модерно бебе = дънки

  • 11 075
  • 153
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 44 349
Да, вярно е, че всяка майка сама решава как ще облича детето си. Не мога да направя забележка каквато ти си направила, но и аз тихо бих се възмутила.
Просто считам, че "модерните" бебета не са ми по вкуса.Предпочитам на детето ми да му е удобно...и до 8-9месец си беше с ританки,памучни панталонки или гащеризончета....след това вече со "позволих" да и купя дънкови облекла.


кви ританки бе човек, на 9 месеца моето дете ходеше и фърчеше кат хиликоптер в парка...ест, че ще носи панталони, дънки, или квот ще друго...и със сигурност му е било удобно....запазете си възмущенията...и аз мога на много неща да се възмущавам, но не го правя, нито тихо, нито шумно.....

# 106
  • Мнения: 454
Някои хора май нямат какво да правят по цял ден и после решават и тема да пуснат. Дънките, които има моето дете са 100 % памук, така че не виждам какъв е проблема. Нямам представа авторката дали е наясно коло е гадно разни непознати да се опитват да ти дават идеи как да си гледаш детето. Като не ти харесват дънките не ги купувай за детето си, ама не - вътрешния мир е нарушен и трябва всички майки да бъдат предупредени за опасноста от дънковоте облекла за малките бебета.

# 107
# 108
  • Мнения: 985
Аз започнах да слагам дънки от 3-тия месец.Не виждам нищо нередно в това,а и всеки си има право на избор и не мисля,че е уместно да се критикува в случая. Peace

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Дънки или не въпрос на вкус не на мода.Всеки си облича детето както реши.
И ние имаме дънки ,а сме на месеци.Не виждам какъв е проблема?

# 110
  • Мнения: 469

ох, извинявай, но не можах да се стърпя да не те попитам - 19 дневното ти бебе така си стоеше в къщи ли? Или просто от време на време го обличаше така с дънки?



Не съм длъжна да ти давам обяснения,ама ще ти отговоря,защото съм възпитана Mr. Green
Обличала съм го според ситуацията,както преценя.
И да те питам твоите деца по цял ден с едни и същи дрехи ли стоят,защото моите ги преобличам по няколко пъти на ден.Можеш и да не ми отговаряш Sunglasses

# 111
  • Мнения: 1 745
 Joy Темата е невероятна.
Моето дете има дънки,подарък за 40-тия ден.Е,не й ги обличах,защото бяха най-малкия размер,но пак й бяха големи.  Laughing Но от 1-2 месеца й ги обувам.Сега й купих й още едни,има и 2 чифта дънкови гащеризони.  Mr. Green И вкъщи също й ги обувам.Ми то като е студено няма да можем да ги износим,ако са само за навънка.  Laughing
А да ви кажа,че наистина има хора,за които дете,облечено с дънки е много "модерно".Като я видят малката с тях точно така й казват-Яяя,колко си модерна,с дънки!  Rolling Eyes  Whistling

# 112
  • Мнения: 73
Не разбирам защо да си против дънките #Crazy,те са обсолютно нормално нещо.Аз не познавам човек,който да няма поне 1 чифт в гардероба си,без значение дали ги носи или не.С какво да са по-различни бебетата.На пазара има такива дънкови модели,които са си специално за бебета.На моето дете за първи път му сложих дънки на 15 дни-светло сини,100% памук с копчета за преобличане.И трябва да ти кажа,че ританки не съм имала нито един чифт.До 11месечно моето дете е стоял в къщи с цели гащеризони,а за навън- с дънки,анцунг или спортен панталон.А да кажеш,че дънките са модерни е все едно да кажеш,че са на мода анцузите Wink И другото,което мисля,е че никой няма право да поучава другите хора,най-малкото непознати Peace

# 113
  • Мнения: 258
От бебе има дънки и съм и слагала като беше дори на 3-4 месеца, дори на съм се замисляла дали е редно или не, дали е модерно или не... и т.н. Нали все са дрешки! Да не съм и сложила жертиери и силиконови чорапи?  Laughing Въобще не мога да разбера що за тема е това?!? Всеки решава как ще облича датето си и в какви дрехи ще му е удобно и не би трябвало да бъде съден за това!

# 114
  • София
  • Мнения: 5 759
Аз съм ЗА дънково облекло и носим но след като стана на 5 месеца Peace

# 115
  • София
  • Мнения: 978
Материята на бебешките дънки е 100% памук. Няма никакъв проблем да се носят. На мен лично ми харесва, не е въпрос на мода. Синът ми още на 40-тия ден /на погачата/ беше по дънки

# 116
  • Мнения: 721
Аз пък съм си ЗА бебешкото облекло  Mr. Green, напълно съм съгласна с авторката на темата, на мене ми е супер смешно като видя бебенца нагиздени и облечени с дънки, дънкови якета, бейзболни шапки и т.н.
Дъщеря ми има 1 чифт дънки и 1 чифт джинси подаръци, аз не бих й купила подобни "тоалети", има цял живот да носи подобни... бебе = нежно, бяло, чисто, нещо което дънките не са. Виж, за майтап от време на време я обличам "модерно"

# 117
  • Мнения: 1 745
За мен пък дънките са нещо толкова обикновено и "естествено",че изобщо не ги намирам за модерни. WinkНе смятам,че обличането в такива дрешки е гиздене и не го приемам така,а напротив-дори преди не съм се замисляла над тези неща.Просто си я обличам и това е.  Rolling Eyes
То си е казано-колкото хора,толкова и мнения.  Hug
А и на мен пък от началото още ми се искаше да я обличам в дрешки като за "големи",а не бебешки. Blush Всеки си има виждания,мнение и предпочитания.  Peace Hug

# 118
  • Мнения: 54
Моята дъщеря на един месец имаше дънков сукман,на 3м и подариха и джинси бяха супер сладурски много я харесвах в тях,на 5м и взех първите дънки.Сега има и сукман и дънки и яке и шапка дънкови.Има и джинси също яке и шапка джинсови .Аз съм преценила,че може всеки си преценява.А за прашките за две годишни чувам за първи път ако е истина не знам коя майка ще сложи на две годишната си дъщеря прашки.

# 119
  • Мнения: 3 216
Моя хубавец носеше дьнки докате беше много мальк и си седеше в количката.И даже не бяха точно дьнки,ами отпред дьнки,озтад плат. Сега не му слагам дьнки. Има,но предпочтам да ходи с меки панталони. Според мен е по-удобно за тичане и беснеене.

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 23:09 от kremena

Общи условия

Активация на акаунт