към жените -майки- кога започнаха да ви став&

  • 2 746
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз ходих до 4-ти месец в дънки. После вече изобщо не ми ставаха  Embarassed и започнах да нося ролкички. Изпитах ужас когато установих, че нищо не ми става след като времето захладя  #Crazy

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
още в края на втория началото на третия не влизах в мои панталони,няма начин размер ХС
Сега два месеца и половина след раждането още немога да се намърдам в тях. Embarassed

# 47
  • София
  • Мнения: 44 417
не е рано....зависи какви са ти дрехите, с каква талия, колко си наддала.....
аз чесно не помня...помня само, че понеже седях по цял ден пред компа и мн ми се впиваха дънките и хич не ми беше приятно...иначе си ми ставаха.....та май към 3-4 заради това си купих един панталон с ниска талия, на ластик и си ходих с него и разни ластични поли...и  изобщо по-меки дрехи.....иначе бременен панталон си купих чак началото на 9-месец Wink

# 48
  • Мнения: 149
Аз от 2 седмици мога да обуя само 2 чифта джинси и един панталон, а сега съм в началото на четвърти месец. Не ми е порастнал корема, просто много се разширих в ханша и краката без да вдигам килограми. Дори не знам дали после пак ще стана секси,защото скоро ще стана много зле - от спортно кабрио на комби Simple Smile

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 296
И аз не можех да си закопчавам панталоните в трети месец. Предполагам, защото бях много слаба и всички бяха доста тесни.

И аз така.  Sad

# 50
  • Канада
  • Мнения: 494
Първия път към средата на 4 месец вече не можех да си нося дънките,а сега в края на трети все още едни дънки с ниска такия ми стават и са ми удобни,но скоро ще трябва да подновявам гардероба Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 4 590
Към 5-6 месец. Нямаше угодия при мен - дрехите от преди бременността ми станха малки, а бременските с ластиците и падаха. ooooh!

# 52
  • Мнения: 3 695
Почти докрая ми ставаха повечето дрехи и дори коженото яке.  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 63
Ами някъде до 5-6 месец си носех старите дрехи.

# 54
  • Мнения: 864
И аз не можех да си закопчавам панталоните в трети месец. Предполагам, защото бях много слаба и всички бяха доста тесни.

И на мен така  Peace

# 55
  • Мнения: 1 317
Купих си един единствен панталон за бременни в средата на 7 месец, дотогава си ходех с дънките си с по-ниска талия.

# 56
  • Мнения: 3 932
Аз някъде в шестия месец си купих "специализиран панталон", а започна да ми личи бремеността през 5-я.

# 57
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Към 5 месец.

# 58
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
При всеки е индивидуално. Аз носих повечето си дрехи до края на 5-ти месец.
Купи си дрехи за бременни, важното е да не ти е стегнато на корема.

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На мен започнаха да ми отесняват дрехите на края на 2-я месец  Peace

Общи условия

Активация на акаунт