Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 16 733
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 948
Закуска - бутер банички със сирене
Обяд - пиле със спанак и ориз
Вечеря - зелена салата, варени яйца

# 46
  • Мнения: 1 802
За вечеря - пържена риба и зелена салата
Наготвих и за неделя и понеделник (така ми е най-кеф) - лапад със свинсо месо; лапад със ориз; охлюви (това е за мъжО, аз не кусвам охлюви)

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Вчера: супа топчета.
Днес за закуска пържени филийки, за обяд дояждахме каквото има из хладилника, за вечеря нещо бързо на скарата със салата.

# 48
  • Мнения: 5 462
Пържен пресен калкан , картофена салата с майонеза и студена биричка .За десерт ягоди и сладолед .Съвсем лятно сме я подкарали . Wink

# 49
  • Мнения: 3 641
Снощи пържена скумрия с карт. слата, а днес любимите спагети  chef

# 50
  • Мнения: 1 679
За вечеря - леща, пилешко месо и зелена салата.

# 51
  • Мнения: 1 179
За закуска-козуначени кифлички с течен шоколад.На обяд-телешко с грах,а за вечеря мъжо пече ребърца на скарата.

# 52
  • Мнения: 2 778
Закуска - корнфлейкс
Обяд - зеленчукова супа,кебапче имаше останало и малко от пилето на грил от вчера та го доядохме.
Вечеря - печено агнешко и зелена салата.

# 53
  • Мнения: 113
Яхния от пиле с грах и зелена салата.За утре - newsm12

# 54
  • Мнения: 463
Пържени домати с яйца, салати, таратор и сандвичи - това беше през деня. А и печен пресен суджук....

# 55
  • Мнения: 3 036
За закуска палачинки със сладко от смокини.
 За обяд яхния от пилешко със зеленчуци,за гарнитура ориз.
За вечеря пържоли във фолио с марината.
Десерт ягодов сладкиш.

# 56
  • Мнения: 995
Яйца по панагюрски, шопска салата, чийзкейк.

# 57
  • Мнения: 4 358
За обяд - Мъжки яйца  Mr. Green - рецепта на мъжа ми - с много надиничка и кашкавал на фурна.
За вечеря ето тези вкусни принцески от темата за Ресторанските кръчмарски рецепти -  Snake благодаря ти много за рецептата. Ометоха се за отрицатерно време bowuu

# 58
  • варна
  • Мнения: 1 830
Днес обядвахме - кисело мляко
За вечеря направих свинки кебап, салата от домати и сирене, а десерта беше ядки и шоколад Wink

# 59
  • Русе
  • Мнения: 626
Днес за закуска имаше сандвичи с кашкавалче, луканка, сладки и плодове. На обяд всеки се спасяваше сам  Simple Smile, а за вечеря направих зелена салатка и картофки на фурна с пилешко и манатарки.

Общи условия

Активация на акаунт