Какви са минусите на това,че детето ми не е припознато?

  • 5 899
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 477
  bouquet
Моргана, аз забелязах за себе си, че откакто сме сами имам много по-... как да кажа мила връзка с детето. Иска ме, чака ме, гушка ме... Преди времето заедно се изчерпваше с приспиването. Просто му посвещавам много повече грижи, най-малкото защото сме си двамката и играем, излизаме навън. Преди в почивните дни беше почти абсурд да накарам баща му да излезем. А сега просто си хващаме двамата едно кило банани и хукваме - на зоологическата, че ни е близко Simple Smile
Отивам сега да го приспя, че го поглезих и му изпържих филийки след двучасовата разходка  Flutter
Ани, просто не е истина как се забавлявахме с малката тези дни...и то точно понеже сме само двете и каквото ни хрумнеше веднага го правехме! От както моята душа се затвори за БНД, от тогава имам много по-силна връзка с малката.....И дори съжалявам, че допуснах БНД да го признае....толкова негатимни емоции ми е донесъл....а косвено и на малката!

# 61
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
няма плюсове!!!
За въпроса за наследството да ви кажа, че не сте прави. Аз нося имената на моя БНД /виждала съм го веднъж във втори клас/ въпреки, че съм родена много след сключването на  брак, който се е разпаднал веднага след моето раждане. Човека си има втора дъщеря /която носи трите ми имена, защото името на майка му е велико и съответно и аз и втората сме кръстени на нея/. Много предвидливо в момента в който дъщеричката му наврши пълнолетие всичките му имоти й бяха прехвърлени с покупко продажба, че да не би "копелето" /моя милост/ да има претенции към скапаните му селски къщурки.
Така че един човек като не ще да дадеде - намира начин
Имайки неговия светъл пример, дъщеря ми носи моите имена и не съжалявам  Hug

# 62
  • Мнения: 118
  bouquet
Моргана, аз забелязах за себе си, че откакто сме сами имам много по-... как да кажа мила връзка с детето. Иска ме, чака ме, гушка ме... Преди времето заедно се изчерпваше с приспиването. Просто му посвещавам много повече грижи, най-малкото защото сме си двамката и играем, излизаме навън. Преди в почивните дни беше почти абсурд да накарам баща му да излезем. А сега просто си хващаме двамата едно кило банани и хукваме - на зоологическата, че ни е близко Simple Smile
Отивам сега да го приспя, че го поглезих и му изпържих филийки след двучасовата разходка  Flutter
Ани, просто не е истина как се забавлявахме с малката тези дни...и то точно понеже сме само двете и каквото ни хрумнеше веднага го правехме! От както моята душа се затвори за БНД, от тогава имам много по-силна връзка с малката.....И дори съжалявам, че допуснах БНД да го признае....толкова негатимни емоции ми е донесъл....а косвено и на малката!

Важното е да си обичаме дечковците... Поне аз в това се убедих официално и окончателно след последните дни  Hug

# 63
  • Мнения: 1 425
Така че един човек като не ще да дадеде - намира начин
Той ако не иска да даде - няма да ти даде. Много е ясно, все ще намери начин.
Въпроса е, че ако почине без наследници - имотите ще ги прибере държавата.
Ако детето е на негово име - имотите си остават за него, освен ако бащата е пълен идиот и ги продаде/пропие или измисли някоя друга мизерия.

# 64
  • Мнения: 624
Така че един човек като не ще да дадеде - намира начин
Той ако не иска да даде - няма да ти даде. Много е ясно, все ще намери начин.
Въпроса е, че ако почине без наследници - имотите ще ги прибере държавата.
Ако детето е на негово име - имотите си остават за него, освен ако бащата е пълен идиот и ги продаде/пропие или измисли някоя друга мизерия.

А държавата ,преди нея са братя сестри майки бащи /ако са живи де/ племенници ,братовчеди и чак тогава Република България Flutter

Общи условия

Активация на акаунт