Само за ЛУДИ майки ;-)

  • 4 197
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 179
Я, как не съм се сетила. ОООО да ще пробвам, че  Crazy

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
А бе, и аз съм правила така понякога... е, не точно това, но в този смисъл...

Луда да съм?.. не бих казала, по-скоро луднала!

# 17
  • Мнения: 1 447

 Много е яко това аз си признавам,че и на мен ми е идвало да го направя.
Само викането де без лягането по земята Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 73
Правила съм подобен пърформанс без тръшкането по земята. Имаше дългосрочен ефект. Sunglasses
И аз така,много добре действа

# 19
  • Мнения: 4 784
 rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao много яко!

# 20
  • Мнения: 198
ЖЕСТОКО Joy Joy Joy Joy Joy Joy
като я изгледа човек няколко пъти и хваща разни изражения в хлапето Joy Joy Joy
Дано не ми се наложи да я пробвам, не знам, дали ще успея толкова достоверно Grinning Grinning Grinning Grinning

# 21
  • Мнения: 10 758
Правила съм го само в къщи.
Действа!

# 22
  • Мнения: 4 585

Товая е педагогически метод, кое му е смешното, още преди две години съфорумка
NikiFin го описа в Дания, също в магазин. Само че хората знаят за какво иде реч,
продължават да си пазаруват.

# 23
  • Мнения: 103
 smile3532  Искало ми се е и на мен да се тръшна на пода.....  Засега всичко е под контрол. При нужда задължително ще пробвам!

# 24
  • София
  • Мнения: 6 999
Моята майка е върл почитател на този метод и го прилага на дъщеря ми... Rolling Eyes
Казва, че действа.

Аз, някак... съм явно по-загубена и не ми допада. Когато дъщеря ми се тръшкаше по пода, на тротоара или където и да е просто чаках да й мине.

# 25
  • Мнения: 1 668
Ох, мислих, че мъж ми е новатора в това  Joy Joy Joy. Детето ни се тръшкаше като обезумял, мъж ми стана, със засилка се метна на пода, започна да се тръшка и да крещи като обезумял. Оттогава детето никога не се е тръшкало повече.

# 26
  • Мнения: 156
Методът на отразяването е стар.
Действа не само върху децата. Mr. Green
Съгласна съм  напълно, така е.
Който иска да пробва, има страхотен ефект. Е, не съм се тръшкала на пода, но върши работа в други ситуации.
Най-лесният начин да манипулираш.
И още нещо: това кара децата да усетят какво чустваш ти в момента. Но ако не сте напълно сериозни в това, което вършите, само ще ги накарате да се посмеят повече. Laughing

# 27
  • Мнения: 229
Страхотно е smile3521 В магазина сигурно няма да го направя , но в къщи със сигурност ще пробвам smile3508 Дано да има ефект, че моето диване направо ме подлудява...

# 28
  • Мнения: 3 835
Ъ, какво толкова, ами естествено, правила съм го, само че не на обществено място, иначе най-редовно показвам на щерката как се държи. С една дума, с нейните камъни, по нейната глава. Но не събрах смелост да се тръшна на земята в парка пред цялата обществена аудитория, затова и ми излезе името на лошата майка, която си зарязва лежащото дете на земята и най-спокойно си заминава по пътя. Точно два пъти пробвах с благи думи да вразумя лежащото си и крещящо хлапе, резултата беше плачевен и ситуацията съвсем неконтролируема, та друг избор освен да се правя, че не съм с нея, нямах.

# 29
  • Мнения: 11 315
Тия от рекламната фирма все едно мен  са снимали с двете природни бедствия в селския супермаркет.
Случи ми се точно преди 2 г. Оттогава мога да пазарувам с двамата без да чуя "Гък!".
Абсолютно ефективен метод! Peace

Общи условия

Активация на акаунт