За акнето и Diacneal

  • 23 021
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 798
Момичета, препоръчайте ми някакво хидратиращо кремче на Авен за чувствителна кожа  Rolling Eyes

Препоръчвам ти дневното кремче Hydrance Optimal SPF 15 на Avene за чувствителна кожа, много леко и приятно.  Peace

http://www.escentual.com/isroot/Escentual/SiteImages/ProductImag … Avene/6808695.jpg

# 16
  • София
  • Мнения: 7 798
Хиххи illy писали сме едновременно и едно и също.  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 4 751
Хиххи illy писали сме едновременно и едно и също.  Grinning

Че даже и едно и също нещо сме препоръчали  Hug

# 18
  • Мнения: 3 459
Иля, illy  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ще взема едно тестерче отнякъде да го пробвам, за да видя дали ще ми понесе и ако ми хареса ще го взема  Hug

# 19
  • Мнения: 1 081
Момичета, препоръчайте ми някакво хидратиращо кремче на Авен за чувствителна кожа  Rolling Eyes

Препоръчвам ти дневното кремче Hydrance Optimal SPF 15 на Avene за чувствителна кожа, много леко и приятно.  Peace

http://www.escentual.com/isroot/Escentual/SiteImages/ProductImag … Avene/6808695.jpg



Дайте повече инфо  Praynig
За мазна кожа става ли?
И колко парички е ?
 Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 7 798

Препоръчвам ти дневното кремче Hydrance Optimal SPF 15 на Avene за чувствителна кожа, много леко и приятно.  Peace


Дайте повече инфо  Praynig
За мазна кожа става ли?
И колко парички е ?
 Peace

pusycat, кремчето е предназначено за чувствителна кожа.  Лекичко е, попива добре, не мазнее, можеш да си вземеш тестерче, за да пробваш как ще действа на мазна кожа.  Peace
Цената му е 23- 24 лв.

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Ползвала съм Diacneal, изписаха ми го преди около 2 години, изчисти ми петната. Наистина е жълт и щипе доста, но явно върши работа. При мен лечението беше Далацин-Т с Diacneal и редуването му със Скинорен и да чукна на дърво вече не съм виждала пъпка повече от година. Но наистина ми изписаха и крем с фактор поне 40 или 50, заради пилинг действието. Лицето ми се изчисти  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 3 459
Момичета, някоя от вас пробвала ли е почистващия гел с колд крем. Една аптекарка ми го препоръча горещо  Rolling Eyes след като и обясних че ми трябва почистващ гел, които хем да е за мазна кожа, хем за чувствителна кожа (ама как го обясних  Blush)

# 23
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Колд крема на Авен е за много суха, атопична кожа. Не мисля, че е подходящ. За мазна и чувствителна има Clean-Ac, той е с омекотяващо действие за агресивни лечения на акне или просто, хем чувствителна кожа, хем склонна да се изсушава, въпреки че е мазна. Всъщност всички продукти на Авен са за чувствителна кожа, просто си избери по-подходящ.

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Публикува ми се 2 пъти поста, извинявам се, нещо форума ми е дефицитен днес  ooooh!

# 25
  • Мнения: 64
Камамбер колко време ползва Diacneal?

# 26
  • София
  • Мнения: 7 798
Колд крема на Авен е за много суха, атопична кожа. Не мисля, че е подходящ. За мазна и чувствителна има Clean-Ac, той е с омекотяващо действие за агресивни лечения на акне или просто, хем чувствителна кожа, хем склонна да се изсушава, въпреки че е мазна. Всъщност всички продукти на Авен са за чувствителна кожа, просто си избери по-подходящ.

Да точно, този Колд Крем съм го ползвала и се води подходящ за суха до много суха, чувствителна кожа. Може би аптекарката го е препоръчала на Джей заради това че е искала за чувствителна кожа.  Thinking

# 27
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Камамбер колко време ползва Diacneal?
2 опаковки и 2 опаковки скинорен, като всяко от тези мазила ми стигаше за 3-4месеца, т.е. година, година и нещо. Вече не ги ползвам, ползвам пилинг крем на Нюкс с плодови киселини по препоръка на дерматоложката ми. Златна ми е тя и почистване ми прави  Heart Eyes

п.п. кожата ми от мазна стана нормална зимата и комбинирана лятото  Mr. Green

# 28
# 29
  • Мнения: 3 459
Може би аптекарката го е препоръчала на Джей заради това че е искала за чувствителна кожа.  Thinking
Иля, по принцип и аз вече не знам как да си определя кожата - хем е мазна, хем супер чувствителна. Тя ми препоръча именно този, заради това че аз и казах че съм пробвала доста медицински козметики, но сериите за мазна кожа прекалено ми я изсушват и дори ми става на петна. Не знам вече кво да я правя тая мойта кожа - станала съм като опитен заек и все не мога да улуча подходящата козметика  Confused
Не ми се иска пак да рискувам с серията за мазна кожа  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт