Само за ЛУДИ майки ;-)

  • 4 202
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 178
Що бе хора не го пуснахте това преди години ??? Дьщеря ми отдавна не се тьркаля ,но като беше малка...Просто не ща да си спомням !!! Като нищо щях да и приложа този контра удар . Освен да изчакам ...внуците... Laughing

# 31
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Много готино Joy rotfImbo
Мале много готино

# 32
  • Мнения: 4 392
Тази тактика я прилагах редовно. Mr. Green В къщи.
А периода на тръшканията на малката  по земята отмина бързо при нас. Играех го непукистка.  Laughing Като кажех" Добре, хайде чао тогава" и и обърнех гръб, веднага ставаше и хукваше след мен. Wink

# 33
  • Мнения: 3 886
Детето ми никога не е правило така, но то си е до темперамент. Хареса ми как се подсмихва русото хлапе в количката Grinning
ХАхаха яко и на мен  ми хареса  хлапето как се смее определено е в мой стил hahaha hahaha Peace

# 34
  • Мнения: 606
   Проблемът е, че няма да помогне.

# 35
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Знаете ли какво се питам?
Дали ще има същият ефект към мъжете?-особено когато мрънкат за нещо

# 36
  • Мнения: 606
Дали ще има същият ефект към мъжете?-особено когато мрънкат за нещо

  Не, но ако искаш да постигнеш нещо - опитай. Ще се изненадаш от резултата. Скоро няма да ставаш от земята.  Joy

# 37
  • Мнения: 2 407
Явно това е начина,когато дъщеря ми крещи и аз крещя и тя млъква.Ефектно е.

# 38
  • Мнения: X
Има ефект, да Mr. Green Обикновено резултата е сащисана физиономия, толкова се потрисат и толкова не очакват такава реакция, че чак да ти стане смешно после. Лошото на метода е, че не иде някак в магазина да почна да пищя......... ама и с каката не съм имала кой знае какви проблеми от това естество, не знам как стана, че спря да се тръшка, сега ще видим малкото какви ще ги сервира.

# 39
  • Мнения: 109
Изпробвано е и действа rotfImao rotfImbo rotfImaoБезотказно ефикасен метод при всяка лудория

# 40
  • София
  • Мнения: 5 079
E ще го пробвам, моето започва да се пробва  Twisted Evil и ми допада идеята... Как не съм се сетила днеска като откри сезона на тръшкането да легна и аз... newsm78 hahaha Joy

# 41
  • Мнения: 1 367
Хммм,чак дотам не съм стигала.Не заради друго,ами защото мойто слънце е още малко и не се е тръшкало така.Но като си знам лимките в главата и като се има предвид,че той е точно мое копие по темперамент /разбирай кривотии/,нищо чудно да се случи.Засега съм го имитирала като врещи,много е забавно,врещим си двамата,после той бързичо млъква и ме гледа странно  Laughing Но ще го имам предвид,когато му дойде времето.Не че не ми се е искало да го направя досега,ама...

# 42
  • Мнения: 2 018
Когато реве безпричинно вкъщи го завеждам пред огледалото и аз започвам да викам. Има ефект.  Peace

Един единствен път легна в Кауфланд и започна да се гърчи и пищи. Мисля си, ако реши да повтори, дали да не се пробвам и аз, като лудата майка  Joy Joy

# 43
  • Мнения: 620
Никога не ми се е налагало да прилагам такива тактики Party
Но ,че са ефектни съм сигурна Laughing

# 44
  • Мнения: 8 999
По земята се търкалям единствено  вкъщи, иначе на обществени места само тропам с крак и рева като магаре. Децата така се шашкат, че забравят за какво са се тръшкали.
Определено системата е ефективна.

Общи условия

Активация на акаунт