Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 203
Това е ужасно! Галя, ужасно много съжалявам за загубата! Приеми моите най-искрени съболезнования! Прегръщам те силно и кураж! Нека малката душичка почива в мир Flowers Rose!

# 61
  • Мнения: 346
Искам да напиша нещо , а думите сякаш не идват.....

# 62
  • Мнения: 5 333
Мила Галя, сърцето и душата ми плачат с теб! Такава голяма загуба! Моите съболезнования ! Мъничкото ангелче Анна-Мария, душичката на мама...

# 63
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Милото детенце...Моите съболезнования на цялото ти семейство.Изтръпнала съм при мисълта за случилото се.Бог да пази децата ни.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 320
Просто незнам какво да напиша....  Cry
Злато, толкова съжалявам миличка! Толкова много се радвах за теб, за вас... Бъди силна! В такива моменти, незнам дали има Господ!!! Прегръяам те силно и ... просто незнам какво да ти кажа! Каквото и да е ще е безмислено....

Моите съболезнования на теб и цялото ти семейство!

# 65
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Злато , мойте съболезнования!   smile3518
Почивай в мир , малка Анна-Мария.

# 66
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Боже не мога да си събера мислите, след това което прочетох.
Не мога да повярвам, въпреки че препрочитам отново и отново.
Галче, моите съболезнования. Няма думи с които да успокоя наранената ти душа.
Ако с нещо мога да ти помогна...

# 67
  • Мнения: 3 929
ZLATO, много съжалявам! Приеми моите най-искрени съболезнования! Покой на малката душичка, на молкото ангелче!
За първи път влизам в този форум. Аз съм мама на Тони, който се роди на 14 октомври 2005 г. затова реших да се включа в темата, но, уви, попаднах на тази скръбна вест.
Господ да пази децата ни!

# 68
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Злато, мила майчице, толкова съжалявам за сполетялото ви нещастие, думите са слаби да изразят мъката, която изпитвам за станалото и огромното ми съчувствие за теб.
Загубата никога няма да се преживее, както и мъката, която Господ е сложил на душата ти пред тези светли празници.

Давам ти цялата си майчина обич и се моля да на мериш сили да продължиш напред!

Прегръщам те силно и знай,че се моля за душичката на мъничката ти дъщеричка!  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 12:20 от Пипи_лота

# 69
  • София
  • Мнения: 4 578
Гале, моите съболезнования на цялото ви семейство, нека почива в мир малкото ангелче Анна-Мария  Praynig

# 70
  • Мнения: 167
Злато, исказвам и своите най-искрени съболезнования!  Flowers Rose Flowers Rose Нямам думи да опиша тъгата, която почувствах след прочетеното - само сълзите се стичат безмълвни  Cry.
Бъди силна в тези тежки дни и знай, че семейството ти се нуждае от теб!!!

# 71
  • Мнения: 391
Злато, приеми и моите най-искрени съболезнования Flowers Rose Душата ми плаче, прегръщам ви и се моля да имате цялата сила и кураж, които ще са ви нужни  Praynig

# 72
  • София
  • Мнения: 1 254
Злато, съболезнования... Днес разбрах и цял ден не съм на себе си. Плаче ми нещо отвътре, не знам какво точно... Дринка ми каза и два часа след това не знаех какво върша, ужасно ми е мъчно... Надявам се да успееш да преодолееш поне малко то мъката по твоята звездичка. Прегръщам те силно.

# 73
  • Мнения: 1 046
Откакто прочетох се каня да пиша, но незнам какво е подходящо за такъв случай, няма думи на света който да помогнат или утешат сърцата на любящото семейство загубило дете  Praynig Praynig

# 74
  • Мнения: 1 930
Гале...каквото и да напиша, каквото и да си мисля, едва ли  по някакъв начин ще ти помогна да преодолееш или намалиш скръбта в душата си.
Подобно нещо не се преживява...Ана -Мария я помня такава- красива и обаятелна, каквато се роди, и на каквато всички се любувахме......тя остана толкова мъничка, и толкова крехка- но отиде при ангелчетата.
Ти обаче остана да скърбиш , ти си майката...и днес цял ден, след като Ади ми каза, тъй-като не влизам често във форума, място не си намирам.....отиде си част и от мен. Не е преувеличено. Познавам те( макар и слабо) но едно единствено нещо аз така и не разбрах..защо Господ прибира тези невинни души....тези-мечтаните, най-красивите, най-обичаните...
отплеснах се...обаче  ме е страх...страх ме е да се обърна....та това са нашите деца
Силно се надявам да успееш да преодолееш мъката..едва ли...няма как...Боже....

Общи условия

Активация на акаунт