Препоръчайте детски велосипед...

  • 245 213
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Визирам в случая магазина,който се намира в една уличка зад винс посока спортна зала.
Категорично продавача ми отказа да извади колелото и да го пробва сина ми.
Съвсем друго впечатление ми направиха в магазина на Бъгстон-там вече детето се качи и пробва няколко модела.
За магазина в гръцката махала има само положителни отзиви,но като дестинация ми е далеч,а за паркиране е немислимо.
За отношението в Метро,Хиполенд са писали,а и Джъмбо е същото.



От м-на зад ВИНС и аз съм с лоши впечатления (от миналата година).  И на нас не ни изкараха да видим колелото - имали друга работа, да сме отишли друг ден или по-късно.

# 676
  • Мнения: 3 091
Амалия вече се научи да кара без помощните колела, но старият велосипед Драг вече е малък.
Ще сменя марката, защото ние, за разлика от повечето от вас, не сме доволни - много тежък и се караше трудно...

Сега съм в търсене на друго, по-голямо и по-читаво колело - за нея и едно за мен.

Кажете какво правите със старите велосипеди? препродавате ли ги? Подарявате ли си? има ли борса за велосипеди втора употреба?

# 677
  • Мнения: 1 572
Да споделя, че преди време махнахме педалите на 12`` драг на детето ми.  Исках да го покара безпедално за баланс, но тя е голяма и се разсърди. Отказа. Иначе концепцията е сполучлива. Дадох да го "обезкостят" в магазина, защото не е лека задача. Маха се веригата, педалите и остта на педалите. Нищо не стърчи. Няколко деца навън го подкараха безпедално и му се радваха.
Остава само минуса, че точно Драг са тежки.

Вече взехме 20`` пак на Драг. Не че е лошо, но малко постно ми изглежда за тези пари. Няма контра, няма скорости, метална рамка ... а над 200лв.  Иначе е удобно и за по-ниски деца, което е плюс. Дано изкара и двете деца, че да си заслужи инвестицията.

Последна редакция: нд, 10 юни 2012, 23:32 от dobra

# 678
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Амалия вече се научи да кара без помощните колела, но старият велосипед Драг вече е малък.
Ще сменя марката, защото ние, за разлика от повечето от вас, не сме доволни - много тежък и се караше трудно...

Сега съм в търсене на друго, по-голямо и по-читаво колело - за нея и едно за мен.

Кажете какво правите със старите велосипеди? препродавате ли ги? Подарявате ли си? има ли борса за велосипеди втора употреба?

Търси модел с алуминиева рамка за да е по-лек. Старият велосипед на сина ми го продадохме.

# 679
  • софия
  • Мнения: 25 687
Амалия вече се научи да кара без помощните колела, но старият велосипед Драг вече е малък.
Ще сменя марката, защото ние, за разлика от повечето от вас, не сме доволни - много тежък и се караше трудно...

Сега съм в търсене на друго, по-голямо и по-читаво колело - за нея и едно за мен.

Кажете какво правите със старите велосипеди? препродавате ли ги? Подарявате ли си? има ли борса за велосипеди втора употреба?
Нашето старо колело го продадохме през Продавалника.
Вече писах, че съм много доволна и от новото. Не е тежко и детето го кара с лекота и удоволствие. Рамката е алуминиева, има си скорости и спирачки. Допълнително само звънец сме взели. Peace
Моята девойка от около месец е с Драг Prima 20. Идеално й е. Беше позабравила да кара, но бързо навакса и много й харесва. Много сме доволни от избора, но с баща й ходиха в магазина и са пробвали различни колела.

# 680
  • Мнения: 107
http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.11823
Моля ви за отзиви за този велосипед.Много ми харесва на външен вид, но ми се иска да го видя на живо.Някаква идея къде могат да се видят newsm78

# 681
  • Мнения: 1 232
От тези колелета има ли доволни?
http://www.maxcombike.com/bg/bikes/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%B … 0%B8/195-RONNY-16

Двоумим се между горното колело и това:
http://www.bikescenter-bg.com/index.php/step.module_action/modna … t_cat.676/lang.2/

И двете са еднакво тежки.

# 682
  • Мнения: 15 379
Ябълка, за почти 4-годишно не бих купила 16 цола, просто защото е много малко и бързо ще умалее на детето. По-добре 18 или 20 с ниска рамка, а момичешките варианти са с точно такива.

# 683
  • Мнения: 1 232
Консултанта на Drag колелетата ми каза, че по-добре е 16" отколкото 18", защото детето само може да се качва и слиза. Няма как да премерим.

# 684
  • Мнения: 15 379
Ябълка, ще премерите с детето. Всъщност това е най-разумният начин за покупка - детето да се качи на велосипеда.
Момичешките колела сас с ниски рамки, качване и слизане не са никакъв проблем.

# 685
  • Мнения: 1 846
.

Кажете какво правите със старите велосипеди? препродавате ли ги? Подарявате ли си? има ли борса за велосипеди втора употреба?
Да, и аз това се чудя? Някой ще отговори ли? Peace

# 686
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
.

Кажете какво правите със старите велосипеди? препродавате ли ги? Подарявате ли си? има ли борса за велосипеди втора употреба?
Да, и аз това се чудя? Някой ще отговори ли? Peace
Вижте в Продавалник, някоя магазини също предлагат употребявани велосипеди. На ст.Васил Левски в София също има не лош предлагане, за останалите граодве няамм инфо. На нас реалон това колело ни е първа покупка, до сега ползваше от братовчедите си, но след време когато го сменяме най-вероятно ще продадем старото.

# 687
  • Мнения: 1 846
.

Кажете какво правите със старите велосипеди? препродавате ли ги? Подарявате ли си? има ли борса за велосипеди втора употреба?
Да, и аз това се чудя? Някой ще отговори ли? Peace
Вижте в Продавалник, някоя магазини също предлагат употребявани велосипеди. На ст.Васил Левски в София също има не лош предлагане, за останалите граодве няамм инфо. На нас реалон това колело ни е първа покупка, до сега ползваше от братовчедите си, но след време когато го сменяме най-вероятно ще продадем старото.
Къде ще го продадете?

# 688
  • Мнения: 15 379
Първото колело го подарихме. Второто някой ден отново вероятно ще бъде подарено на по-малко дете.
Иначе бих продала с обява, има и оказиот за употребявани детски стоки - Бандидо, но не зная дали вземат велосипеди.

# 689
  • Мнения: 8 249
Вкъщи колелетата първо се карат от големия и после преминават при малкия. Едното колело, което вече умаля на дреб, дадохме на познато момченце за да го кара през лятото. Зимата ще ни го върнат. В момента и брат ми и деверът имат бебета почти на годинка. Така, че има къде да отиват умалелите колелета. Ако не бяха племенниците, бих ги продала. За Пукито много познати родители ме питаха не го ли продавам.

Общи условия

Активация на акаунт