Обичате ли парфюми?-4

  • 129 169
  • 1 982
  •   1
Отговори
# 1 965
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
моля още някой да се включи с описание на Cologne-а, че аз не съм от "големите носове" и да е ви подведа  Rolling Eyes по някое си време мирише и на окосена ливада  Blush

# 1 966
  • Мнения: 4 380
моля още някой да се включи с описание на Cologne-а, че аз не съм от "големите носове" и да е ви подведа  Rolling Eyes по някое си време мирише и на окосена ливада  Blush

Не по някое време а през цялото време. Смотан одеколон, който се води унисекс, но си е типичен мъжки одеколон за след бръснене. Laughing

Аз нещо не разбрах жоржета...за теб цитрусовите парфюми ли свършиха?

# 1 967
  • Варна
  • Мнения: 3 415
сапунените Crazy...пък и си търся с аромат на краставица също  Mr. Green

# 1 968
  • Мнения: 4 380
сапунените Crazy...пък и си търся с аромат на краставица също  Mr. Green

И какво? Не можеш да си намериш? На всяка крачка само краставици, дини и пъпеши. Sick За сапунените да не говорим. Вече и сериозни фирми взеха да миришат на прах за пране. Joy

# 1 969
  • Мнения: 215
ама аз много мразя краставици  Cry иначе мерси все пак   bouquet

# 1 970
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И какво? Не можеш да си намериш? На всяка крачка само краставици, дини и пъпеши. Sick За сапунените да не говорим. Вече и сериозни фирми взеха да миришат на прах за пране. Joy

 Shocked не...не мога...влизала съм във всички магазини за парфюмерия и никой не можа да ми предложи парфюм с аромат на краставица...ясен и отчетлив...дини и пъпеши не обичам... Naughty ... със сапунените по-лесно се оправих, но за краставицата не мога да намеря  Tired

# 1 971
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
За сапунените да не говорим. Вече и сериозни фирми взеха да миришат на прах за пране. Joy
по този повод, лично аз усещам Калеш изцяло като сапун и кожа, но пък го обожавам. Сапун в най-добрия смисъл на думата  Peace

# 1 972
  • София
  • Мнения: 1 481
За сапунените да не говорим. Вече и сериозни фирми взеха да миришат на прах за пране. Joy
по този повод, лично аз усещам Калеш изцяло като сапун и кожа, но пък го обожавам. Сапун в най-добрия смисъл на думата  Peace
Аз усещам Калеш по същия начин, много ми харесва и моментът да си го купя е наближил.

# 1 973
  • Мнения: 4 380
И какво? Не можеш да си намериш? На всяка крачка само краставици, дини и пъпеши. Sick За сапунените да не говорим. Вече и сериозни фирми взеха да миришат на прах за пране. Joy

 Shocked не...не мога...влизала съм във всички магазини за парфюмерия и никой не можа да ми предложи парфюм с аромат на краставица...ясен и отчетлив...дини и пъпеши не обичам... Naughty ... със сапунените по-лесно се оправих, но за краставицата не мога да намеря  Tired

Хващаш подред всички които имат в названието си L'EAU, SUMMER, AQUA...и със сигурност ще си намериш. Laughing

В състава си краставица и цитруси съдържат Unforgivable Woman (Sean John), CK One (май всички видове. newsm78 ), DKNY Be Delicious (обикновения, Shine, Picnic, Art ). Със сигурност още много, много други. Ето ти тук списък с цитрусови:

http://www.aromat.ru/parfum/women_type.php3?tip=10

Морски:

http://www.aromat.ru/parfum/women_type.php3?tip=1

И в двата типа редовно е добавяна краставица. Можеш да пробваш подред.

# 1 974
  • Мнения: 4 380
За сапунените да не говорим. Вече и сериозни фирми взеха да миришат на прах за пране. Joy
по този повод, лично аз усещам Калеш изцяло като сапун и кожа, но пък го обожавам. Сапун в най-добрия смисъл на думата  Peace
Аз усещам Калеш по същия начин, много ми харесва и моментът да си го купя е наближил.

Не бъркайте сапун с алдехиди. Тя със сигурност не търси последното. За Калеш ли говорите или за деликатния Калеш?

# 1 975
  • Мнения: 87
Аз днес си поръчах на сляпо от Ягодка този парфюм http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=26281&goChar=C дано да не се разочаровам по описание добре звучеше.
топъл, сладък и вкусен  Peace надявам се да ти хареса, във Фрагрансекс имаше тестер 100 мл. без капачка на същата цена, добре е първо да проверяваш там цените  Peace

Видях аз даже тръгнах да поръчвам обаче нещо защо така не успях .Не ми прие данните от кредитната карта,пак ще пробвам да се възползвам от безплатната доставка.

# 1 976
  • Мнения: 4 380
Аз днес си поръчах на сляпо от Ягодка този парфюм http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=26281&goChar=C дано да не се разочаровам по описание добре звучеше.
топъл, сладък и вкусен  Peace надявам се да ти хареса, във Фрагрансекс имаше тестер 100 мл. без капачка на същата цена, добре е първо да проверяваш там цените  Peace

Видях аз даже тръгнах да поръчвам обаче нещо защо така не успях .Не ми прие данните от кредитната карта,пак ще пробвам да се възползвам от безплатната доставка.

Ти познаваш ли го или на сляпо? Това е най-противно натръшкващ чак от сладост парфюм без никакъв особен характер.

# 1 977
# 1 978
  • Мнения: 35 968
моля още някой да се включи с описание на Cologne-а, че аз не съм от "големите носове" и да е ви подведа  Rolling Eyes по някое си време мирише и на окосена ливада  Blush

Не по някое време а през цялото време. Смотан одеколон, който се води унисекс, но си е типичен мъжки одеколон за след бръснене. Laughing


е-е-е! не си права  Laughing! аз не харесвам унисекс и мъжки аромати, но този ми е любим/единствен такъв!

# 1 979
  • Мнения: 152
Здравейте, може ли да ми препоръчате аромат от категориата Citrus Aromatic, нещо като Cerutti Image pour Femme?
Face A Face Faconnable
Аромата - свеж букет от зелени цветя и прясно окосена трева.Точно на Имиджа ми мирише.

Общи условия

Активация на акаунт