Нещо за почистване на лице ? без съдържание на алкохол?

  • 3 758
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 751
Тоник на Талодерма, хубави бяха, позлвала съм преди.

# 16
  • Мнения: 125
Ползвам тоалетно мляко и тоник, после крем-и това е.

# 17
  • Мнения: 78
Аз процедирам така: дегримирам и почиствам лицето с почистващия и дегримиращ гел на RoC, после слагам тоник (в момента съм с Garnier), после-кремче. Гелчето е много приятно, става за лице и очи, и няма алкохол и сапун.

# 18
  • Мнения: 3 830
Ако искаш нещо наистина хубаво пробвай-100мл розова вода и 20мл масло от жожоба(аз ползвам на икаров) като ги смесиш разклащаш докато стане бяла течност.С това не само почистваш но и подхранваш кожата

Това ще го пробвам и аз, но изчиства ли перфектно грим? newsm78

Розова вода.
Аз почиствам в следния ред: тоалетно мляко - за сваляне на грим, след това мажа под очите със съдържанието на една Герикапс, след половин час розова вода и крем за лека нощ.
Успех!

А това с капсулата Герикапс е добра идея. Peace

# 19
  • Мнения: 11
Аз процедирам така: дегримирам и почиствам лицето с почистващия и дегримиращ гел на RoC, после слагам тоник (в момента съм с Garnier), после-кремче. Гелчето е много приятно, става за лице и очи, и няма алкохол и сапун.

хубаво е всичките продукти да са една марка,аз ползвам мляко,тоник,ексфолиант и крем на Регал съм доволна

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Тези дни по телевизията гледам реклама на почистващи влажни кърпички за лице (т.е. грим) Rolling Eyes Някой вече ползвал ли ги е  newsm78 ?!
Toва е ужасно нещо. Използвах на Нивеа такива по време на 12ч полет. Ужасно щипе. Особено на очите. А и не почиства добре.

По темата - Водата на Нюкс.

# 21
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
В магазин Био,на Журналист,продават био-козметика,напълно безопасна,както за кожите ни,така и за околната среда Peace От там се сдобих , с тампони за почистване на очите,имат и останалите асортименти,предполагам можеш да откриеш това,което търсиш Peace

# 22
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
В магазин Био,на Журналист,продават био-козметика,напълно безопасна,както за кожите ни,така и за околната среда Peace От там се сдобих , с тампони за почистване на очите,имат и останалите асортименти,предполагам можеш да откриеш това,което търсиш Peace

Каква точно козметика се продава в Био Магазина?

# 23
  • Мнения: 280
От там се сдобих , с тампони за почистване на очите
Тези тампони същите ли са като останалите,които се продават по магазините?  newsm78

Иначе препоръчвам това:
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=32707&goChar=S

# 24
  • Мнения: 5 173
Почистваща вода на Кларанс. Много съм доволна, до сега нито един продукт, не е почиствал така лицето ми!  Peace
потребителката иска еФтино Whistling

# 25
  • София
  • Мнения: 4 751
Почистваща вода на Кларанс. Много съм доволна, до сега нито един продукт, не е почиствал така лицето ми!  Peace
потребителката иска еФтино Whistling

Tя от април до сега трябва вече да е открила, но поне ще са полезни на някой друг отговорите в темата. Peace

# 26
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
В магазин Био,на Журналист,продават био-козметика,напълно безопасна,както за кожите ни,така и за околната среда Peace От там се сдобих , с тампони за почистване на очите,имат и останалите асортименти,предполагам можеш да откриеш това,което търсиш Peace

Каква точно козметика се продава в Био Магазина?

LOGONA е козметичната марка, изцяло е био, не се продава в останалите магазини/поне аз досега не съм виждала/, и тампоните,които са за почистване на очите са направени от био -материали,които не дразнят, не предизвикват алергии, и не са пълни с химически съставки Peace

# 27
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мерси, а почистващ лосион за цялото лице имаше ли?

# 28
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Мерси, а почистващ лосион за цялото лице имаше ли?

Всичко имат, аз лично за пръв път ги ползвам ,но ще продължавам Peace Само да уточня, че не са от най-евтините, но пък био-продуктите са по-скъпи,поради естествените материали в тях Peace

# 29
  • Мнения: 5 173
и какви пари са, такива не съм срещала досега

Общи условия

Активация на акаунт