2 големи човека!  Peace И  не е скъпа!  Mr. Green

# 331
  • София
  • Мнения: 6 194
pitia,много ти благодаря,разреши голяма част от колебанията ми

# 332
  • Мнения: 4 766
 Момичета аз в краяна сметка се спрях на Citi Twin Red-FirstWheels но ще взема и зимните кошове. Така и няма да успея да я видя в действителност понеже по нета ще се поръчва. Исках да питам тези зимни кошове може ли първоначално да се ползват за преоз на бебетата в кола на задната седалка и имат ли някакъв механизъм за прикрепяне към нея?
 Ако някой ползва или е ползвал тази количка ще съм благодарна ако сподели и за материята. Хубава и плътна ли е или от оня шушляк през който направо фука вятъра.

# 333
  • Мнения: 359
аз се интересувам от същото което пита касиди , и ние тази количка ще вземем
касиди вие от къде през интернет я поръчвате?
Ние /мъжа ми/ ще я вземе от румъния заедно с кошчета за кола и разни други неща, за да излезне изгодно...

# 334
  • Мнения: 4 766
Венче, от сайта на simonovi ще я поръчам...просто нямам друг избор. С теб коментирахме покупка от Румънско, но ние ако тръгнем от Бургас пак същите пари ни излиза.

 Предполагма ще я получиш доста преди аз да я взема, защото мисля да изчакам още мъничко. Ще се радвам ако споделиш как е на живо освен ако нямаме късмета някое момиче да ни осветли.

 Ровя в нета да чета дали сошовете за новородено се закрепят за задните седалки на автомобила. Друг е въпроса че дължината на единия е 80 см, а нз дали има задна седалка на лека кола която да е поне 1.70 Confused

# 335
  • Мнения: 359
В Бургас няма ли я "на живо"?
Аз съм я гледала тук Сф в червено, синьо и зелено
Мислех да вземем зелено, но е много електриково, червеното е по-умерено (за момичета)
Иначе изглежда здрава, плътна материя....струва ми се добре направена. Сравнена с по-евтини колички изглежда по-стабилна.
В румъния по последни данни излиза 1270 (с кошове, чувалчета за крачета, чанта, чадър),
тук мисля около 1600.
Мъжа  ми ще отиде като се родят, около 10-13 април, ако искате и ви е дошло времето ,може давземе 2:) и да се пазари за отстъпка,мноо го бива Simple Smile
Като купихме креватчетата, ни подариха 1 матрак + спален комплект, аз ако бях плащам и ми е неудобно да се пазаря:)

# 336
  • Мнения: 7 803
аз не бих си возила децата в кошове, а в столчетата, за целта. все пак са направени да спасят децата при евентуална катастрофа, а кошовете са направени за колички  Peace

# 337
  • Мнения: 4 766
 Дъмпер, и аз така реших в крайна сметка. Мислех столчета по-нататък но ще трябва да ги взема и тях още в началото. Просто мислех че кошовете ще са по-удобни поне при изписването коагто ще се прибирам от Варна за Бургас.

# 338
  • Мнения: 4 473
Отворих  Гугъл да видя коя количка сте си избрали в крайна сметка и точно на Симонови сайта ми излезе пръв в резултати.
Касиди, ще крада идеи от теб, нали не възразяваш?! Wink Става ли за новородени този модел? Кой цвят си избра? Вярно е, че това зелено е много електриково, но за разнополови май това е единствения вариант. Simple Smile Казваш, че ще купуваш и столчета за кола - има ли към този модел такива или? newsm78

# 339
  • Мнения: 4 766
 Стрелче Hug Аз се спрях на червеното, другите цветове не ми допадат. От това което прерових в нета разбрах че столчета за кола от тази марка няма. Иначе така и не разбрах дали има пълно легнало положение количката, но така или иначе съм решила да взема кошовете за новородени.

 Мисля още малко да изчакам с поръчката, а от други момичета разбрах че количката може да се види в София и ловдив евентуално. Поогледай се. Нали знаеш че на картинки из нета нещата изглеждат съвсем различно Confused Ако за толкова пари получа някой боклук много ще се ядосвам.

# 340
  • London
  • Мнения: 612
Kasidy това беше и моят избор на количка през последните 2 месеца...до вчера. Моят съвет е - Не купувай без да си я видяла на живо.
Не става за новородени - трябва да се вземат кошовете допълнително. Момичета които я ползват в Лондон се оплакаха че предните колела били скапани - затъвали и прочие. Спирачката е много високо и неудобна - лесно се разваляла. В нета намерих коментар че на някого му се счупили местата където се прикрепя едното столче - били пластмасови и от няколко месеца се разправя с магазина за гаранция. Трудно се сгъва - трябва да натиснеш на 3места.
Коментара беше - за нещо с такава цена, качеството не отговаря.
Аз вече взех да гледам други, по-евтини варианти. В крайна сметка, само тази ми харесваше като стил, но не си струва нервите. За мен има време- дано излезе нещо интересно докато ми дойде реда.

# 341
  • Мнения: 4 766
 Направо ми разби илюзиите Confused Аз се спрях на тази именно заради зимните кошове, другата единствена която ги има и е във вид на нормална количка а не влак е тази на TFK, но тя нещо не ми допадна толкова на вид.

# 342
  • London
  • Мнения: 612
Кас, съжалявам че те разочаровам. Аз и ма милия я бях показала"Виж, това е нашата количка!" Сега гледам в  в www.babyjogger.com Там търси City Mini Double. Dават ги до 12кг. Сгъват се доста, компактни са, влизат в тесни врати и багажници и стават за новородени - смъкват се 5 степени. Не съм сигурна обаче дали можеш да я купиш от БГ - може би през нета ще стане. Съвсем нов модел е - даже и в Лондонските сайтове е без цена - поръчваш и ти казват. В Америка е $399 което не е толкова зле. На мен ми изглежда доста пъргава и като си помисля, те бебетата ще бъдат летни - не им трябват много закътани кошове.
Koрекция - има я в www.mothercare.co.uk £314 по-точно, очакват я до 4-8седмици. Мисля че това ще е моята количка. Надявам се да пуснат повече цветове. Ако някой се интересува, може да я пратя колет до БГ Heart Eyes

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 18:27 от Bean

# 343
  • Мнения: 1 924
Мацки,а тези тип влакче от каква възраст могат да се ползват?

Ние взехме Чиполино Туини като вариант за първите няколко месеца,
а после ще вземем някоя по-компактна количка и се чудя дали да е "пейка"или "влакче" Rolling Eyes

# 344
  • Мнения: 7 803
влакчето ползвах след годинката, но често имаше рев кой да е отпред  Tired иначе беше много удобна, но не и за дълги преходи. кофти е със спането и на двете деца

Общи условия

Активация на акаунт