Кухнята - в детайл (2)

  • 47 647
  • 277
  •   1
Отговори
# 210
здравейте на всички бих искала да споделя нещо с вас миналия ден ми правиха презентация на една машинка за пречистване на вода която се вкючва към водопровода.Невероятна е а и тестовете които ми направиха за сравнение между водата от машината и тази от водопровода а дори и с разлияни видове минерални води са направо потресаващи.ако знаете само колко са мръсни и пълни с най-различни химикали които в крайна сметка влияят на нашето здраве направо угас.веднага взехме решение да си я купим

# 211
  • Мнения: 95
Какво представлява въпросната машинка? Аз исках да сложим филтър на тръбите след водомера, нооо... не оказа че при нас е технически невъзможно и за да стане трябва много да се кърти и се отказах Sad Сега почна да ме е яд защо не настоявах повече за филтъра. Виждала съм колко гадости се събират от чешмяната вода. Вярно е, че вкъщи вече не помня от колко години се пие само минерална/трапезна вода, но си има значение за уредите, които работят в вода - бойлери, перални, съдомиялни...

# 212
 Няма нужда да се кърти само се връзва обясниха ми че става много лесно и без никакви поражения това им е сайта www.flex01.com
 от там ще придобиеш представа за какво става въпрос

# 213
  • Мнения: 2 085
Няма нужда да се кърти само се връзва обясниха ми че става много лесно и без никакви поражения това им е сайта www.flex01.com
 от там ще придобиеш представа за какво става въпрос
аз нищо не разбрах от сайта им  Rolling Eyes

# 214
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Каква е цената на тази машинка?

# 215
здравейте на всички бих искала да споделя нещо с вас миналия ден ми правиха презентация на една машинка за пречистване на вода която се вкючва към водопровода.Невероятна е а и тестовете които ми направиха за сравнение между водата от машината и тази от водопровода а дори и с разлияни видове минерални води са направо потресаващи.ако знаете само колко са мръсни и пълни с най-различни химикали които в крайна сметка влияят на нашето здраве направо угас.веднага взехме решение да си я купим

zeziii, на какъв принцип се разпространява? да не е като разните Rainbow прахосмукачки и т.н...Отворих сайта но малко странно ми изглежда. Пише , че може и да се ползва за къпане на деца. Дай инфо

# 216
  • Мнения: 1 144
Здравейте и от мен, много полезна темичка Simple Smile) Моята кухня е на 2 години вече, сравнително доволна съм от нея, но сега правим нова къща и съответно нова кухня, така че пак съм на тази вълна и търся нови решения. От досегашната ми кухня задължително ще повторя две идеи - плъзгащите шкафчета за бутилки около фурната, изключително удобни за олио, зехтин, оцет, всякакви шишета и буркани с брашно, ориз, продукти. Също така иноксът - изключително лесен за поддръжка и елегантен - това са чисти лъжи, че оставали пръсти и трудно се поддържал. Трудно се поддържат евтините имитации на инокс. Това, което няма да искам в новата ми кухня са въртящите кошници за ъглови шкафове - крайно нефункционални и заемащи излишно пространство. Не ги препоръчвам на никого. На тях се побират съвсем малко продукти, и реално шкафовете са по-малко използваеми, отколкото ако си наредите вътре, макар и по-назад, разни сервизи, които се употребяват по-рядко и така нататък. Нещо, което нямам в тази ми кухня, но задължително ще искам в новата, са шкафовете да са до тавана, така ще си побера всичките сервизи и глупости. Също така искам вместо плочки на стената да имам някакви плотове - може би стъкло или инокс, не знам какво се предлага, ще го мислим. Стои много по-елегантно по списанията. Отново отказвам да си сложа микровълнова (мисля, че е вредна) и този път ще предвидя място за по-широк хладилник и за шкаф за вино.  Ще имам и "полуостров" вместо бар плот, към който ще има и малка масичка, на която да закусват децата. В колебание съм дали да скрия машинките (голяма кафе-машина, машина за хляб, машина за сок, кухненски робот, машина за рязане) или да ги оставя отвън в часта на кухнята, която не се вижда от дневната. По-практично е да са ми отвън, но според новите тенденции кухнята трябва да е съвсем изчистена, с минимум работни плотове, дори шкафовете са тип "гардероб". Още разсъждаваме по въпроса с архитектката. Относно електроуредите - както в досегашната ми кухня: 4 вградени котлони, голяма фурна, голяма миялна, максимално мощен аспиратор. Марката все още не е решена. Споделяйте още идеи, момичета, винаги е от полза да чуеш чуждо мнение Simple Smile)) 
 

# 217
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
И аз от няколко дни имам  мивка на Тека- микролен.Страшно съм доволна от избора Hug

И аз днес гледах на Тека от микролен,чудих се между нея и една от силгранит newsm78.
Какво ще ме посъветвате,коя се почиства по-лесно?Пък и разликата в цената е доста. newsm78

# 218
  • Мнения: 2 891
Само аз ли не го харесвам този микролен?

# 219
  • София
  • Мнения: 4 493
Само аз ли не го харесвам този микролен?
Кой микролен не харесваш - на Тека или на Бланко
Защото са различни - този на Бланко не ми харесва, но на Тека много ми харесва

# 220
  • Мнения: 2 891
НИто микро, нито макро! Хич не ми харесва. Предпочитам чиста  Laughing

# 221
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Наистина ли не остават следи по този микролен,лесно ли се почиства?Защото и аз май клоня към такава мивка на Тека,не ми се дават 600 лв за гранитната  Rolling Eyes

# 222
Лелеее, толкова ли са скъпи? newsm09

# 223
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Лелеее, толкова ли са скъпи? newsm09

Толкова,вървят от 400 лв нагоре,евтините са алпака или полимермрамор.

# 224
  • Мнения: 2 085
някой има ли лични впечатления от полимермрамора?Намерих една фирма, цените особено ме впечатлиха Grinning

Общи условия

Активация на акаунт