Декоративно зайче

  • 14 247
  • 30
  •   3
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 390
Давай му разни нещица да си дере и хапе. Продават подходящи в зоомагазините. И ако имаш дървени, нелакирани повърхности, които то стига - пази ги, че моят ми изяде крака на масата. Grinning
Хубаво е да го ваксинираш и обезпаразитяваш. Говори с ветеринар, ще ти разясни.

Цитат
По-кротко и мило същество не съм срещала!

Радвам се, че сте случили на животинка.
За разлика от нашия - ни кротък, ни мил... Grinning



# 16
  • varna
  • Мнения: 676
Здравче,дано да е така,защото при мен не беше.Надявам се да не ти създава проблеми и да ти е живо и здраво,защото наистина са много милички животинки.

# 17
  • Мнения: X
Здравка79,
Честито зайче, да ви е живо и здравичко Simple Smile
Според мене по-добре да си хапва сенце, а не набрана трева. Защото тревата е опушена и натровена от лошия въздух, а то е малко и чувствително същество и може да му дойдат в повече отровите. Peace

# 18
  • Мнения: 985
и ние с мъжа ми сме мераклии да си вземем зайче,но чакаме детето още малко да порасне Simple Smile

# 19
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Здравке,
както пишеш - всичко си направила екстра  Peace
само за сеното и аз ти препоръчвам от магазин - напълно сухо е.
И аз си имам зайче като твоето, водят се клепоухи  Heart Eyes
страшни сладури.
Ти май си случила на заек. И моя е някакъв страшен дзвер  Mr. Green не го свърта Wink

# 20
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Mай е време и аз а се изфукам. От 1 месец си имам невероятна сладурана и животът на всички в къщи се върти около нея. Дори ставам по-рано сутрин за да имам малко 'заешко време' - т.е. гушкане и зареждане с положителна енергия за цял ден. Гледа се много лесно, изобщо не мирише, само понякога оставя 'подаръци' след себе си, когато я пускам на разходка. Има огромно желание да си играе с котките, но те, горките, се страхуват от нея Confused
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=245296
Знаете ли, че породата се нарича 'кочоват заек'? На мен ми звучи супер смешно.

# 21
  • Мнения: 25 615
Страхотно зайче! Да ви е живо и здраво и само радост да ви носи!  Grinning

ПП А момичето - ти ли си или дъщеря ти?

# 22
  • Мнения: 2 116
fayza страхотна сладурана ти е зайка!  Heart Eyes Като гледам много си приличат с моя клепоухчо, ама вие сте много по-рошави!  Hug Hug Hug

# 23
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Здравка79, видях на снимката на твоя бонбон дата 12.04. Да не излезем малко нещо 'роднини"? Моята я купих на 12.04 от магазина на  площад 'Славейков'.
Как'Сийке, това на снимката е детенце (маминото гардже).
Целувки на всички пухчовци!

# 24
  • Мнения: 985
Ехооо, и аз днес станах щастлив собственик на зайчето Томи. Grinning ето го и него http://4o4ka.multiply.com/photos/album/12

# 25
  • Мнения: 2 116
fayza нищо чудно!  Laughing Харесах си я за "снаха"!  Wink

Чочка честит нов домашен любимец!  Hug

# 26
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
fayza нищо чудно!  Laughing Харесах си я за "снаха"!  Wink

Yesssssss! Само нека поотраснат децата.

# 27
  • Мнения: 131
не изнасяй клетката навън, дори и през лятото.
И на балкона ли не може ?

# 28
  • Мнения: 2 116
не изнасяй клетката навън, дори и през лятото.
И на балкона ли не може ?

Ако може аз да кажа!  Wink Неможе на пряка слънчева светлина!  Peace

# 29
  • Мнения: 75
Нашето зайче го пускаме на терасата, докато не е напекло да си играе. Когато порасне, то започва да пиша повече и мирише. Особено в топлото. Трябва да се сменя талашът по начесто. На 6 месеца правим ваксинация на Бъни против китайската болест/заешка чума/.
Зайчето трябва да има сено постоянно да си пили зъбките с него, за да не растат прекомерно. Ако израстнат много, то не може да се храни и трябва да се води на доктор да му ги реже.

Общи условия

Активация на акаунт