Кухнята - в детайл (2)

  • 47 637
  • 277
  •   1
Отговори
# 225
Ох ох ох, леко започвам да се притеснявам. В една друга тема стана въпрос за плочки за баня около 6 000 лв и като се замисля...май трябваше да изтеглим по-голям кредит...

# 226
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Има и друга фирма http://www.fat-bg.com/.Първоначално и аз мислих да поръчам такава ,но докато се натутках и ги увеличиха с 24 лева ,ние искахме и друг цвят и там още 10 процента отгоре и се отказах.Има момичета във форума с такива мивки ,дано се включат.Май имаше и такава тема .Потърси я.

# 227
Благодаря за линк-а. Поразгледах. Седи ли добре този полимермрамор? Не съм виждала такъв и в сайта ми изглежда малко странно. Може би е от снимките. А как е пткъм почистване и поддръжка този материал?

# 228
  • Мнения: 5 178
Имам полимермраморна само, че е на NEOS.
Почиства се лесно с циф крем, моята е светла и не личи варовика.. а и за 140 лв не мога да очаквам чудеса.
Имат едни табла с мостри, но отделно ако попиташ ще ти изкарат поне още 30 цвята.
Аз не харесвам иноксовите мивки, не ми се даваха 600 лв за Еуролукс гранитна и това беше решението.
Доста от познатите ми са с такива мивки и са доволни.
Fat не ми харесаха заради това, че нямат борд и водата от плота на мивката се лее по плота на кухнята, а неос имат кант около 0.5 см и водата от измитете съдове примерно не се понася по кухненския плот

# 229
Този проблем с разплискването на водата го имам със сегашната си иноксова мивка, която освен това никога не може да изглежда чиста заради варовика. Мия, подсушавам ама не помага.
Ще погледна тези, за които казваш, KOTE, благодаря

# 230
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
някой има ли лични впечатления от полимермрамора?Намерих една фирма, цените особено ме впечатлиха Grinning
Майка ми има мивка от полимермрамор на ВРВ ДИЗАЙН МОДЕЛ 130,лесно се почиства,не оставят петна,но все пак са минали едва 3 месеца откакто направиха новата кухня.Една приятелка и тя е с такава от 2 години,доволна е засега.Наистина малко се олива отстрани,но предполагам,че това е от дълбочината на коритото,като се мият тави или по-обемисти съдове.Чакам някой да каже за микролена лесно ли се почиства newsm78

# 231
  • София
  • Мнения: 639
да се запиша малко късно при вас  Mr. Green

# 232
  • София
  • Мнения: 4 493
Аз имам мивка от микро лен на ТЕКА - вярно че я ползвам само месец, но колкото повече я гледам толкова повече ми харесва  Peace
Лесно се почиства и капките не се задържат - не съжалявам че избрах тази мивка  Heart Eyes

# 233
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
dioni  -след твоя отговор почти съм убедена,че и аз ще взема на ТЕка от микролен. Mr. Green

# 234
  • София
  • Мнения: 6 365
Аз имам мивка от микро лен на ТЕКА - вярно че я ползвам само месец, но колкото повече я гледам толкова повече ми харесва  Peace
Лесно се почиства и капките не се задържат - не съжалявам че избрах тази мивка  Heart Eyes

aа дрънчи ли силно водата, като пада в такава мивка?
моят спомен от метални мивки е за много неприятно и силно дрънчене като звук от падаща в мивката вода и това винаги ме е отблъсквало от тях.

# 235
  • София
  • Мнения: 4 493
Аз имам мивка от микро лен на ТЕКА - вярно че я ползвам само месец, но колкото повече я гледам толкова повече ми харесва  Peace
Лесно се почиства и капките не се задържат - не съжалявам че избрах тази мивка  Heart Eyes

aа дрънчи ли силно водата, като пада в такава мивка?
моят спомен от метални мивки е за много неприятно и силно дрънчене като звук от падаща в мивката вода и това винаги ме е отблъсквало от тях.
Моята мивка е от дълбоките - Батерията ми е от високите - но "дрънчане" не чувам, може би имаш предвид мивките от преди доста години - алпака или нещо подобно. Мивката на Тека е от стомана - не я чувам да дрънчи, но довечера специално ще проверя  Peace

# 236
  • Мнения: 4 970
Подкрепям мението на dioni за Тека Peace За дрънченето...... нормално е да се чува водата в нея, но чак дрънчене........ Wink .Отдолу има някакви   неща- като гумени уплътннеия намотани, та- те "обират" шума.
Майка ми има мивка на ФАТ- казва че е доволна.Нейната е  90 см- т.е.- голяма  с отцедник и т.н.....Та- й е удобна и функционална.Само  си е сложила на дъното й някакво нещо newsm78-като гумено или нещо подобно, че като изпуска нещо , да не я повреди Crazy.Не знам длаи нейното е параноя, или  си  е проблем на материала....

# 237
  • София
  • Мнения: 4 493
Снощи специално пусках водата и слушах и имам усещането , че шумът който се чуваше е от изтичането на водата през сифона в канала  Peace
velmar е права - има нещо гумено отдолу върху коритото - не го бях загледала  newsm78

# 238
  • Мнения: 5 178
Velmar, явно майка ти много си я пази Simple Smile
моя мята шишето си вътре без проблем, изтървала съм и разни неща, но и няма нищо

# 239
  • Мнения: 44
аз си сложих Пирамис..дано не съм сгрешила с избора си

Общи условия

Активация на акаунт