Места за почивка в Равда

  • 22 212
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 306
20 лв са нощувките сега , в сезона незнам колко ще бъдат !

# 16
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Аз явно ще се върна първа от Равда и ще докладвам как е там  Hug
поне със строежите и хапването.
За поглед върху лятна почивка ще е малко рано.
Ще мина и да видя как се казваше оня хубавия хотел. Дано го намеря Peace

Тази нощ пътувам  Blush
Равдааа дръж се шоп ще те гази  Laughing

# 17
  • Мнения: 27 524
Кметът на Равда ми е близък приятел, има точно в началото на селцето семеен хотел. Обаче не е нов и не е нещо специално. Ако те интересува, пиши на ЛС  Hug А иначе, дефакто, плаж в Равда просто вече няма  Confused

# 18
  • София
  • Мнения: 932
Кметът на Равда ми е близък приятел, има точно в началото на селцето семеен хотел. Обаче не е нов и не е нещо специално. Ако те интересува, пиши на ЛС  Hug А иначе, дефакто, плаж в Равда просто вече няма  Confused
Sad настина ли,ние като бяхме там преди две години имаше много хубав плаж. Защо няма, ако може малко повече информация, за което ти благодаря. От сега поне да се настроя, че ще ходим на плаж  в Несебър тогава, а в Равда ще спим.
мона лиза , ще чакаме новини и впечатления с нетърпение Peace

# 19
  • Мнения: 179
Не знам, как е плажа в самата Равда, но пред "Олимпийски надежди",и заливчето с потъналия кораб плажа си беше до миналата година добър... Само дето плажната ивица е по-тясна  Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 2 855
Кажете, моля нещо за тази местност "Кокалу"? Да не са някакви строителни площадки и камънаци. Гледам, че много хотелчета има там.

# 21
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Върнах се вчера вечерта.
Продължих престоя с ден. Имахме доста работа  Crossing Arms

По късно ще пиша с подробности  Peace
И да - смърди доста по плажа  Sick ама колегите твърдят, че било от водораслите Tired
Не мога да кажа от какво е ама смърди гадно. Плажът още не са се потрудили да го изчистят.

По-късно ще пиша подробно Hug

# 22
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Върнах се вчера вечерта.
Продължих престоя с ден. Имахме доста работа  Crossing Arms

По късно ще пиша с подробности  Peace
И да - смърди доста по плажа  Sick ама колегите твърдят, че било от водораслите Tired
Не мога да кажа от какво е ама смърди гадно. Плажът още не са се потрудили да го изчистят.

По-късно ще пиша подробно Hug

Нормално е сега да мирише на водорасли, след лошото време морето ги е изхвърлило на брега (сигурно си ги видяла). Навсякъде по морето е така. А относно почистването на плажа още е  раничко, сезона започва по късно. За разлика от големите комплекси където вече има чужденци Златни, Албена, Слънчев бряг.








# 23
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ето и подробен разказ  Peace
на някой това лято може да му е полезен.
Любимият ми ресторант Чучура беше затворен  Crossing Arms
Но по съвет на собственика на хотела, в който бяхме отседнали с колегите, намерихме 1 ресторантче на брега на морето - Панорама, има и хотел към него, но сигурно е доста шумно в стаите. Като изключим, че вечер за нас се грижеше оркестър Веселие  Rolling Eyes храната беше божествена и много евтина. За тези които пият - водката левче. Отядохме се на сафриди, попчета и всякакви други морски неща. Обслужването беше на ниво, отдавна не съм виждала толкова любезни сервитьорки. Три дена вечеряхме там, и трите дни имаше рождени дни на хора от Равда, явно наистина е известно заведението. Беше пълно до казирката.
Ходихме и в Перлата, но не беше толкова вкусно, а и нямаше жива душа.
Кафенето Face което ви бях препоръчала си работеше, препоръчвам го.
Спахме в Dejavu, точно зад кафенето и срещу Чучура, и от хотелчето съм доволна. Поддържаха идеална чистота  Peace
Разгледах и хотелите наоколо. Общо взето всички изглеждат прилично, само ме очуди факта, че най-хвалените тук - Фантастико и Джордан, изглеждаха доста старички и занемарени. Също не ми хареса Хит, въпреки че е може би най-големия хотел в Равда.
Харесах много Блян, Екселиор, Макао, и Капри - и може би също Афродита  Peace
Това разбира се са впечатления от външния им вид и разположението.
На центъра правят сандвичи/като идвате от главния път, на пощата в дясно по уличката към Чучура// - за бога братя не купувайте  Sick
 Надявам се да съм била полезна     bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 932
мона лиза Благодаря   bouquet, ще съм ти благодарна ако кажеш и нещо за плажната ивица има ли я, няма ли я , как ти се стори Peace

# 25
  • София, България
  • Мнения: 5 597
мона лиза Благодаря   bouquet, ще съм ти благодарна ако кажеш и нещо за плажната ивица има ли я, няма ли я , как ти се стори Peace
Има плаж - даже два  Peace
Центалният разбира се е по-голям. Незнам как ще е през лятото с местата, но плаж с пясък си има  Peace

# 26
  • Мнения: 450
Момичета,а впечатление за този хотелски комплекс имате ли?  http://www.bulrest.com/ravda/index.php?oID=3580&cID=1   Много ми е странно ,че е с различни собственици с обща рецепция,на принципа на отделните апартаменти  newsm78 Притеснява ме разговорът ми с една от собствениците - изпращам парите - срещу квитанция,но гаранция - Франция - като пристигнем дали ще имаме запазено студио наистина?й Confused

# 27
  • Мнения: 187
Наближава времето за отпуски. Тази година сме се ориентирали към Равда. Тук открих няколко интересни предложения.  bouquet
Ще се радвам, ако още някой сподели впечатления. Добър ли е южният плаж? newsm78

# 28
  • Мнения: 95
Хайде да бутна темата! Как са плажовете??? Мнения на хора били там тази година или миналата!  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 191
Новият комплекс "Емералд" не е за изпускане.Но цените сигрно са доста солени.Има страхотни басейни и други екстри.

Общи условия

Активация на акаунт